Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 3.turnaj 10.02.18

V sobotu 10.února 2018 uspořádal 2222 ŠK Polabiny třetí turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se zúčastnilo celkem 86 hráčů a hráček.
Kategorii do 10 let ovládli favorité - vítězem se stal Vojtěch Starý z Heřmanova Městce s plným počtem 7 bodů před Rostislavem Junem z Chotěboře, třetí skončil Michal Knízner z Nekoře, mezi dívkami byla nejúspěšnější Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V kategorii do 12 let zvítězil rovněž první nasazený Radek Nejedlý z Chotěboře před Martinem Jakubem Peškem z Hlinska a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší z dívek byla Yana Hong z Rapidu Pardubice.


3. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2017/2018
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Milan Hošek
Hlavní rozhodčí : Josef Vařejčko
Čas na rozmyšlenou : 2 × 20 minut + 5 s/tah
Místo : školní jídelna Gymnázia Pardubice, Mozartova 449
Datum : 2018/02/10
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Starý Vojtěch  1253 Jiskra Heřmanův Městec 7 30,5 34 34
2 2 Jun Rostislav  1164 TJ CHS Chotěboř 6 30 31 24
3 17 Knízner Michal  1000 TJ Sokol Nekoř 5 30,5 33,5 20,5
4 15 Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 5 28 30,5 19
5 21 Kvapil Paul  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 27 29 16
6 26 Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 5 26 29,5 19,5
7 18 Komárek Tobiáš  1000 ŠK Svitavy 5 25,5 27 16
8 27 Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 5 24 25,5 15
9 4 Horák Prokop  1077 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28 30,5 17,3
10 31 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 25 28 16,8
11 38 Zeman Šimon  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 21,5 22,5 11,8
12 3 Zmek Jaroslav  1086 TJ CHS Chotěboř 4 27,5 30,5 16,5
13 19 Kočí Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 27,5 30,5 15,5
14 11 Dymák Jonáš  1000 ŠS Železné hory 4 25,5 27,5 12,5
15 29 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 24,5 27,5 13,5
16 30 Peltz Dominik  1000 ŠK Svitavy 4 23,5 25 10
17 20 Kubíček Ondřej  1000 TJ Sokol Nekoř 4 23,5 24,5 11
18 40 Šlezingr Miroslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 23 25,5 12,5
19 16 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 23 25,5 12
20 28 Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 4 21,5 23,5 11
21 5 Martiník David  1056 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 26,5 29,5 12,3
22 22 Káninský Daniel  1000 ŠS Železné hory 3,5 23,5 25 7,75
23 37 Výborný Filip  1000 ŠS Železné hory 3,5 22 25 10,8
24 8 Charvát Patrik  1000 ŠS Železné hory 3 24,5 26,5 9
25 10 Dušková Pavlína  1000 TJ Sokol Nekoř 3 21 23 7
26 7 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3 20,5 22,5 7,5
27 42 Žďárský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 3 20,5 21,5 5,5
28 13 Halámková Štěpánka  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 20 22 6,75
29 24 Moser Hugo  1000 ŠS Železné hory 3 19,5 21,5 7
30 14 Hanák David  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 3 19 20 6,25
31 35 Venzara Jan  1000 ŠS Železné hory 2,5 22 23,5 5,5
32 25 Mrštík Šimon  1000 ŠS Železné hory 2,5 19 20 4,25
33 36 Večeřová Hana  1000 TJ Lanškroun 2,5 19 20 4
34 33 Růžička Vít  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 2,5 16 17 3,75
35 32 Radouš Tobiáš Josef  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 21 22 3
36 12 Exner Jakub  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 20 22 4,5
37 39 Černý Tomáš  1000 ŠS Železné hory 2 17 18,5 3,5
38 34 Tichý Pavel  1000 ŠO Hlinsko 2 14,5 15,5 2,5
39 6 Brožek Tomáš  1000 TJ Sokol Nekoř 1,5 18,5 19,5 2,5
40 9 Daňová Klára  1000 ŠS Železné hory 1,5 15,5 16,5 2
41 23 Mazuch Maxmilián  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 1 18,5 19,5 1,5
42 41 Žampach Jakub  1000 ŠS Železné hory 1 16,5 17,5 1
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Nejedlý Radek  1521 TJ CHS Chotěboř 6,5 29,5 33,5 31
2 8 Pešek Martin Jakub  1268 ŠO Hlinsko 6 29,5 32,5 26
3 2 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 27,5 30 21
4 5 Váňa Jakub  1316 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 31 34 22
5 6 Nejedlý Lukáš  1307 TJ CHS Chotěboř 5 30,5 33,5 21
6 9 Málek Filip  1246 TJ Lanškroun 5 27,5 28,5 18
7 21 Večeř Martin  1013 TJ Lanškroun 5 25,5 27,5 16,5
8 12 Brázda Zdeněk  1140 ŠK Svitavy 5 24 27 18
9 7 Šlosar Jan  1296 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 24 26 17
10 22 Suchodol Lukáš  1011 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 22 24 16
11 4 Jun Robert  1366 TJ CHS Chotěboř 4 27,5 28,5 13
12 3 Bouška Jiří  1391 ŠO Hlinsko 4 26,5 29,5 15
13 11 Kafka Ondřej  1143 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 26,5 29,5 13
14 17 Hoferica Jindřich  1047 ŠK Svitavy 4 25 27 12
15 20 Holásek Tomáš  1018 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 24 26 13
16 10 Voborník Jiří  1158 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 24 26 12
17 26 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 4 24 26 12
18 16 Macan Tomáš  1052 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 24 25 11
19 14 Vašíček Martin  1075 ŠS Železné hory 4 22,5 22,5 8
  23 Fajgl Patrik  1008 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 22,5 22,5 8
21 19 Mrkvička Jakub  1028 ŠS Železné hory 4 22 25 12
22 39 Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 22 24 11
23 30 Hong Yana  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 25 27,5 9,5
24 15 Lána Vincent  1054 TJ Lanškroun 3 24,5 26,5 8
25 44 Šourek Kryštof  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 24 26 10
26 34 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 3 24 26 8
27 35 Pekárek Jakub  1000 ŠS Železné hory 3 23 26 10
28 13 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 3 22 24 9
29 25 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 21 22 6
30 27 Faltus Marek  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 20 20 4
31 33 Mrklovský David  1000 ŠS Železné hory 3 19,5 21,5 7,5
  41 Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 3 19,5 21,5 7,5
33 28 Friedl Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 19,5 20,5 5,5
34 18 Paďouk Jaroslav  1033 ŠS Železné hory 3 17 19 7
35 24 Adamec Matěj  1000 TJ Sokol Nekoř 2,5 17 18 3,25
36 43 Šetina Marek  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2,5 16,5 16,5 2,25
37 40 Vavřín Denis  1000 ŠK Svitavy 2 21 22 4
38 42 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 21 22 3
39 37 Sibera Vojtěch  1000 TJ Sokol Nekoř 2 20,5 20,5 2,5
40 32 Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 2 19,5 21,5 4,5
41 29 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 2 16 16 1
42 31 Křivohlávek Jan  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 1 18,5 19,5 1
43 38 Sokol Zbyněk  1000 TJ Sokol Nekoř 1 15 15 0
44 36 Pernica Jakub  1000 ŠK Svitavy 0 17,5 18,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.