Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 1.turnaj 18.11.17

První kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2017/18 se uskutečnil v sobotu dne 18.listopadu 2017 v Mistrovicích za účasti 68 hráčů ze 13 oddílů.
V kategorii H/D 14 byl nejúspěšnější horký favorit Adam Švanda z Poličky následovaný Adélou Třasákovou z Polabin a Radkem Roubem ze Železných hor.
V kategorii H/D 16 byl první Ondřej Novotný z Hlinska na lepší pomocné hodnocení před Michalem Jarešem z Polabin, třetí místo patří Veronice Holáskové z Ústí n/O..


1. kvalifikační turnaj PDŠS kategorií H/D 14-16
Organizátor : Sokol Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Čas na rozmyšlenou : 2x20 min + 5s/tah
Místo : Tělocvična Mistrovice 
Datum : 2017/11/18
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Švanda Adam  1706 TJ Štefanydes Polička 6,5 29 32 29,25
2 4 Třasáková Adéla  1465 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 31,5 33,5 24,5
3 13 Roub Radek  1226 ŠS Železné hory 5,5 27 28 19,25
4 8 Ďuriančík Michal  1421 ŠK Svitavy 5,5 24,5 25,5 17,5
5 3 Juchelka Marek  1495 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 31,5 34,5 22,5
6 9 Pejřimovská Viola Ruby  1362 TJ CHS Chotěboř 5 28,5 29,5 17,5
7 2 Stoček Martin  1540 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27 30 20
8 11 Moravec Jakub  1258 ŠK Svitavy 5 23,5 26 17,5
9 14 Málek Filip  1191 TJ Lanškroun 5 23,5 25,5 16,5
10 17 Balcar Michal  1173 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 21 23,5 14,75
11 5 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 29 33 17
12 6 Půlpán Ondřej  1438 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 28 31 14,5
13 12 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1255 TJ CHS Chotěboř 4 27,5 28,5 11,5
14 7 Šulcová Tereza  1437 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 25 28 13,5
15 16 Sedlák Jakub  1183 TJ Lanškroun 4 23,5 26,5 14
16 27 Šmajzrová Dominika  1021 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 23,5 25,5 11
17 21 Šafář Václav  1105 TJ Štefanydes Polička 4 23 25 12
18 36 Le Hoang Anh Quan  1000 ŠS Železné hory 4 22 24,5 11,5
19 22 Macan Tomáš  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 21 23 10,5
20 28 Novotný Samuel  1017 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 20,5 21,5 8,5
21 20 Sysr Vít  1129 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 26,5 29,5 13,75
22 15 Tyč Jakub  1187 ŠS Železné hory 3,5 25 27 10,25
23 10 Pešek Martin Jakub  1289 ŠO Hlinsko 3,5 20,5 22,5 9,25
24 23 Schmidt Jakub  1100 ŠO Hlinsko 3 25 26 6
25 41 Vitvar Adam  1000 ŠS Železné hory 3 24,5 26,5 9
26 24 Večeř Martin  1100 TJ Lanškroun 3 22,5 23,5 7,5
27 19 Václavík Patrik  1138 ŠK Svitavy 3 21,5 24,5 9,5
28 25 Fajgl Patrik  1099 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 20,5 21,5 5,5
29 18 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 20,5 21,5 5
30 40 Sysrová Eliška  1000 Letohrad 3 20 21 7
31 38 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 20 21 6
32 29 Holásková Markéta  1009 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 20 21 6
33 37 Prokopec Filip  1000 Sokol Mistrovice 2,5 20,5 22,5 5,25
34 33 Hrdlička Tobiáš  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 20 21 4,25
35 39 Sysr Vojtěch  1000 Letohrad 2 19,5 20,5 3
36 26 Kotizová Lucie  1070 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 19,5 20,5 2
37 42 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 18 19 2
38 32 Horský Vojtěch  1000 Sokol Mistrovice 2 15 16 2
39 34 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 1 19 20 1
40 35 Kopecký Jan  1000 ŠK Svitavy 1 17,5 18,5 1
41 30 Brandejs Ondřej  1000 ŠK Svitavy 1 15 16 1
42 31 Brandejs Patrik  1000 ŠK Svitavy 1 14 15 1
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Novotný Ondřej  1539 ŠO Hlinsko 6 29 32 27,25
2 1 Jareš Michal  1784 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 27,5 30 24
3 5 Holásková Veronika  1484 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 28 31,5 19,5
4 3 Zeman Daniel  1640 TJ Štefanydes Polička 5 27 30 19,75
5 2 Pavlíček Lukáš  1705 TJ Štefanydes Polička 4,5 27 30 16,75
6 6 Liška Kryštof  1408 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 24,5 27 17,5
7 11 Málková Barbora  1261 TJ Lanškroun 4,5 23 26 14
8 7 Pilná Jitka  1404 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27 29 12
9 10 Horák Vojtěch  1349 TJ Lanškroun 4 25,5 27,5 12,5
10 8 Leksová Soňa  1398 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 23,5 26 11,5
11 9 Rožek Jan  1352 ŠS Železné hory 4 23 25 12,25
12 13 Martínek Michal  1196 TJ Štefanydes Polička 3,5 24,5 25 8,75
13 12 Kýr Michal  1207 ŠK Svitavy 3,5 23 24,5 8,75
14 18 Langrová Ilona  1095 TJ Štefanydes Polička 3,5 20,5 22,5 8,75
15 21 Haas Matouš  1069 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 24 27 11
16 17 Kössler Ondřej  1099 ŠK Svitavy 3 23,5 25,5 7,5
17 20 Hlína Adam  1074 ŠS Železné hory 3 21 22,5 8
18 15 Baláš Vojtěch  1150 Sokol Mistrovice 3 20,5 21 6,75
19 24 Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 3 18 18,5 5
20 16 Michalička Patrik  1103 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17 17,5 4
21 14 Dušek Bohuslav  1191 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 22,5 24,5 6,25
22 19 Dušek Ondřej  1094 Sokol Mistrovice 2,5 20,5 21 4,75
23 22 Loder Petr  1035 ŠK Svitavy 2 19,5 21 5
24 23 Lauer Marek  1000 Železné Hory 2 16,5 17 2
25 25 Táborský Jan  1000 ŠK Svitavy 1,5 16,5 17 2,25
26 26 Černohous Jan  1000 Svitavy 0,5 17 18,5 0,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.