Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo 17.03.19

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny E - Lázně Bohdaneč 3,5:4,5, Polabiny F - Bohemia Pardubice E 2:6, Eurobit Pardubice - Chrudim B 4,5:3,5, Heřmanův Městec - Hlinsko B 2,5:5,5, Polička C - Železné hory 3:5, Rapid Pardubice C volno
Na první místo v tabulce se dostala Bohemia Pardubice B jen na lepší skore před Eurobitem Pardubice a mezi nimi se v posledním kole 'na dálku' rozhodne o vítězi. Poslednímu Rapidu Pardubice C Lázně Bohdaneč utekly z dosahu, takže nejvíce ohroženy se spolu s ním staly Polabiny E.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 17. 03. 2019
volný los – ŠK Rapid Pardubice C 2222 ŠK Polabiny E – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Bělohlav J. 1900 1:0 Rež M. 1783
2. Škroch M. 1859 1:0 Veselý E. 1732
3. Kvapil P. 1486 1/2 Sekyrka J. 1718
4. Krejčí J. 1461 0:1 Kouba P. 1725
5. Škorpík F. 1611 1/2 Jouza P. 1668
6. Vorel B. 1516 0:1 Rež M. 1643
7. Kvapil J. C 1457 1/2 Svoboda J. 1551
8. Králová G. 1596 0:1 Zmek J. 1594
3.5 : 4.5
2222 ŠK Polabiny F – ŠK Bohemia Pardubice B Jiskra Heřmanův Městec – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Hošek Milan Rozhodčí: Honek Jan
1. Cach J. V 2023 0:1 Horáček M. V 2116 1. Přibyl J. 1878 1:0 Adámek M. V 1874
2. Melichar V. 1938 1/2 Třasák O. 1981 2. Honek J. 1790 1/2 Janda L. 1773
3. Nešpůrek P. 1794 1/2 Mudruňka P. 1918 3. Štolfa J. 1742 0:1 Londin M. 1690
4. Cach O. 1702 0:1 Vodička P. V 1992 4. Janoušek P. H 1654 1:0 Stránský L. 1546
5. Půlpán O. 1537 0:1 Mazura T. 1846 5. Cach T. H 1609 0:1 Zámečník J. 1799
6. Brázda V. 1671 0:1 Mazuch J. 1953 6. Urválek M. 1483 0:1 Severýn J. 1434
7. Juchelka M. 1555 1:0 Juchelka P. 1705 7. Sedlák P. 1470 0:1 Osička P. 1506
8. Liška K. 1557 0:1 Kvapil P. 1674 8. Starý V. H 1357 0:1 Vacek J. 1246
2 : 6 2.5 : 5.5
TJ Štefanydes Polička C – Železné hory Eurobit – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Svítil Radek
1. Smejkal J. 1735 1:0 Šilar L. 2055 1. Ret A. H 1888 1/2 Hájek J. H 2013
2. Navrátil L. 1736 0:1 Švanda P. H 2041 2. Kraus O. 1964 1/2 Krys J. 2038
3. Zeman L. H 1758 1:0 Vančura M. H 1643 3. Seidl Z. 1868 1:0 Linhart Z. 1964
4. Buchta M. 1712 0:1 Štolovský M. 1000 4. Macek O. 1863 1:0 Hájek J. H 1902
5. Charouz M. 1626 0:1 Tyč M. 1724 5. Svítil R. 1715 0:1 Němec B. 1824
6. Stodola Z. 1504 1:0 Jura J. 1537 6. Veselý T. V 2047 0:1 Česenek V. 1660
7. Houška F. 1130 0:1 Roub R. 1290 7. Joukl J. 1659 1/2 Bartoš M. 1735
8. Šestáková M. 1000 0:1 Rožek J. 1289 8. Mikulenka T. 1636 1:0 Chvojka J. 1549
3 : 5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 9 7 1 1 22 47.5 : 24.5 35
2. Eurobit 9 7 1 1 22 45 : 27 30
3. TJ ŠO Chrudim B 10 7 0 3 21 49 : 31 33
4. Jiskra Heřmanův Městec 9 6 0 3 18 38.5 : 33.5 27
5. ŠO Hlinsko B 9 5 1 3 16 40 : 32 27
6. Železné hory 9 5 1 3 16 37.5 : 34.5 22
7. 2222 ŠK Polabiny F 9 4 0 5 12 32.5 : 39.5 19
8. Sokol Lázně Bohdaneč 9 2 0 7 6 30.5 : 41.5 17
9. TJ Štefanydes Polička C 9 2 0 7 6 27.5 : 44.5 18
10. 2222 ŠK Polabiny E 9 1 2 6 5 32 : 40 16
11. ŠK Rapid Pardubice C 9 1 0 8 3 20 : 52 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.