Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků 2018/19 - závěrečné trojkolo 30.04.19

V sobotu 27.dubna 2019 skončil v Pardubicícch Krajský přebor družstev žáků zápasy závěrečných tří kol, v nichž Polabiny C dokonaly své vítězné tažení a s plným počtem 21 bodů obsadily první místo s právem postupu do 1.ligy mládeže - Blahopřejeme !!! Druhé místo se ztrátou 7 bodů patří Ústí n/O. a třetí příčku s další tříbodovou ztrátou získala Polička B.


Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2018/2019 
Organizátor : KM PDŠS
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Jiří Krištof
Hlavní rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Čas na rozmyšlenou : 2x40min.+30s/tah
Místo : Chotěboř, Ústí nad Orlicí, Svitavy a Pardubice
Datum od : 2018/10/20 Datum do 2019/04/27
Ø ELO turnaje : 1164
Tabulka podle startovní listiny
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 2222 ŠK Polabiny C 7 7 0 0 21 36,5 17
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí 7 4 2 1 14 24 11
3 5 TJ Štefanydes Polička B 7 3 2 2 11 24 11
4 3 Železné Hory 7 3 2 2 11 22 9
5 1 ŠK Svitavy 7 3 1 3 10 22 8,5
6 8 2222 ŠK Polabiny D 7 2 0 5 6 13 5
7 4 Chotěbořští draci C 7 1 1 5 4 10,5 4,5
8 2 TJ Lanškroun B 7 1 0 6 3 16 6,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny C (Rtg prům.:1516, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 21 / PH 2: 36,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Liška Kryštof  1533 1 1   0 1 1 1 5 6 1472
2   Stoček Martin  1552 1 1 ½ ½ ½ 0 ½ 4 7 1284
3   Juchelka Marek  1443 1 1 1 1 1 1 ½ 6,5 7 1243
4   Třasáková Adéla  1523 1 1 0 1 1 1 1 6 7 1211
5   Šulcová Tereza Radmila  1347 1 1     1 1 1 5 5 1185
6   Pilná Jitka  1520 1 1 1 1       4 4 1112
7   Brázda Vít  1527     1 1 1 1 1 5 5 1043
10   Paar David  1090     1         1 1 1000
2. ŠK Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1374, Kapitán: Holásek Pavel / PH 1: 14 / PH 2: 24)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Holásková Veronika  1435         1 1 0 2 3 1533
2   Leksová Soňa  1414 1 0 ½ ½ ½ 0 1 3,5 7 1369
3   Píše Michal  1310 1 0 1 0 1 1 0 4 7 1260
4   Kobr Matěj  1490 1 0 1 1       3 4 1304
5   Tran Tuan Anh  1230 1 0 1 1 1 1 1 6 7 1245
6   Šmajzrová Dominika  1342 ½ 0 0 1       1,5 4 1161
7   Holásek Tomáš  1100 1 0 0 + 0 0 0 2 7 1162
9   Macan Tomáš  1100         1 0 1 2 3 1007
3. TJ Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1515, Kapitán: Schaffer David / PH 1: 11 / PH 2: 24)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Švanda Adam  1840 ½ 1           1,5 2 1633
2   Zeman Daniel  1727     0 ½ 1 0 1 2,5 5 1395
3   Brokl Daniel  1541 1 + 1 1 1 1 1 7 7 1289
4   Šafář Václav  1319 0 + 1 0 ½ 0 1 3,5 7 1286
5   Martínek Michal  1298         1 0 1 2 3 1297
6   Langrová Ilona  1364 ½ + 1 0 0 0 1 3,5 7 1227
