Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 2.turnaj 06.01.18

V sobotu 6.ledna 2018 pokračovaly ve Svitavách kvalifikační turnaje mládeže PDŠS druhým turnajem kategorií H/D 14-16, kterých se zúčastnilo celkem 68 hráčů.
V kategorii do 14 let stáli na stupních vítězů jen zástupci Polabin, z nichž byl nejlepší Karel Brožka o půl bodu před Martinem Stočkem a nejlepší z dívek Terezou Šulcovou, když i 'bramborová medaile' patřila Polabinám zásluhou Adély Třasákové se stejným počtem bodů.
V kategorii do 16 let se vítězem stal Lukáš Pavlíček z Poličky jen díky lepšímu pomocnému hodnocení před nejlepší z dívek Veronikou Holáskovou z Ústí n/O., třetí místo patřilo Janu Jirouškovi z Polabin.


2. Kvalifikační turnaj PDŠS 2017-18
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Místo : Svitavy, Multikulturní centrum Fabrika
Datum : 2018/01/06
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Brožka Karel  1640 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 30 32 26,5
2 4 Stoček Martin  1444 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 30,5 33,5 25,25
3 8 Šulcová Tereza  1378 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 30,5 33,5 25,25
4 6 Třasáková Adéla  1395 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 28,5 30,5 21,75
5 5 Ďuriančík Michal  1428 ŠK Svitavy 5,5 26,5 29,5 21,25
6 9 Půlpán Ondřej  1363 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 30,5 19
7 15 Šafář Václav  1214 TJ Štefanydes Polička 5 26,5 26,5 15
8 10 Šlosar Jan  1296 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 23 26 18
9 12 Šulc Jiří  1246 ŠO Hlinsko 4,5 27 29 15,75
10 3 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 26,5 29,5 17,25
11 14 Václavík Patrik  1222 ŠK Svitavy 4,5 24 26 13,75
12 13 Moravec Jakub  1238 ŠK Svitavy 4 28 30 14
13 18 Balcar Michal  1172 TJ Sokol Horní Čermná 4 26 29 14
14 2 Roub Radek  1549 ŠS Železné hory 4 25 28 13,5
15 7 Bouška Jiří  1391 ŠO Hlinsko 4 24 26,5 13
16 30 Klodner Filip  1044 ŠK Svitavy 4 24 26 11,5
17 31 Holásek Tomáš  1018 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 23 24 10
18 22 Zucha Jonáš  1110 SK Žamberk 4 22 23 10
19 33 Zachař Michal  1002 ŠK Svitavy 4 21,5 23,5 12
20 11 Tran Tuan Anh  1258 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 21,5 23,5 11,5
21 32 Večeř Martin  1013 TJ Lanškroun 4 20 22 10
22 39 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19,5 21,5 11
23 21 Le Hoang Anh Quan  1117 ŠS Železné hory 3,5 25,5 27,5 13,25
24 42 Štolovský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 3,5 20,5 22,5 9,25
25 20 Brázda Zdeněk  1140 ŠK Svitavy 3 27,5 31 11,5
26 27 Kotizová Lucie  1054 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 23,5 25,5 7
27 19 Přibyl Adam  1151 TJ Lanškroun 3 23 25 8
28 16 Tyč Jakub  1194 ŠS Železné hory 3 22,5 24,5 8
29 24 Šmajzrová Dominika  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 21,5 23,5 7
30 26 Sadílek Jakub  1096 TJ Lanškroun 3 21,5 21,5 4
31 25 Hrdlička Jakub  1096 ŠS Železné hory 3 21 22 5
32 28 Macan Tomáš  1052 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 20 22 6
33 40 Törvenyi Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 3 18,5 20,5 6,5
34 29 Holásková Markéta  1050 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 16,5 18,5 5,75
35 17 Dolejš Mikuláš  1180 TJ Štefanydes Polička 2 23,5 26 6,5
36 23 Sadílek Filip  1100 TJ Lanškroun 2 20,5 22,5 4,5
37 36 Kučera Ladislav  1000 TJ Štefanydes Polička 2 20,5 22,5 4
38 43 Zucha Ilja  1000 Žamberk 2 17 19 4
39 41 Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 2 17 17 2
40 34 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 2 17 17 1
41 35 Kodytek Kamil  1000 ŠK Svitavy 2 16,5 16,5 1
42 38 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 2 16 16 1
43 44 Zucha Rahel  1000 Žamberk 1 17 17 0
44 37 Nahodil Daniel  1000 ŠK Svitavy 0 16 17 0
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Pavlíček Lukáš  1672 TJ Štefanydes Polička 5,5 27,5 30,5 22,75
2 3 Holásková Veronika  1534 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 27,5 30 22,25
3 1 Jiroušek Jan  1692 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 29 32,5 21,75
4 5 Juchelka Marek  1512 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28 30 20,5
5 8 Liška Kryštof  1414 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 25 28 16,5
6 9 Brázda Vít  1382 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 20,5 22,5 13,5
7 4 Brokl Daniel  1512 TJ Štefanydes Polička 4 25,5 28,5 14
8 11 Málková Barbora  1305 TJ Lanškroun 4 25,5 25,5 10,5
9 16 Haas Matouš  1170 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 25 28,5 15
10 7 Leksová Soňa  1420 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 24,5 26,5 12,25
11 6 Píše Michal  1429 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 23,5 26,5 14
12 10 Rožek Jan  1359 ŠS Železné hory 4 22,5 25 12
13 12 Kýr Michal  1288 ŠK Svitavy 3,5 23,5 25 9,5
14 13 Martínek Michal  1234 TJ Štefanydes Polička 3,5 22,5 24,5 9,5
15 22 Michalička Patrik  1049 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 20,5 22,5 8,25
16 20 Hlína Adam  1075 ŠS Železné hory 3,5 18 18 5,75
17 14 Kozák Michal  1228 ŠK Svitavy 3 22,5 22,5 4,5
18 18 Minář Milan  1104 TJ Lanškroun 3 18 18 3,5
19 15 Kössler Ondřej  1227 ŠK Svitavy 2,5 22,5 24 7,25
20 21 Málek Ondřej  1073 ŠS Železné hory 2 22,5 24 6
21 17 Nikolinko Tomáš  1122 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 21,5 21,5 1,5
22 19 Pytlík Adam  1076 ŠK Svitavy 2 20 20 1,5
23 24 Lauer Marek  1000 ŠS Železné hory 1,5 15 15 1,25
24 23 Černohous Jan  1000 ŠK Svitavy 0 17,5 19 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.