Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 1.turnaj 17.11.18

V sobotu 17.listopadu 2018 uspořádal ŠK Štefanydes Polička první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 14-16, kterého se zúčastnilo celkem 59 hráčů ze12 oddílů.
V kategorii H/D-14 o medailích rozhodlo až pomocné hodnocení u tři hráči se stejným ziskem 6/7, když prvenství získal Martin Stoček z Polabin před Michalem Ďuriančíkem ze Svitav a Markem Juchelkou z Polabin, nejlepší mezi dívkami byla Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře.
V kategorii H/D-16 suverénně zvítězil Jan Jiroušek z Polabin s plným ziskem 7/7, na druhém místě skončila nejlepší z dívek Soňa Leksová s lepším pomocným hodnocením než měl třetí Michal Píše (oba Ústí n/O.).


1. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS - kategorie HD 14 - 16
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut + 5s/tah
Místo : školní jídelna ZŠ Na Lukách
Datum : 2018/11/17
Kategorie HD 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Stoček Martin  1533 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 1 30,5 34
2 5 Ďuriančík Michal  1498 ŠK Svitavy 6 1 28,5 31
3 2 Juchelka Marek  1552 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 1 28 31
4 7 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1402 TJ CHS Chotěboř 5 0 27,5 30,5
5 6 Pejřimovská Viola Ruby  1475 TJ CHS Chotěboř 5 0 25,5 28,5
6 12 Nešpůrek Jakub  1336 Šachový spolek Železné hory 5 0 25 27,5
7 10 Sedlák Jakub  1350 TJ Lanškroun 4,5 0 25 28
8 4 Kobr Matěj  1515 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 23,5 27
9 8 Roub Radek  1390 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 23 26
10 31 Schmidt Jakub  1028 ŠO Hlinsko 4,5 0 19,5 21,5
11 1 Třasáková Adéla  1626 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 31 33
12 9 Šafář Václav  1373 TJ Štefanydes Polička 4 0 27 30
13 11 Pešek Martin Jakub  1343 ŠO Hlinsko 4 0 26 28
14 18 Tran Tuan Anh  1185 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 26 26,5
15 13 Brázda Zdeněk  1305 ŠK Svitavy 4 0 25,5 27,5
16 17 Málek Filip  1222 TJ Lanškroun 4 0 25 27
17 23 Holásek Tomáš  1094 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23 25
18 14 Tyč Jakub  1294 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 25,5 28,5
19 16 Večeř Martin  1240 TJ Lanškroun 3,5 0 25 27
20 24 Šmajzrová Dominika  1092 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 24,5 26,5
21 15 Váňa Jakub  1251 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 24,5 25
22 19 Dolejš Mikuláš  1146 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 21 23
23 29 Macan Tomáš  1057 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 20,5 21
24 34 Kučera Ladislav  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 20 22,5
25 27 Suchodol Lukáš  1071 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 24 26
26 22 Kalousová Eva  1106 TJ Lanškroun 3 0 23,5 25,5
27 20 Včela Martin  1115 TJ CHS Chotěboř 3 0 21,5 24
28 30 Půlpán Jan  1056 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 20,5 22,5
29 26 Krupička Filip  1076 TJ CHS Chotěboř 3 0 20 20,5
30 28 Beil Florian  1063 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 19 21
31 25 Bureš Daniel  1090 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 20,5 22,5
32 32 Eliáš Vojtěch  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 20 22
33 40 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 0 19,5 20
34 21 Přibyl Adam  1108 TJ Lanškroun 2 0 19,5 20
35 33 Feltl Lukáš  1000 TJ Štefanydes Polička 2 0 18,5 19
36 37 Vitouch Václav  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 17,5 18
37 36 Trávníček Jakub  1000 TJ Štefanydes Polička 2 0 16 16,5
38 39 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 15 15,5
39 38 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 0,5 0,5 15,5 16
40 35 Pražák Matěj  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0,5 0,5 15 15,5
Kategorie HD 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jiroušek Jan  1769 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 27,5 30,5
2 3 Leksová Soňa  1481 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0,5 28,5 31
3 4 Píše Michal  1397 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0,5 25,5 28,5
4 2 Půlpán Ondřej  1565 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 26 28,5
5 8 Málková Barbora  1210 TJ Lanškroun 4 0 28 30,5
6 7 Šulc Jiří  1309 ŠO Hlinsko 4 0 23 24,5
7 14 Straka Michal  1066 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 21,5 24
8 6 Kýr Michal  1318 ŠK Svitavy 3,5 1,5 23,5 25,5
9 5 Václavík Patrik  1354 ŠK Svitavy 3,5 1,5 23,5 25
10 19 Vymazal Marek  1000 ŠK Svitavy 3,5 0 21 23
11 10 Minář Milan  1197 TJ Lanškroun 3 0 26 28,5
12 9 Kössler Ondřej  1204 ŠK Svitavy 3 0 23,5 25,5
13 13 Kotizová Lucie  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 21,5 23,5
14 17 Juřík Štěpán  1000 ŠK Svitavy 3 0 18 19,5
15 11 Le Hoang Anh Quan  1173 Šachový spolek Železné hory 3 0 17 18,5
16 12 Novotný Samuel  1101 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 21,5 23
17 18 Lauer Marek  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 17,5 19,5
18 15 Klejch Filip  1042 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 15 16,5
19 16 Mičík Dan  1025 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 17 18,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.