Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 26.03.19

Závěrečný čtvrtý kvalifikační turnaj mládeže PDŠS v kategoriích H/D 10-12 se konal v sobotu 23.března 2019 v Chotěboři za celkové účasti 68 hráčů a hráček.
V kategorii H/D 10 byl první Jozef Petrík z Litomyšle před Rostislavem Junem z Chotěboře (oba 6/7 bodů a o pořadí rozhodlo až pomocné hodnocení), na třetím místě skončil Ondřej Čáp z Litomyšle a nejlepší z dívek byla Hana Večeřová z Lanškrouna.
V kategorii H/D 12 byl první Jan Šlosar z Polabin před Jiřím Bouškou z Hlinska (oba 6,5/7 bodů, když o pořadí opět rozhodlo až pomocné hodnocení), třetí skončil Tobiáš Komárek ze Svitav a nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
Celkové pořadí v obou kategoriích (obsahující už jen registrované hráče !), naleznete ZDE, pořadí starších kategorií bude vyhodnoceno až po poslední kvalifikaci.


Krajský přebor mládeže PDŠS 2018/19 4.kval. turnaj
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Ing. Luděk Petrus
Čas na rozmyšlenou :  2 x 20 minut na partii + 5 s 
Místo : Chotěboř
Datum : 2019/03/23
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Petrík Jozef  1015 Šachový klub při DDM Litomyšl 6 1 28,5 31,5
2 1 Jun Rostislav  1275 TJ CHS Chotěboř 6 0 30 31,5
3 26 Čáp Ondřej  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 5,5 0 27,5 30,5
4 22 Picek Josef  0 ŠO Hlinsko 5 0 28 30,5
5 25 Večeřová Hana  0 TJ Lanškroun 5 0 27,5 29,5
6 21 Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 27 29
7 17 Machovec Vojtěch  0 ŠO Hlinsko 5 0 23 24,5
8 8 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 0 23,5 25,5
9 11 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 27,5 30,5
10 13 Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 4 0 26,5 28
11 7 Cimprich Lukáš  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 26,5 28
12 30 Šváchová Kristýna  0 TJ Sokol Zaječice 4 0 23 24,5
13 23 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 22,5 24
14 29 Šmehlík Vojtěch  0 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 22 23,5
15 20 Pazderský Jakub  0 ŠK Svitavy 4 0 21,5 23
16 24 Venzara Jan  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 21,5 23
17 2 Mrštík Šimon  1100 Šachový spolek Železné hory 3 0 26,5 29,5
18 14 Kutílek Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 23,5 25,5
19 31 Žák Jakub  0 ŠO Hlinsko 3 0 23 25
20 5 Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 22,5
21 19 Musilová Veronika  0 TJ CHS Chotěboř 3 0 21,5 23
22 18 Musil Tadeáš  0 TJ CHS Chotěboř 3 0 20,5 22
23 27 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 19,5 20
24 4 Blažek Matyáš  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 15 15,5
25 10 Handlíř David  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 0,5 19,5 20
26 15 Kápička Zdeněk  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 0,5 15,5 16
27 16 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 25 27
28 28 Šimek Ondřej  0 TJ Štefanydes Polička 2 0 19,5 21,5
29 6 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 19,5 21
30 9 Dospíšilová Leontýna  0 TJ Štefanydes Polička 2 0 19,5 20
31 12 Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 1 0 14,5 15,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Šlosar Jan  1311 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0,5 29,5 32,5
2 1 Bouška Jiří  1556 ŠO Hlinsko 6,5 0,5 28,5 31,5
3 2 Komárek Tobiáš  1348 ŠK Svitavy 5 0 31,5 34,5
4 5 Nejedlý Lukáš  1243 TJ CHS Chotěboř 5 0 28 29,5
5 7 Jun Robert  1216 TJ CHS Chotěboř 5 0 26 29
6 3 Večeř Martin  1334 TJ Lanškroun 5 0 25,5 26
7 16 Pekárek Jakub  1022 Šachový spolek Železné hory 5 0 18,5 20
8 9 Bouška Jonáš  1100 ŠO Hlinsko 4,5 0,5 24,5 26,5
9 14 Nováček Jakub  1038 TJ CHS Chotěboř 4,5 0,5 23 26
10 8 Horák Prokop  1146 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 27,5 30
11 10 Tyč Karel  1100 Šachový spolek Železné hory 4 0 27,5 29
12 34 Zahradník Viktor  0 ŠO Hlinsko 4 0 26 28
13 12 Bártová Leona  1212 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 25,5 28,5
14 33 Urban Stanislav  0 TJ Štefanydes Polička 4 0 24,5 27
15 22 Fousek Petr  0 TJ CHS Chotěboř 4 0 23 24,5
16 37 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 25
17 6 Holásek Tomáš  1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22,5 24
18 11 Čáp Radim  1080 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 20,5 22
19 15 Hoferica Jindřich  1030 ŠK Svitavy 4 0 19 21,5
20 18 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 21 22
21 19 Bělík Jan  0 TJ CHS Chotěboř 3 0 26 27,5
22 17 Pařízková Kristýna  1004 Šachový spolek Železné hory 3 0 25,5 26,5
23 30 Strouhal Dominik  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 25,5 26
24 32 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 3 0 24,5 26
25 20 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 23 25
26 25 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 23,5
27 35 Černý David  0 ŠO Hlinsko 3 0 21 22
28 31 Tichá Karolína  0 ŠO Hlinsko 3 0 21 21,5
29 29 Pleskačová Marta  0 TJ CHS Chotěboř 3 0 18 19
30 26 Křivský Jan  0 TJ Sokol Zaječice 2,5 0 21,5 22,5
31 13 Sadílek Filip  1074 TJ Lanškroun 2,5 0 18 19
32 27 Křivský Matěj  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 18,5 19
33 28 Oulický Štěpán  0 TJ CHS Chotěboř 2 0 18,5 19
34 24 Horník Zdeněk  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 18 18,5
35 23 Goliášová Aneta  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 17 18
36 36 Švácha Václav  0 TJ Sokol Zaječice 1,5 0 17 19,5
37 21 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 1 0 16 16,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.