Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 28.03.18

V sobotu 24.března 2018 uspořádal šachový oddíl TJ CHS Chotěboř čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12, kterého se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 55 hráčů.
V kategorii H10se vítězem stal Jiří Bouška z Hlinska jen na lepší pomocné hodnocení před Vojtěchem Starým z Heřmanova Městce, na třetím místě skončil Tobiáš Komárek ze Svitav a z dívek byla nejúspěšnější Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V kategorii H/D 12zvítězil Lukáš Nejedlý z Chotěboře opět jen na lepší pomocné hodnocení před Jakubem Váňou z Polabin, třetí byl Jakub Nešpůrek ze Železných hor a nejlepší z dívek byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
Závěrečné pořadí po čtyřech kvalifikačních turnajích v obou kategioriích, které je rozhodující pro postup do finalových bojů, naleznete ZDE.


Krajský přebor mládeže PDŠS 2017/18, 4.kval. turnaj
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Federace : Česká republika ( CZE )
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Hlavní rozhodčí : Ing. Luděk Petrus
Čas na rozmyšlenou :  2 x 20 minut na partii + 5 s 
Místo : Chotěboř
Datum : 2018/03/24
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Bouška Jiří  1324 Šo Hlinsko 6,5 28,5 30 26,75
2 2 Starý Vojtěch  1273 Jiskra Heřmanův Městec 6,5 26,5 29,5 26,25
3 17 Komárek Tobiáš  1000 Šk Svitavy 5 27,5 29,5 19
4 23 Půlpán Jan  1000 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 26,5 29,5 19
5 4 Hrdlička Jan  1103 Šs Železné Hory 5 26,5 26,5 15
6 9 Zmek Jaroslav  1023 Tj Chs Chotěboř 5 22 24 14
7 3 Jun Rostislav  1141 Tj Chs Chotěboř 4 31 33 15
8 7 Horák Prokop  1067 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 27,5 30 14,5
9 6 Nováček Jakub  1082 Tj Chs Chotěboř 4 26,5 29,5 14
10 8 Martiník David  1056 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 25,5 28,5 13
11 20 Pařízková Kristýna  1000 Šs Železné Hory 4 24 27 14
12 11 Bouška Pavel  1000 Tj Štefanydes Polička 4 24 26,5 12,5
13 10 Bouška Petr  1002 Tj Štefanydes Polička 4 22,5 24 10,5
14 27 Žďárský Vojtěch  1000 Šs Železné Hory 4 19 19 8
15 5 Nguyen David  1100 Šs Železné Hory 3 26,5 28,5 8
16 16 Kaninský Daniel  1000 Šs Železné Hory 3 24 25,5 6
17 22 Pelz Dominik  1000 Šk Svitavy 3 23,5 25 8
18 13 Černý David  1000 Šo Hlinsko 3 22,5 24,5 8,5
19 14 Charvát Patrik  1000 Šs Železné Hory 3 21 23 8
20 19 Ozank Tobias  1000 Šs Železné Hory 3 20 21,5 6,5
21 28 Zmek Michal  1000 Tj Chs Chotěboř 3 15 15 3
22 25 Tichý Pavel  1000 Šo Hlinsko 2,5 19 19 2,75
23 21 Pazderský Jakub  1000 Šk Svitavy 2,5 18 18 2,75
24 12 Burešová Beáta  1000 Šs Železné Hory 2 21 23 5
25 26 Večeřová Hana  1000 Tj Lanškroun 2 19,5 21 4
26 15 Daňová Klára  1000 Šs Železné Hory 1,5 18,5 18,5 0,75
27 24 Šafář Adam  1000 Tj Štefanydes Polička 1,5 17 17 0,75
28 18 Nahodil Daniel  1000 Šk Svitavy 0 18,5 20 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Nejedlý Lukáš  1387 Tj Chs Chotěboř 6 26,5 29,5 26,5
2 5 Váňa Jakub  1317 2222 Šk Polabiny, Z.S. 6 25,5 28,5 22,5
3 4 Nešpůrek Jakub  1321 Šs Železné Hory 5,5 24,5 27,5 19,75
4 1 Nejedlý Radek  1435 Tj Chs Chotěboř 5 28 32 22
5 7 Málek Filip  1234 Tj Lanškroun 5 23 25,5 16,5
6 8 Šlosar Jan  1198 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 22 23,5 15
7 3 Jun Robert  1357 Tj Chs Chotěboř 4 29,5 33,5 17
8 6 Brázda Zdeněk  1279 Šk Svitavy 4 28,5 30 14,5
9 16 Bártová Leona  1047 Tj Slovan Moravská Třebová 4 24,5 27 12
10 12 Voborník Jiří  1123 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 24 25,5 10
11 14 Bělohlávek Petr  1073 Tj Chs Chotěboř 4 23,5 24 8,5
12 13 Tyč Karel  1100 Šs Železné Hory 4 22,5 23 9
13 10 Paar David  1167 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 22 25 12
14 11 Katzer Vít  1139 2222 Šk Polabiny, Z.S. 3,5 29,5 31 13,25
15 9 Večeř Martin  1184 Tj Lanškroun 3 28,5 31 11,5
16 15 Vašíček Martin  1063 Šs Železné Hory 3 23,5 25 7,5
17 17 Hoferica Jindřich  1029 Šk Svitavy 3 22 23,5 7
18 20 Kalousová Eva  1000 Tj Lanškroun 3 21 21,5 6
19 23 Pekárek Jakub  1000 Šs Železné Hory 3 20,5 22 7
20 27 Vaščík Matěj  1000 Šk Svitavy 3 20,5 21 4,5
21 18 Bouška Jonáš  1000 Šo Hlinsko 3 20 21,5 4,5
22 22 Nahodilová Ludmila  1000 Šk Svitavy 3 17,5 18 5
23 21 Lohniský Marek  1000 2222 Šk Polabiny, Z.S. 3 16,5 17 4,5
24 25 Pleskačová Marta  1000 Tj Chs Chotěboř 2 19,5 21 4
25 24 Pernica Jakub  1000 Šk Svitavy 2 16,5 18 3
26 19 Hajzlerová Natálie  1000 Tj Lanškroun 2 15,5 16,5 3
27 26 Tichá Karolína  1000 Šo Hlinsko 1 18,5 21 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.