Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 2.turnaj 09.12.17

Druhý kvalifikační turnaj mládeže PDŠS v kategoriích H/D 10-12 uspořádal v sobotu 9.prosince 2017 ŠK Ústí n/O. za celkové účasti 80 hráčů (vč. několika přespolních) z 15 oddílů.
V kategorií H/D 10 si samostatné vítězství vybojoval Jiří Bouška z Hlinska před Vojtěchem Starým z Heřmanova Městce a 'přespolním' Michalem Dušánkem z Rychnova n/Kn., z dívek byla nejlepší Beata Burešová ze Železných hor.
V kategorií H/D 12 ovládla trojice hráčů se steným počtem bodů, přičemž pomocné hodnocení určilo vítězem Matěje Kobra z Ústí n/O., druhý byl Radek Nejedlý z Chotěboře a třetí skončil Martin Jakub Pešek z Hlinska, mezi dívkami byla nejúspěšnější 'přespolní' Elen Hetfleischová z Rychnova n/Kn. před Leonou Bártovou z Moravské Třebové.


Krajský přebor PDŠS 2017/2018 - 2. turnaj 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum : 2017/12/09
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 6,5 33,5 29 26
2 6 Starý Vojtěch  1053 Jiskra Heřmanův Městec 6 34 31 26
3 1 Dušánek Michal  1116 Region Panda, z.s. 5 34,5 32,5 20
4 3 Jun Rostislav  1086 TJ CHS Chotěboř 5 34 31 20,5
5 14 Knízner Michal  1000 TJ Sokol Nekoř 5 33 30,5 18,5
6 15 Kočí Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 30,5 29 18,5
7 5 Horák Prokop  1078 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 34 33,5 18,5
8 32 Černý David  1000 ŠO Hlinsko 4,5 31 28 14,25
9 16 Kroulík Václav  1000 Region Panda, z.s. 4,5 28,5 26,5 14,25
10 4 Martiník David  1079 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30 28 14
11 9 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 4 28,5 28 13
12 2 Krautschneider Daniel Jan  1097 Region Panda, z.s. 4 28,5 27,5 13
13 22 Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 4 28 26 10,5
14 29 Sysr Vojtěch  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 27,5 25 11
15 31 Zeman Šimon  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 26,5 24 9,5
16 21 Nguyen David  1000 ŠS Železné hory 4 25,5 24 10,5
17 13 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 25,5 23 10
18 25 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 25 23,5 10
19 24 Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 3 28,5 28 7,5
20 26 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 28,5 27 7
21 17 Kubíček Ondřej  1000 TJ Sokol Nekoř 3 25,5 25 8
22 23 Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 3 24,5 25 7
23 11 Halámková Štěpánka  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 22,5 21,5 5,5
24 18 Kvapil Paul  1000 Rapid Pardubice 3 22,5 21,5 5
25 33 Šlezingr Miroslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18,5 18,5 6,5
26 7 Boughen Jessica  1000 DDM Chrudim 2,5 21 22,5 4,5
27 30 Venzara Jan  1000 ŠS Železné hory 2,5 20,5 22 5
28 19 Káninský Daniel  1000 ŠS Železné hory 2 23,5 24,5 4,5
29 28 Růžička Vít  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2 22,5 24,5 2
30 20 Mrštík Šimon  1000 ŠS Železné hory 2 18,5 19 3,5
31 27 Radouš Tobiáš Josef  1000 Rapid Pardubice 2 18,5 19 3
32 10 Daňová Klára  1000 ŠS Železné hory 1,5 21 23,5 1,5
33 12 Hanák David  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1,5 15,5 19 2
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 36 34 29
2 3 Nejedlý Radek  1413 TJ CHS Chotěboř 6 35 30 23,5
3 5 Pešek Martin Jakub  1289 ŠO Hlinsko 6 32 29 24
4 2 Nejedlý Lukáš  1425 TJ CHS Chotěboř 5 34 33 23
5 6 Nešpůrek Jakub  1273 ŠS Železné hory 5 34 31,5 20,5
6 9 Málek Filip  1191 TJ Lanškroun 5 33,5 30,5 19
7 12 Katzer Vít  1138 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 33 31 19
8 8 Brázda Zdeněk  1225 ŠK Svitavy 5 33 30,5 18,5
9 4 Jun Robert  1298 TJ CHS Chotěboř 5 32 29 18
10 13 Hetfleischová Elen  1114 Region Panda, z.s. 5 29,5 26,5 15
11 17 Večeř Martin  1100 TJ Lanškroun 5 28,5 25 14,5
12 7 Váňa Jakub  1263 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 31,5 29,5 13
13 25 Bártová Leona  1008 TJ Slovan Moravská Třebová 4 30 28 13
14 14 Klodner Filip  1100 ŠK Svitavy 4 29 27 10,5
15 11 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28,5 27,5 14,5
16 33 Kafka Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 28 27 14,25
17 15 Macan Tomáš  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28 26 13
18 24 Suchodol Lukáš  1028 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 27,5 26,5 12
19 45 Vystavěl Benjamín  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 27,5 26 13
20 35 Lána Vincent  1000 TJ Lanškroun 4 27 25 11,5
21 16 Poláček Luděk  1100 Region Panda, z.s. 4 26,5 25,5 11,25
22 10 Paar David  1164 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 25,5 23,5 10
23 22 Bureš Daniel  1042 ŠS Železné hory 4 24,5 23 11
24 41 Pekárek Jakub  1000 ŠS Železné hory 3,5 27 26,5 11,5
25 18 Fajgl Patrik  1099 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 22,5 21,5 7
26 42 Peterka Jáchym  1000 DDM Chrudim 3,5 20,5 18,5 5,25
27 44 Sysrová Eliška  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 30 30 11
28 19 Hoferica Jindřich  1099 ŠK Svitavy 3 27,5 27 9
29 28 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 27,5 26 6,5
30 23 Tyč Karel  1032 ŠS Železné hory 3 26 25,5 6,5
31 21 Paďouk Jaroslav  1055 ŠS Železné hory 3 25,5 24,5 8,5
32 20 Mrkvička Jakub  1075 ŠS Železné hory 3 25 24,5 7
33 43 Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 22,5 22 7
34 46 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 22 22 7
35 34 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 3 20,5 19,5 6
36 29 Eliáš Vojtěch  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 26 25,5 6,25
37 31 Holík Josef  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 22 21,5 4,75
38 39 Mrklovský David  1000 ŠS Železné hory 2,5 20,5 19,5 3,25
39 36 Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 2,5 20 20 2,5
40 27 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 22 22 3
41 37 Maček Jan  1000 ŠS Železné hory 2 21 22 1,5
42 32 Hong Yana  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 20 22 3
43 38 Mikuš Zdeněk  1000 ŠS Železné hory 2 19 19,5 3
44 47 Šetina Marek  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 18,5 20,5 4
45 30 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 2 18 19 1,5
46 40 Novotná Ludmila  1000 TJ Sokol Nekoř 1,5 19 21,5 3,25
47 26 Adamec Matěj  1000 TJ Sokol Nekoř 1 18,5 22 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.