Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 2.turnaj 03.12.18

V sobotu 1.prosince 2018 uspořádal ŠK Ústí n/O. druhý kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se zúčastnilo celkem 82 hráčů z 16 oddílů pardubického kraje.
V kategorii do 10 let exceloval Tobiáš Komárek ze Svitav, který svým soupeřům nedovolil získat ani jedinou remizu, druhé místo s odstupem jednoho bodu získal Jan Hrdlička ze Železných hor a třetí místo ze zástupu pětibodových hráčů připadlo díky nejlepšímu pomocnému hodnocení Jozefu Petríkovi z Litomyšle, z dívek byla nejúspěšnější Hana Večeřová z Lanškrouna.
V kategorii do 12 let zvítězil Jan Šlosar z Polabin se ziskem 6,5/7 a s půlbodovým náskokem před Lukášem Nejedlým z Chotěboře, o další půlbod zpět zůstal třetí Martin Večeř z Lanškrouna a nejlepší dívkou se stala Leona Bártová z Moravské Třebové.
Průběžné pořadí v obou kategoriích po dvou odehraných turnajích naleznete ZDE.


Krajský přebor PDŠS 2018/2019 - H/D 10-12 - 2. turnaj 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum : 2018/12/01
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Komárek Tobiáš  1264 ŠK Svitavy 7 0 36 31,5
2 3 Hrdlička Jan  1110 Šachový spolek Železné hory 6 0 37,5 35,5
3 5 Petrík Jozef  1021 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 34,5 33,5
4 1 Starý Vojtěch  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 34,5 32,5
5 30 Sysr Vojtěch  0 Tj Spartak Letohrad 5 0 34 31
6 23 Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 32 30
7 22 Pazderský Jakub  0 ŠK Svitavy 5 0 30 27
8 29 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 26 23
9 24 Picek Josef  0 ŠO Hlinsko 4,5 0,5 30 27,5
10 4 Zucha Ilja  1077 SK Žamberk 4,5 0,5 29 27
11 31 Večeřová Hana  0 TJ Lanškroun 4 0 33,5 32,5
12 21 Mrštík Šimon  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 30 28
13 18 Machovec Vojtěch  0 ŠO Hlinsko 4 0 29,5 28,5
14 25 Pletánek Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 29,5 27,5
15 15 Kubíček Ondřej  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 28,5 27,5
16 35 Zeman Šimon  0 Tj Spartak Letohrad 4 0 26,5 24,5
17 34 Zdražil Jiří  0 ŠK Svitavy 4 0 25,5 23,5
18 38 Šváchová Kristýna  0 TJ Sokol Zaječice 4 0 21 18,5
19 37 Šlezingr Miroslav  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 27 26
20 27 Rusnák Radim  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 24,5 23
21 16 Kubíček Šimon  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 23 21,5
22 20 Motyčka Matěj  0 TJ Sokol Nekoř 3,5 0 23 21,5
23 10 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 29 28
24 7 Bednář Jan  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 26,5 25,5
25 13 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 26 25
26 39 Žák Jakub  0 ŠO Hlinsko 3 0 25 24
27 12 Exner Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 24,5 23,5
28 36 Čižmárik Martin  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 20 19
29 28 Seidl Václav  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 19,5 18
30 19 Motejzlík Karel  0 ŠK Svitavy 2,5 0 28 27
31 17 Kučírek Eliáš  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 24,5 24,5
32 8 Bulva Adam  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0 18 17
33 14 Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 2 0 25,5 25,5
34 11 Dostál Radim  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 24 24
35 6 Antoš Marek  0 ŠK Svitavy 2 0 24 23,5
36 33 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 21,5 21,5
37 26 Přikryl Vít  0 ŠK Svitavy 2 0 21,5 21,5
38 32 Vytiska Jan  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 19,5 19
39 9 Cehula Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1,5 0 19 19,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Šlosar Jan  1188 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 36,5 33
2 2 Nejedlý Lukáš  1259 TJ CHS Chotěboř 6 0 36 32
3 3 Večeř Martin  1240 TJ Lanškroun 5,5 0 29,5 27
4 7 Horák Prokop  1181 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 35 32,5
5 1 Bouška Jiří  1437 ŠO Hlinsko 5 0 35 32
6 4 Bouška Jonáš  1199 ŠO Hlinsko 5 0 32,5 30,5
7 10 Suchodol Lukáš  1071 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 32 29,5
8 9 Holásek Tomáš  1094 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 32 29
9 12 Kvapil Paul  1038 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 29 27
10 5 Bártová Leona  1192 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 0,5 31 29
11 32 Pekárek Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 0,5 30,5 28,5
12 8 Kafka Ondřej  1111 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 31 30
13 43 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 30,5 29,5
14 25 Knízner Michal  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 28,5 27,5
15 27 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 28,5 26,5
16 16 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 28 26
17 11 Tyč Karel  1062 Šachový spolek Železné hory 4 0 27 26
18 13 Pařízková Kristýna  1005 Šachový spolek Železné hory 4 0 26,5 24,5
19 40 Čáp Radim  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 26,5 24
20 26 Kočí Lukáš  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 24 22
21 33 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23,5 21,5
22 38 Vágnerová Eliška  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 29,5 29,5
23 17 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 26,5 25,5
24 21 Hanák David  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 20,5 18,5
25 14 Bednařík Martin  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 27 26
26 31 Ozank Tobias  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 26 25
27 39 Černý David  0 ŠO Hlinsko 3 0 26 24,5
28 37 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 3 0 25,5 24
29 15 Boughen Jessika  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 25 24
30 29 Nešporová Barbora  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 25 23,5
31 34 Sibera Vojtěch  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 24,5 23
32 24 Horník Zdeněk  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 24 23
33 28 Křížek Matěj  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 24,5 23,5
34 42 Škobrtal Lukáš  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 24,5 23,5
35 41 Čáp Štěpán  0 TJ Sokol Nekoř 2,5 0 21 20,5
36 23 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 24 24
37 30 Novotný Radim  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 22,5 22
38 36 Tichá Karolína  0 ŠO Hlinsko 2 0 21,5 21,5
39 22 Hejzlar Hugo  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 20,5 20
40 35 Strouhal Dominik  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 19,5 19
41 20 Hajzlerová Natálie  0 TJ Lanškroun 2 0 19 19
42 19 Goliášová Aneta  0 TJ Sokol Zaječice 1,5 1 18,5 18,5
43 18 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 1,5 0 18,5 18,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.