Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
KP mládeže PDŠS 2018 do 8 let 14.04.18

Součástí Orlické šachovnice, konané v sobotu 14.dubna 2018 v Ústí n/O., byl i Krajský přebor PDŠS mládeže do 8 let, kterého se zúčastnilo 29 nejmladších adeptů královské hry.
O medaile se podělili favorité, když vítězem se stal Vojtěch Starý z Heřmanova Městce s bodovým odstupem před Janem Hrdličkou ze Železných hor a Jiřím Bouškou z Hlinska, z dívek byla nejlepší Hana Večeřová z Lanškrouna.


Krajský přebor PDŠS 2018 do 8 let 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Datum : 2018/04/14
Ø ELO turnaje : 1026
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno Typ Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Starý Vojtěch  KP D 1273 Jiskra Heřmanův Městec 6,5 34,5 31 28,25
2 3 Hrdlička Jan  KP D 1103 ŠS Železné hory 5,5 32,5 28,5 20,25
3 1 Bouška Jiří  KP D 1324 ŠO Hlinsko 5,5 31 27 19,75
4 11 Komárek Tobiáš  KP D 1000 ŠK Svitavy 5 36 34 22,5
5 4 Petrík Jozef  KP D 1066 ŠK při DDM Litomyšl 5 34 33 22
6 26 Zucha Ilja  KP D 1000 SK Žamberk 5 31 28,5 17
7 7 Cimprich Lukáš      1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 30 28 15,75
8 21 Sysr Vojtěch  KP D 1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 28,5 26,5 14,25
9 29 Šlezingr Miroslav  KP D 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 31,5 30,5 15
10 24 Výborný Filip      1000 ŠS Železné hory 4 30,5 28,5 12,5
11 8 Dvořáček Marek      1000 TJ Jiskra Jaroměř 4 29,5 28,5 14
12 16 Mrštík Šimon  KP D 1000 ŠS Železné hory 4 28,5 27,5 12
13 22 Venzara Jan      1000 ŠS Železné hory 4 26 23,5 11
14 18 Pazderský Jakub  KP D 1000 ŠK Svitavy 4 25,5 23,5 10,5
15 19 Peňáz Jakub      1000 1. ZŠ Litomyšl 3,5 28 27 10,25
16 20 Staněk Tomáš      1000 ŠS Železné hory 3 28,5 28 8
17 13 Kubíček Ondřej  KP D 1000 TJ Sokol Nekoř 3 28 28 10
18 9 Exner Jakub  KP D 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 25,5 24 7,5
19 25 Zeman Šimon  KP D 1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 25 23,5 7,5
20 23 Večeřová Hana  KP D 1000 TJ Lanškroun 3 24,5 23 7,5
21 6 Cechov Nikolas      1000 DDM Moravská Třebová 3 23 21,5 6
22 27 Šafář Adam  KP D 1000 TJ Štefanydes Polička 3 21,5 20,5 8
23 12 Koukol Sebastián  KP D 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 23,5 23,5 7,25
24 14 Křivohlávek Jan  KP D 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 21,5 21 5,75
25 5 Bednář Jan  KP D 1000 TJ Sokol Nekoř 2,5 21,5 20,5 5,25
26 28 Šlesingerová Tereza  KP D 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 18,5 17,5 6,25
27 10 Faltusová Kristina      1000 TJ Spartak Letohrad 2 22 21,5 5
28 17 Nahodil Daniel  KP D 1000 ŠK Svitavy 1,5 22 22 4,25
29 15 Mlejnek Petr  KP D 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 1,5 21 21 3,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.