Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 1.turnaj 10.11.18

ŠK Svitavy uspořádaly v sobotu 10.listopadu 2018 první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se zúčastnilo celkem 70 hráčů ze 16 oddílů.
V kategorii do 10 let suverénně zvítězil Jiří Bouška z Hlinska s plným ziskem 7/7 před Tobiášem Komárkem ze Svitav a Rostislavem Junem z Chotěboře, nejlepší dívkou byla Hana Večeřová z Lanškrouna.
V kategorii do 12 let kralovali zástupci Chotěboře, když prvenství si vybojoval Radek Nejedlý, druhý byl Lukáš Nejedlý a třetí skončil Robert Jun (všichni Chotěboř), nejlepší z dívek byla Leona Bártová z Moravské Třebové.


1. Kvalifikační turnaj PDŠS H+D 10-12
Organizátor : ŠK Svitavy z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Čas na rozmyšlenou : 10.11.2018
Organizátor : ŠK Svitavy z.s.
Datum : 2018/11/10
Ø ELO turnaje : 1054
Kategorie H+D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Bouška Jiří  1437 ŠO Hlinsko 7 0 28 32
2 3 Komárek Tobiáš  1264 ŠK Svitavy 6 0 29 29,5
3 4 Jun Rostislav  1244 TJ CHS Chotěboř 5 0 26,5 28,5
4 6 Zucha Ilja  1077 SK Žamberk 5 0 25,5 28,5
5 5 Hrdlička Jan  1110 Šachový spolek Železné hory 4,5 0,5 30,5 33,5
6 2 Starý Vojtěch  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0,5 29,5 32,5
7 14 Pelz Dominik  1000 ŠK Svitavy 4 0 28 31
8 18 Večeřová Hana  1000 TJ Lanškroun 4 0 27,5 28
9 13 Pazderský Jakub  1000 ŠK Svitavy 4 0 24 26,5
10 11 Mrštík Šimon  1000 Šachový spolek Železné hory 4 0 23 26
11 10 Machovec Vojtěch  1000 ŠO Hlinsko 4 0 23 25,5
12 25 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 23 23,5
13 20 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 4 0 20,5 23
14 21 Šlezingr Miroslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 24,5 26,5
15 22 Šmehlík Vojtěch  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 23 25,5
16 26 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 20,5 22,5
17 19 Zdražil  Jiří  1000 ŠK Svitavy 3 0 20 20,5
18 15 Picek Josef  1000 ŠO Hlinsko 3 0 19 21
19 23 Šváchová Kristýna  1000 TJ Sokol Zaječice 3 0 18,5 19
20 24 Žák Jakub  1000 ŠO Hlinsko 3 0 17,5 18
21 7 Daul Matyáš  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 0 22 24
22 9 Kubíček Šimon  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 16,5 17
23 17 Staša Matyáš  1000 ŠK Svitavy 2 1 19 19,5
24 8 Kopecký Lukáš  1000 ŠK Svitavy 2 0 16 16,5
25 12 Nahodil Daniel  1000 ŠK Svitavy 0,5 0,5 19,5 20
26 16 Prokopová Sofie  1000 TJ Sokol Zaječice 0,5 0,5 18,5 19
Kategorie H+D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Nejedlý Radek  1459 TJ CHS Chotěboř 6,5 0 30 33
2 3 Nejedlý Lukáš  1259 TJ CHS Chotěboř 6 0 28,5 29,5
3 2 Jun Robert  1332 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 32 35
4 7 Šlosar Jan  1188 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 27,5 29,5
5 8 Horák Prokop  1181 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 27 28
6 38 Čáp Radim  1000 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 24 27
7 13 Lána Vincent  1069 TJ Lanškroun 5 0 24 25
8 11 Holásek Tomáš  1094 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 22,5 24,5
9 12 Suchodol Lukáš  1071 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 21,5 24
10 16 Půlpán Jan  1056 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0,5 28 31
11 4 Večeř Martin  1240 TJ Lanškroun 4,5 0,5 28 29
12 6 Bártová Leona  1192 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 27,5 29
13 9 Dolejš Mikuláš  1146 TJ Štefanydes Polička 4 0 26,5 29,5
14 19 Nováček Jakub  1024 TJ CHS Chotěboř 4 0 25 27
15 15 Tyč Karel  1062 Šachový spolek Železné hory 4 0 25 27
16 43 Pekárek Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 24 27
17 18 Hoferica Jindřich  1033 ŠK Svitavy 4 0 24 26
18 22 Bouška Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 4 0 23,5 25,5
19 36 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 20,5 22,5
20 40 Žďárský Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 4 0 18,5 19,5
21 17 Mrklovský David  1051 Šachový spolek Železné hory 3,5 0,5 24 26,5
22 34 Strouhal Dominik  1000 TJ Sokol Zaječice 3,5 0,5 18 19
23 10 Zmek Jaroslav  1100 TJ CHS Chotěboř 3 0 26,5 28,5
24 24 Charvát Patrik  1000 Šachový spolek Železné hory 3 0 26 28
25 20 Pařízková Kristýna  1005 Šachový spolek Železné hory 3 0 24 26
26 37 Černý David  1000 ŠO Hlinsko 3 0 23 24
27 33 Ozank Tobias  1000 Šachový spolek Železné hory 3 0 22,5 24,5
28 5 Bouška Jonáš  1199 ŠO Hlinsko 3 0 22,5 24,5
29 23 Burešová Beáta  1000 Šachový spolek Železné hory 3 0 22,5 23,5
30 14 Sadílek Filip  1069 TJ Lanškroun 3 0 21,5 23,5
31 35 Tichá Karolína  1000 ŠO Hlinsko 3 0 21 23
32 31 Lánová Apolena  1000 TJ Lanškroun 3 0 19,5 20,5
33 21 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 19 21
34 44 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 3 0 17 18
35 39 Škobrtal Lukáš  1000 Tj Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 17,5 18,5
36 29 Horník  Zdeněk  1000 Sokol Zaječice 2 0 23,5 24,5
37 41 Kafková Hedvika  0 ŠO Hlinsko 2 0 22 23
38 42 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 19 20
39 27 Hanák David  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 16,5 17,5
40 32 Nešporová Barbora  1000 TJ Štefanydes Polička 2 0 12,5 13,5
41 28 Hejč Jakub  1000 Tj Lokomotiva Česká Třebová 1,5 0 16,5 17,5
42 25 Goliášová Aneta  1000 TJ Sokol Zaječice 1 0 23 25
43 26 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 1 0 18 20
44 30 Křížek Matěj  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 1 0 18 19,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.