Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků 2018/19 - první dvě kola 22.10.18

V sobotu 20.října 2018 se v Chotěboři a v Ústí n/O. uskutečnila první dvě kola Krajského přeboru družstev žáků, z nichž nejlépe vyšlo družstvo 2222 ŠK Polabiny C, které zvítězilo ve všech partiích !
Družstvo Chotěboře B postavilo na prvních dvou šachovnicích volné hráče (povolen je jeden), takže obě kola jsou kontumována ve prospěch soupeře. Na ELO budou poslány skutečné výsledky a ty se také objevují v následném přehledu.


Průběžné pořadí po 2 kolech
Poř. Družstvo + = - MP3 Body
1 2222 ŠK Polabiny C 2 0 0 6 12
2 TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 4 9
3 Železné Hory 1 1 0 4 6,5
4 ŠK Svitavy 1 0 1 3 8,5
5 ŠK Ústí nad Orlicí 1 0 1 3 5,5
6 2222 ŠK Polabiny D 1 0 1 3 4
7 TJ Lanškroun B 0 0 2 0 2,5
8 Chotěbořští draci C 0 0 2 0 0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny C (Rtg prům.:1516, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 6 / PH 2: 12)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Liška Kryštof  1533 1 1           2 2 1252
2   Stoček Martin  1552 1 1           2 2 1286
3   Juchelka Marek  1443 1 1           2 2 1369
4   Třasáková Adéla  1523 1 1           2 2 1252
5   Šulcová Tereza Radmila  1347 1 1           2 2 1206
6   Pilná Jitka  1520 1 1           2 2 1067
2. TJ Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1515, Kapitán: Schaffer David / PH 1: 4 / PH 2: 6,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Švanda Adam  1840 ½ 1           1,5 2 1633
3   Brokl Daniel  1541 1 1           2 2 1336
4   Šafář Václav  1319 0 1           1 2 1209
6   Langrová Ilona  1364 ½ ½           1 2 1147
8   Dolejš Mikuláš  1062 1 0           1 2 1107
15   Šafář Adam  1000 0 0           0 2 1096
3. Železné Hory (Rtg prům.:1350, Kapitán: Šilar Lubomír / PH 1: 4 / PH 2: 6,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 CM Jareš Michal  1853 ½ ½           1 2 1633
2   Nešpůrek Jakub  1352 0 ½           0,5 2 1441
3   Roub Radek  1262 1 1           2 2 1192
4   Rožek Jan  1225 ½ 0           0,5 2 1315
5   Tyč Jakub  1213 0 ½           0,5 2 1129
6   Hrdlička Jan  1192 1 1           2 2 1075
4. ŠK Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1374, Kapitán: Holásek Pavel / PH 1: 3 / PH 2: 5,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
2   Leksová Soňa  1414 1 0           1 2 1326
3   Píše Michal  1310 1 0           1 2 1321
4   Kobr Matěj  1490 1 0           1 2 1318
5   Tran Tuan Anh  1230 1 0           1 2 1323
6   Šmajzrová Dominika  1342 ½ 0           0,5 2 1185
7   Holásek Tomáš  1100 1 0           1 2 1260
5. 2222 ŠK Polabiny D (Rtg prům.:1107, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 3 / PH 2: 4)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Šlosar Jan  1119 0 1           1 2 1252
2   Váňa Jakub  1089 0 ½           0,5 2 1286
3   Starý Vojtěch  1192 0 1           1 2 1369
4   Jindřišková Charlotte  1122 0 0           0 2 1252
5   Horák Prokop  1022 ½ 0           0,5 2 1206
6   Boughen Jessika  1000 0 1           1 2 1067
6. Chotěbořští draci C (Rtg prům.:1237, Kapitán: Jun Rudolf / PH 1: 1 / PH 2: 5,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Pejřimovská Viola Ruby  1413 0 0           0 2 1633
2   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1319 1 0           1 2 1441
3   Jun Robert  1156 1 0           1 2 1192
4   Jun Rostislav  1069 0 ½           0,5 2 1315
5   Včela Martin  1075 1             1 1 1195
6   Krupička Filip  1000   1           1 1 1062
10   Zmek Jaroslav  1100 0             0 1 1150
11   Nováček Jakub  1000   1           1 1 1000
7. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1270, Kapitán: Krušina Adolf / PH 1: 1 / PH 2: 5,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Ďuriančík Michal  1426 1 ½           1,5 2 1633
2   Moravec Jakub  1340 0 ½           0,5 2 1336
3   Komárek Tobiáš  1065 0 0           0 2 1209
4   Kýr Michal  1265 1 1           2 2 1147
5   Václavík Patrik  1195 0 ½           0,5 2 1144
6   Brázda Zdeněk  1150 1 0           1 2 1146
8. TJ Lanškroun B (Rtg prům.:1293, Kapitán: Krištof Jiří / PH 1: 0 / PH 2: 2,5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
2   Minář Milan  1090 0 0           0 2 1326
3   Večeř Martin  1262 0 ½           0,5 2 1321
4   Málek Filip  1247 0 0           0 2 1318
5   Málková Barbora  1273 0 1           1 2 1323
6   Přibyl Adam  1069 0 1           1 2 1185
9   Sadílek Filip  1034 0 0           0 2 1260

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.