Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 09.04.18

Šachový oddíl TJ Lanškroun ve spolupráci s městem Lanškroun uspořádal v sobotu 7.dubna 2018 závěrečný čtvrtý kvalifikační turnaj KP mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2017/18, kterého se zúčastnilo celkem 51 hráčů a hráček.
V kategorii do 16 let zvítězil Jan Jiroušek před Kryštofem Liškou a Markem Juchelkou, z dívek byla nejúspěšnější Jitka Pilná (všichni Polabiny).
V kategorii do 14 let zvítězila Adéla Třasáková z Polabin, na druhém místě skončil Jakub Moravec ze Svitav a třetí byl Matěj Kobr z Ústí n/O..



4. Krajský přebor jednotlivců PDŠS - Lanškroun 
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Pokorný Tomáš
Čas na rozmyšlenou : 20 minut + 5 sekund
Místo : Lanškroun, Dělnický dům, Dobrovského 41
Datum : 2018/04/07
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jiroušek Jan  1720 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 26,5 29 24,75
2 9 Liška Kryštof  1405 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28,5 31,5 21
3 4 Juchelka Marek  1605 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 26,5 29,5 20,25
4 8 Horák Vojtěch  1417 TJ Lanškroun 5 26,5 29,5 19
5 3 Zeman Daniel  1643 TJ Štefanydes Polička 4,5 27,5 31 17,75
6 1 Brožka Karel  1771 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 27,5 30,5 17,75
7 10 Brázda Vít  1402 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 24,5 25,5 13,75
8 11 Pilná Jitka  1393 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 22,5 23,5 12,5
9 5 Brokl Daniel  1512 TJ Štefanydes Polička 4 25 28 12,5
10 6 Leksová Soňa  1454 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 26 29,5 13,75
11 7 Píše Michal  1419 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 25,5 28 12
12 18 Langrová Ilona  1123 TJ Štefanydes Polička 3,5 23 24 9,25
13 19 Minář Milan  1104 TJ Lanškroun 3,5 21,5 24 10,5
14 15 Martínek Michal  1200 TJ Štefanydes Polička 3,5 21,5 22,5 8,25
15 13 Nikolinko Tomáš  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 22,5 25,5 9
16 12 Kýr Michal  1277 ŠK Svitavy 3 22 23 7
17 17 Málková Barbora  1149 TJ Lanškroun 3 18,5 19,5 5
  21 Lauer Marek  1000 ŠS Železné hory 3 18,5 19,5 5
19 16 Kössler Ondřej  1195 ŠK Svitavy 3 18 19 5
20 20 Kotrčová Daniela  1000 TJ Lanškroun 3 16,5 17,5 3
21 14 Kozák Michal  1246 ŠK Svitavy 2,5 22,5 23,5 5,5
22 23 Táborský Jan  1000 ŠK Svitavy 1 18 19 1
23 22 Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 1 17,5 18,5 1
24 24 Černohous Jan  1000 ŠK Svitavy 1 16 17 1
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Třasáková Adéla  1617 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 26 28,5 21,75
2 12 Moravec Jakub  1270 ŠK Svitavy 5,5 22 23,5 17,5
3 4 Kobr Matěj  1480 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 27 29,5 21,5
4 7 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1374 TJ CHS Chotěboř 5 27 28,5 18,5
5 17 Sysr Vít  1222 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 22,5 23 12,5
6 3 Stoček Martin  1491 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28 32 18,75
7 11 Šafář Václav  1305 TJ Štefanydes Polička 4,5 27,5 28 16,5
8 1 Ďuriančík Michal  1679 ŠK Svitavy 4,5 27 29,5 17,5
9 9 Bouška Jiří  1324 ŠO Hlinsko 4,5 19 20,5 11,75
10 5 Roub Radek  1445 ŠS Železné hory 4 29 32 16,5
11 6 Šulcová Tereza Radmila  1388 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27 29,5 15
12 16 Václavík Patrik  1223 ŠK Svitavy 4 22 24,5 11
13 10 Pešek Martin Jakub  1315 ŠO Hlinsko 4 21,5 24 12
14 18 Tyč Jakub  1222 ŠS Železné hory 4 21,5 23 10
15 21 Šmajzrová Dominika  1118 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 24,5 26 9,75
16 15 Málek Filip  1234 TJ Lanškroun 3 24,5 26 7
17 8 Šulc Jiří  1362 ŠO Hlinsko 3 21,5 23 7,5
18 22 Včela Martin  1100 TJ CHS Chotěboř 3 21 21,5 5,5
19 20 Přibyl Adam  1124 TJ Lanškroun 3 20 20,5 5,5
20 24 Kotizová Lucie  1047 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 19 20,5 5,5
21 27 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18,5 20 5,5
22 14 Novotný Samuel  1240 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17,5 18 4
23 13 Tran Tuan Anh  1256 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 28 30,5 9,5
24 19 Suchodol Lukáš  1180 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 22 23,5 4,5
25 26 Kopecký Jan  1000 ŠK Svitavy 2 18 19,5 3
26 23 Zachař Michal  1100 ŠK Svitavy 2 16 16,5 2
27 25 Holásková Markéta  1027 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1 19,5 21 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.