8   Dolejš Mikuláš  1062 1 +           2 2 1213
15   Šafář Adam  1000 0 + 0 0       1 4 1243
16   Urban Stanislav  1000         0 0 1 1 3 1260
4. Železné Hory (Rtg prům.:1350, Kapitán: Šilar Lubomír / PH 1: 11 / PH 2: 22)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 CM Jareš Michal  1853 ½ ½ 1 1 1 1 1 6 7 1428
2   Nešpůrek Jakub  1352 0 ½ 1         1,5 3 1317
3   Roub Radek  1262 1 1 ½ ½       3 4 1253
4   Rožek Jan  1225 ½ 0 1 0 ½ 0 0 2 7 1252
5   Tyč Jakub  1213 0 ½ 1 0 0 0 1 2,5 7 1221
6   Hrdlička Jan  1192 1 1 1 0 1 0 0 4 7 1181
9   Hlína Adam  1095       0 1     1 2 1275
11   Hrdlička Jakub  1045         1   1 2 2 1050
12   Tyč Karel  1021           0 0 0 2 1187
16   Pekárek Jakub  0           0   0 1 1254
5. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1270, Kapitán: Krušina Adolf / PH 1: 10 / PH 2: 22)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Ďuriančík Michal  1426 1 ½ 1 1 0 1 0 4,5 7 1509
2   Moravec Jakub  1340 + ½ 0 1 ½ ½ ½ 4 7 1340
3   Komárek Tobiáš  1065 + 0 0 ½       1,5 4 1281
4   Kýr Michal  1265 + 1 0 0 0 0 ½ 2,5 7 1297
5   Václavík Patrik  1195 + ½ 1 ½ 0 1 0 4 7 1227
6   Brázda Zdeněk  1150 + 0 + ½ 1 1 0 4,5 7 1183
19   Kopecký Lukáš  1000         0 1 0 1 3 1209
6. 2222 ŠK Polabiny D (Rtg prům.:1107, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Šlosar Jan  1119 0 1 ½ 1 0 0 0 2,5 7 1460
2   Váňa Jakub  1089 0 ½ 0 ½ ½ ½ 0 2 7 1313
3   Starý Vojtěch  1192 0 1 1 1 1 1 0 5 7 1305
4   Jindřišková Charlotte  1122 0 0 0 1 0 0 0 1 7 1258
5   Horák Prokop  1022 ½ 0 0 0 0 0 0 0,5 7 1221
6   Boughen Jessika  1000 0 1 0 1 0 0 0 2 7 1038
7. Chotěbořští draci C (Rtg prům.:1237, Kapitán: Jun Rudolf / PH 1: 4 / PH 2: 10,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Pejřimovská Viola Ruby  1413 0 0           0 2 1633
2   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1319 - -     0 0 1 1 5 1484
3   Jun Robert  1156 - - 0 0 ½ 1 1 2,5 7 1406
4   Jun Rostislav  1069 - - 0 ½ 0 0 1 1,5 7 1291
5   Včela Martin  1075 -   ½ 0 0 0 1 1,5 6 1291
6   Krupička Filip  1000   -     0 1 1 2 4 1240
10   Zmek Jaroslav  1100 -   0 0 0   0 0 5 1282
11   Nováček Jakub  1000   - 0 1   1   2 4 1112
15   Doležálek Max  1000     0 0       0 2 1096
8. TJ Lanškroun B (Rtg prům.:1293, Kapitán: Krištof Jiří / PH 1: 3 / PH 2: 16)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Horák Vojtěch  1484     ½ 0 0 0 0 0,5 5 1548
2   Minář Milan  1090 0 0 0 0 0 1 0 1 7 1318
3   Večeř Martin  1262 0 ½ 0 ½ ½ 1 0 2,5 7 1257
4   Málek Filip  1247 0 0 0 1 0 1 0 2 7 1242
5   Málková Barbora  1273 0 1 1 ½ 1 1 0 4,5 7 1224
6   Přibyl Adam  1069 0 1           1 2 1185
7   Sedlák Jakub  1254     1 ½ 1 1 1 4,5 5 1070
9   Sadílek Filip  1034 0 0           0 2 1260

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.