Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 30.03.19

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Bohemia Pardubice B - Heřmanův Městec 5:3, Rapid Pardubice C - Polabiny E 4:4, Hlinsko B - Polička C 3:5, Lázně Bohdaneč - Polabiny F 3:5, Železné hory - Eurobit Pardubice 5,5:2,5, Chrudim B volno
Bohemia Pardubice B nezaváhala a po vítězství v posledním kole se stala vítězem s právem postupu do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!! Poslední místo patří Rapidu Pardubice C, který se se soutěží musí rozloučit.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 31. 03. 2019
TJ ŠO Chrudim B – volný los Železné hory – Eurobit
Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Šilar L. 2055 1/2 Ret A. H 1888
2. Švanda P. H 2041 1/2 Kraus O. 1964
3. Jareš M. H 1950 1:0 Macek O. 1863
4. Dunajčík J. 1811 1/2 Svítil R. 1715
5. Vančura M. H 1643 1/2 Joukl J. 1659
6. Tyč M. 1724 1:0 Mikulenka T. 1636
7. Jura J. 1537 1/2 Macek J. 1362
8. Nešpůrek J. 1270 1:0 Píšová A. 1063
5.5 : 2.5
ŠO Hlinsko B – TJ Štefanydes Polička C ŠK Bohemia Pardubice B – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Stránský Luboš Rozhodčí: Horáček Michal
1. Roušar Z. V 1907 0:1 Stodola J. 1761 1. Horáček M. V 2116 1/2 Přibyl J. 1878
2. Londin M. 1690 1/2 Smejkal J. 1735 2. Třasák O. 1981 1/2 Müller P. 1889
3. Vojanec H. 1609 0:1 Navrátil L. 1736 3. Mudruňka P. 1918 1/2 Starý L. 1877
4. Stránský L. 1546 1/2 Buchta M. 1712 4. Vodička P. V 1992 1/2 Honek J. 1790
5. Zámečník J. 1799 1:0 Charouz M. 1626 5. Mazura T. 1846 1/2 Janoušek P. H 1654
6. Vašek P. 1482 0:1 Stodola Z. 1504 6. Mazuch J. 1953 1:0 Klouček J. 1674
7. Severýn J. 1434 0:1 Brokl D. 1533 7. Daněk P. V 1897 1/2 Cach T. H 1609
8. Vacek J. 1246 1:0 Stodola J. 1388 8. Laušman P. 1851 1:0 Sedlák P. 1470
3 : 5 5 : 3
Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny F ŠK Rapid Pardubice C – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Rež M. 1783 0:1 Melichar V. 1938 1. Pavlovec V. 1828 1/2 Bělohlav J. 1900
2. Veselý E. 1732 1/2 Stoček M. 1704 2. Hon J. 1763 1/2 Škroch M. 1859
3. Sekyrka J. 1718 1:0 Stoček P. 1560 3. Marcinko P. 1766 1/2 Korol J. 2030
4. Kouba P. 1725 1/2 Brázda V. 1671 4. Janko J. 1689 1:0 Kvapil P. 1486
5. Jouza P. 1668 0:1 Juchelka M. 1555 5. Nešpůrek J. H 1587 1/2 Krejčí J. 1461
6. Rež M. 1643 0:1 Bílek M. 1456 6. Štěpán J. 1486 0:1 Škorpík F. 1611
7. Svoboda J. 1551 1/2 Bílek J. 1377 7. Černý Z. 1257 1:0 Vorel B. 1516
8. Zmek J. 1594 1/2 Šulcová T. 1268 8. Kalhous M. 1513 0:1 Králová G. 1596
3 : 5 4 : 4
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 10 8 1 1 25 52.5 : 27.5 37
2. Eurobit 10 7 1 2 22 47.5 : 32.5 30
3. TJ ŠO Chrudim B 10 7 0 3 21 49 : 31 33
4. Železné hory 10 6 1 3 19 43 : 37 25
5. Jiskra Heřmanův Městec 10 6 0 4 18 41.5 : 38.5 27
6. ŠO Hlinsko B 10 5 1 4 16 43 : 37 29
7. 2222 ŠK Polabiny F 10 5 0 5 15 37.5 : 42.5 22
8. TJ Štefanydes Polička C 10 3 0 7 9 32.5 : 47.5 22
9. 2222 ŠK Polabiny E 10 1 3 6 6 36 : 44 18
10. Sokol Lázně Bohdaneč 10 2 0 8 6 33.5 : 46.5 18
11. ŠK Rapid Pardubice C 10 1 1 8 4 24 : 56 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.