Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 -1.turnaj 04.11.17

První kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 v sezoně 2017/18 uspořádaly v sobotu dne 4.listopadu 2017 ŠK Svitavy a SVČ Tramtáryje Svitavy a ve dvou věkových kategoriích se ho zúčastnilo celkem 67 dětí z 11 oddílů.
V kategorii H/D 10 zvítězil Vojtěch Starý z Heřmanova Městce před Jiřím Bouškou z Hlinska a Prokopem Horákem z Polabin, nejlepší z dívek byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V kategorii H/D 12 se vítězem stal Matěj Kobr z Ústí n/O. před Janem Šlosarem z Polabin a Jakubem Nešpůrkem ze Železných hor, nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
Oba vítězové získali přímý postup do finale Krajského přeboru mládeže v příslušných kategoriích.


1. kvalifikační turnaj PDŠS 2017-18 kategorií H/D 10-12
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Datum : 2017/11/04
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Starý Vojtěch  1053 Jiskra Heřmanův Městec 7 26,5 29,5 29,5
2 5 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 6 28,5 31,5 24,5
3 3 Horák Prokop  1078 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 30,5 17,5
4 11 Nguyen David  1000 ŠS Železné hory 4,5 27,5 29,5 15,25
5 21 Ozank Tobias  0 ŠS Železné hory 4,5 25,5 26 13,75
6 1 Zmek Jaroslav  1100 TJ CHS Chotěboř 4 29,5 33,5 16
7 8 Kössler Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 4 26,5 28,5 11,5
8 2 Martiník David  1079 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 24,5 27,5 14
9 7 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 22,5 24,5 12,5
10 15 Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 4 22,5 24,5 11
11 14 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20,5 22,5 10,5
12 13 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 20 22 11
13 17 Charvát Patrik  0 ŠS Železné hory 3 26,5 27 7,5
14 6 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3 24 26 8
15 24 Žďárský Vojtěch  0 ŠS Železné hory 3 23,5 26,5 9
16 16 Šlezingr Miroslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 22 24 6
17 10 Nešporová Barbora  1000 TJ Štefanydes Polička 3 19,5 21,5 6,5
18 20 Káninský Daniel  0 ŠS Železné hory 2,5 20 22 7
19 23 Vodička Matyáš  0 ŠK Svitavy 2,5 15,5 16 3,75
20 19 Dymák  Jonáš  0 ŠS Železné hory 2 21 21,5 2,5
21 12 Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 2 19 21 4,5
22 22 Staněk  Tomáš  0 ŠS Železné hory 2 18 18,5 2,5
23 18 Daňová Klára  0 ŠS Železné hory 2 17,5 18 2,5
24 9 Nahodil Daniel  1000 ŠK Svitavy 1 15,5 16 0,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 30,5 34 28,25
2 6 Šlosar Jan  1148 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 28 30,5 24,75
3 3 Nešpůrek Jakub  1167 ŠS Železné hory 5,5 29 33 24,25
4 2 Nejedlý Radek  1272 TJ CHS Chotěboř 5,5 28 31 22,75
5 20 Váňa Jakub  1067 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 27,5 28 19,25
6 19 Pešek Martin Jakub  1068 ŠO Hlinsko 5 29 32 20
7 12 Málek Filip  1086 TJ Lanškroun 5 27,5 29,5 19
8 25 Voborník Jiří  1013 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 25,5 28 18
9 18 Paar David  1069 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 24 25,5 17
10 15 Nejedlý Lukáš  1082 TJ CHS Chotěboř 4,5 28 31 17,25
11 14 Vašíček Martin  1083 ŠS Železné hory 4,5 24 26,5 13,75
12 4 Brázda Zdeněk  1162 ŠK Svitavy 4 27 30 14
13 13 Dolejš Mikuláš  1084 TJ Štefanydes Polička 4 25 27,5 13
14 16 Katzer Vít  1078 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 24,5 26,5 10,5
15 8 Fajgl Patrik  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 23,5 25,5 11
16 10 Klodner Filip  1100 ŠK Svitavy 4 23 25,5 11
17 9 Hoferica Jindřich  1100 ŠK Svitavy 4 23 25 11
18 32 Lána Vincent  1000 TJ Lanškroun 4 21,5 24,5 12,5
19 24 Tyč Karel  1021 ŠS Železné hory 4 21,5 22 9
20 34 Macan Tomáš  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19 21 10,5
21 5 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 27 29 13,25
22 7 Bártová Leona  1121 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 27 27,5 10,5
23 22 Večeř Martin  1052 TJ Lanškroun 3,5 25,5 27,5 11
24 11 Mrkvička Jakub  1100 ŠS Železné hory 3 26 28 9
25 23 Sadílek Filip  1034 TJ Lanškroun 3 23,5 26 8
26 21 Bureš Daniel  1059 ŠS Železné hory 3 22,5 24 7
27 17 Paďouk Jaroslav  1077 ŠS Železné hory 3 21,5 23,5 6,5
28 40 Štaud Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 20,5 22,5 7,5
29 36 Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 20,5 22 6,5
30 43 Pekárek  Jakub  0 ŠS Železné hory 3 20 20,5 5
31 31 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 3 19 19,5 4,5
32 39 Vystavěl Benjamín  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 18,5 19 4
33 27 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 2,5 20 22 5,25
34 33 Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 2,5 19 20,5 6,25
35 35 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 2,5 18,5 19 2,25
36 30 Jílek Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 18 18,5 3,75
37 38 Vican Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 17,5 19,5 5,5
38 29 Holík Josef  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 17 17,5 3,75
39 42 Mrklovský  David  0 ŠS Železné hory 2 18,5 19 2
40 26 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 18 19,5 3,5
41 37 Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 2 16,5 17 2,5
42 41 Kseňák Jakub  0 TJ Lanškroun 1 18 20 0,5
43 28 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 1 16 16,5 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.