Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže 2017/18 - finale 20.05.18

Ve dnech 19.-20.května 2018 se v Poličce uskutečnilo finale Krajského přeboru mládeže, kterého se ve čtyřech finalových turnajích a doprovodném Openu zúčastnilo 46 hráčů.
Ve finalových turnajích se hrálo zejména o postup na Mistrovství Čech, přičemž vítězi jednotlivých kategorií se stali : HD-10 Jiří Bouška (Hlinsko), HD-12 Matěj Kobr (Ústí n/O.), HD-14 Adam Švanda (Polička), HD-16 Michal Jareš (Polabiny) a Openu Matěj Kupsa (Lanškroun).


Finále KP mládeže PDŠS 2017/18 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Čas na rozmyšlenou : 2 x  40 minut + 30 s/tah
Místo : Sokolovna v Poličce
Datum : 2018/05/19
Kategorie do 10 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Bouška Jiří  1250 ŠO Hlinsko 7 21 0 0
2 8 Hrdlička Jan  1100 ŠS Železné hory 5,5 14,25 0 0
3 2 Jun Rostislav  1065 TJ CHS Chotěboř 4,5 9,25 0 0
4 6 Starý Vojtěch  1065 Jiskra Heřmanův Městec 3,5 7,25 0 0
5 7 Zmek Jaroslav  1100 TJ CHS Chotěboř 2,5 7,75 0 0
6 5 Komárek Tobiáš  1100 ŠK Svitavy 2 4 0 0
7 1 Knízner Michal  1000 TJ Sokol Nekoř 1,5 3,25 0 0
8 3 Horák Prokop  1088 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 2,75 0 0
Kategorie do 12 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Kobr Matěj  1272 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 16,75 0 0
2 2 Nejedlý Radek  1250 TJ CHS Chotěboř 4,5 14 0 0
3 3 Nešpůrek Jakub  1165 ŠS Železné hory 4,5 12,25 0 0
4 1 Málek Filip  1297 TJ Lanškroun 3,5 15,5 0 0
5 7 Nejedlý Lukáš  1139 TJ CHS Chotěboř 3 8,5 0 0
6 8 Pešek Martin Jakub  1068 ŠO Hlinsko 3 7,5 0 0
7 4 Váňa Jakub  1105 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 7 0 0
8 5 Šlosar Jan  1154 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 5,5 0 0
Kategorie do 14 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Švanda Adam  1737 TJ Štefanydes Polička 5 16,75 0 0
2 6 Stoček Martin  1523 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 14 0 0
3 2 Brožka Karel  1745 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 13 0 0
4 8 Třasáková Adéla  1401 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 14 0 0
5 3 Půlpán Ondřej  1570 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 7,75 0,5 0
  4 Ďuriančík Michal  1513 ŠK Svitavy 3 7,75 0,5 0
7 1 Šulcová Tereza Radmila  1288 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 8,75 0 0
8 5 Moravec Jakub  1202 ŠK Svitavy 2 6,5 0 0
Kategorie do 16 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Jareš Michal  1820 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 15,5 0 0
2 4 Novotný Ondřej  1908 ŠO Hlinsko 5 17,5 0 0
3 7 Pavlíček Lukáš  1838 TJ Štefanydes Polička 4,5 11,5 0 0
4 6 Juchelka Marek  1535 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 12,75 0 0
5 8 Brázda Vít  1468 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 8,75 0 0
6 2 Horák Vojtěch  1448 TJ Lanškroun 2,5 5,5 0 0
7 1 Liška Kryštof  1365 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 5,5 0 0
8 5 Holásková Veronika  1315 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1,5 6 0 0
Doprovodný Open
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Kupsa Matěj  1781 TJ Lanškroun 6,5 27 30 26,75
2 1 Sodomka Adam  1911 TJ Štefanydes Polička 6,5 25 27,5 24,5
3 3 Stodola Jakub  1717 TJ Štefanydes Polička 4,5 26 27 12,5
4 5 Bulva František  1467 ŠK Svitavy 4 26,5 27,5 11,5
5 8 Martínek Michal  1227 TJ Štefanydes Polička 4 23 25,5 11
6 14 Komárková Petra  1000 ŠK Svitavy 4 16,5 17,5 7
7 7 Leksová Soňa  1256 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 29 31,5 12,75
8 9 Šafář Václav  1129 TJ Štefanydes Polička 3,5 24 25 8,25
9 12 Václavík Patrik  1064 ŠK Svitavy 3 21 22 6
10 4 Stodola Zdeněk  1639 TJ Štefanydes Polička 2,5 25 26 5,5
11 13 Večeř Martin  1052 TJ Lanškroun 2,5 21,5 22,5 3,25
12 6 Kýr Michal  1279 ŠK Svitavy 2,5 18,5 19,5 5,25
13 10 Holásek Tomáš  1116 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1 20,5 21,5 2,5
14 11 Holásková Markéta  1080 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1 18 19 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.