Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 3.turnaj 20.02.18

V sobotu 17.února 2018 uspořádal Šachový spolek Železné hory třetí kvalifikační turnaj mládeže v kategoriích H/D 14-16, kterého se v tanečním sále Domu kultury ve Chvaleticích zúčastnilo celkem 61 dětí ze 12 oddílů.
V kategorii do 14 let suverénně zvítězil Ondřej Půlpán s plným ziskem 7/7 bodů a s náskokem 1,5 bodu před druhým Martinem Stočkem, třetí místo obsadila na lepší pomocné hodnocení Tereza Šulcová před Adélou Třasákovou (všichni Polabiny).
Kategorii do 16 let jednoznačně ovládl Jan Jiroušek se ziskem 6,5/7 před dvojicí mladíků Michal Jareš a Karel Brožka (všichni Polabiny), z dívek se nejvíce dařilo Veronice Holáskové z Ústí n/O..
Průběžné pořadí po všech odehraných třech kolech ve všech kategoriích jsou k dispozici ZDE.


3. kvalifikace KP mládeže PDŠS 2017/2018
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar 
Hlavní rozhodčí : Ondřej Jareš
Čas na rozmyšlenout : 2 x 20 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2018/02/17
Kategorie do 14 let
Poř. St.č. Jméno Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Půlpán Ondřej  2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 37 31 31
2 3 Stoček Martin  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 33 30,5 21
3 7 Šulcová Tereza  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 35 34 22
4 4 Třasáková Adéla  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 33 31 18,75
5 2 Kobr Matěj  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 33 29,5 18
6 9 Pejřimovský Tadeáš Rubel  TJ CHS Chotěboř 5 32 28 15,5
7 6 Pejřimovská Viola Ruby  TJ CHS Chotěboř 5 29,5 27,5 18
8 1 Roub Radek  ŠS Železné hory 4,5 29,5 27 15,75
9 14 Tyč Jakub  ŠS Železné hory 4,5 27,5 23,5 12,25
10 36 Štolovský Vojtěch  ŠS Železné hory 4,5 26,5 23 10,75
11 12 Šulc Jiří  ŠO Hlinsko 4 30 29 13,5
12 5 Bouška Jiří  ŠO Hlinsko 4 30 28,5 14,25
13 28 Hrdlička Jan  ŠS Železné hory 4 29 27 12,5
14 34 Zucha Ilja  SK Žamberk 4 24 21 9,5
15 24 Večeř Martin  TJ Lanškroun 4 24 21 9
16 25 Suchodol Lukáš  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 23 19,5 8
17 29 Lihotský Lukáš  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 22 20 11
18 16 Le Hoang Anh Quan  ŠS Železné hory 3,5 30 30,5 14,5
19 10 Pešek Martin Jakub  ŠO Hlinsko 3,5 29,5 29 13,25
20 13 Šafář Václav  TJ Štefanydes Polička 3,5 26,5 25 9,25
21 11 Starý Vojtěch  Jiskra Heřmanův Městec 3 29 28 9
22 21 Schmidt Jakub  ŠO Hlinsko 3 26,5 25,5 8
23 15 Přibyl Adam  TJ Lanškroun 3 25,5 24,5 10
24 22 Kotizová Lucie  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 25 23 6
25 17 Zucha Jonáš  SK Žamberk 3 23 21 7
26 30 Půlpán Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 20 18 6
27 23 Holásek Tomáš  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 20 17,5 3
28 33 Vitvar Adam  ŠS Železné hory 3 18,5 16 3
29 35 Šlesinger David  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 26,5 25,5 6,25
30 19 Hrdlička Jakub  ŠS Železné hory 2 24,5 24,5 5
31 18 Šmajzrová Dominika  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2 24,5 23,5 5
32 31 Törvenyi Vojtěch  ŠS Železné hory 2 21 20,5 4,5
33 20 Sadílek Jakub  TJ Lanškroun 1,5 18 17 1
34 26 Bouška Jonáš  ŠO Hlinsko 1 23,5 23 0,5
35 27 Hanák David  ŠK Ústí nad Orlicí 1 21,5 21 1
36 32 Törvenyi Šimon  ŠS Železné hory 0,5 17,5 18 0,5
Kategorie do16 let
Poř. St.č. Jméno Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jiroušek Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 35 31,5 29,25
2 1 Jareš Michal  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35,5 34 24,75
3 3 Brožka Karel  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 34,5 32 22,25
4 4 Holásková Veronika  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 33,5 31,5 19,5
5 5 Juchelka Marek  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 31 29 18
6 11 Brázda Vít  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 31 28,5 15,75
7 7 Leksová Soňa  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 30,5 29,5 14
8 10 Horák Vojtěch  TJ Lanškroun 4 30,5 29 11
9 9 Pilná Jitka  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30 28,5 13,25
10 6 Píše Michal  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28 25,5 8,5
11 8 Liška Kryštof  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27,5 26 10,5
12 12 Rožek Jan  ŠS Železné hory 4 26 23,5 9,25
13 13 Málková Barbora  TJ Lanškroun 4 25 23 7,5
14 20 Hlína Adam  ŠS Železné hory 3,5 22 21,5 7,5
15 14 Kýr Michal  ŠK Svitavy 3 25,5 25,5 5,5
16 16 Kössler Ondřej  ŠK Svitavy 3 25,5 25 6,5
17 17 Dušek Bohuslav  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 25 23,5 6,5
18 15 Martínek Michal  TJ Štefanydes Polička 3 24 24,5 6
19 19 Langrová Ilona  TJ Štefanydes Polička 3 23,5 23 7,25
20 22 Kotrčová Daniela  TJ Lanškroun 3 20,5 20,5 3
21 21 Málek Ondřej  ŠS Železné hory 2,5 19,5 21 4,5
22 24 Tanko Pavel  ŠK Svitavy 2 21,5 23,5 4,5
23 18 Nikolinko Tomáš  TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 20 22,5 3
24 23 Lauer Marek  ŠS Železné hory 2 18 20,5 2,5
25 25 Černohous Jan  ŠK Svitavy 1 20 23,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.