Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 3.turnaj 25.02.19

V sobotu 23.února 2019 uspořádal Šachový klub 2222 ŠK Polabiny třetí kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 14-16, kterého se v prostorách školní jídelny SPŠCH v Pardubicích-Polabinách zúčastnilo celkem 71 hráčů.
V kategorii H/D 14 obsadil první místo Marek Juchelka jen na lepší až druhé pomocné hodnocení před Martinem Stočkem, třetí byla nejlepší z dívek Adéla Třasáková (všichni Polabiny).
V kategorii H/D 16 podle očekávání dominoval Rudolf Jun z Chotěboře se ziskem 7/7, druhý o bod zpět skončil Jan Jiroušek a třetí místo přisoudilo nejlepší pomocné hodnocení Ondřeji Půlpánovi (oba Polabiny), nejlepší dívkou se stala Soňa Leksová z Ústí n/O..
Aktuální pořadí po třech odehraných turnajích ve všech kategoriích je k dispozici ZDE.


3. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2018/2019
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Milan Hošek
Hlavní rozhodčí : Josef Vařejčko
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut na partii + 5 s za tah bez povinného zápisu
Místo : Školní jídelna SPŠ Chemická
Datum : 2019/02/23
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Juchelka Marek  1665 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 31 35 29,25
2 1 Stoček Martin  1737 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 31 34 28,25
3 2 Třasáková Adéla  1668 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 30,5 34,5 25,5
4 4 Ďuriančík Michal  1594 ŠK Svitavy 5,5 26,5 29,5 22,25
5 6 Bouška Jiří  1506 ŠO Hlinsko 5 29,5 32,5 20,5
6 14 Štolovský Vojtěch  1331 Šachový spolek Železné hory 5 26,5 30 19,5
7 16 Šlosar Jan  1308 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 25 28 18
8 11 Nešpůrek Jakub  1374 Šachový spolek Železné hory 5 25 26,5 15,5
9 13 Sedlák Jakub  1336 TJ Lanškroun 5 23,5 26,5 16
10 19 Tran Tuan Anh  1282 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 29 29,5 15,75
11 9 Šafář Václav  1435 TJ Štefanydes Polička 4,5 25,5 28,5 15,75
12 25 Sysrová Eliška  1177 TJ Spartak Letohrad 4,5 24 27 15,25
13 8 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1435 TJ CHS Chotěboř 4 27,5 31,5 16,5
14 7 Starý Vojtěch  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27,5 31 15
15 26 Brázda Zdeněk  1174 ŠK Svitavy 4 27 30 15
16 5 Kobr Matěj  1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 25,5 28,5 15,25
17 23 Včela Martin  1185 TJ CHS Chotěboř 4 23 24,5 12
18 17 Pešek Martin Jakub  1304 ŠO Hlinsko 4 22,5 24,5 11,75
19 31 Schmidt Jakub  1063 ŠO Hlinsko 4 22,5 23 11
20 10 Roub Radek  1427 Šachový spolek Železné hory 4 22 24 12
21 18 Večeř Martin  1293 TJ Lanškroun 4 22 22,5 10,5
22 12 Jun Robert  1360 TJ CHS Chotěboř 4 21,5 23,5 11
23 37 Nahodilová Ludmila  0 ŠK Svitavy 4 21,5 23 10
24 20 Jun Rostislav  1278 TJ CHS Chotěboř 3,5 23,5 25,5 9,75
25 22 Tyč Jakub  1246 Šachový spolek Železné hory 3,5 23 24,5 10
26 30 Kalousová Eva  1066 TJ Lanškroun 3,5 21 21,5 7,75
27 21 Málek Filip  1251 TJ Lanškroun 3 26 27,5 10
28 24 Holásek Tomáš  1180 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 24 25,5 7
29 15 Váňa Jakub  1312 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 23,5 25 8
30 29 Suchodol Lukáš  1069 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 22,5 24,5 9
31 34 Faltus Marek  0 TJ Spartak Letohrad 3 22 24 8
32 28 Bureš Daniel  1100 Šachový spolek Železné hory 3 21 23 7
33 27 Lána Vincent  1123 TJ Lanškroun 3 21 22,5 7
34 36 Klubert Lukáš  0 TJ Spartak Letohrad 3 21 21,5 6
35 32 Bouška Jonáš  1036 ŠO Hlinsko 3 19,5 21 6
36 33 Krupička Filip  1036 TJ CHS Chotěboř 3 18,5 20 6
37 45 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 3 16,5 18 7,5
38 39 Pokorný Jiří  0 TJ Lanškroun 3 16,5 17 4
39 40 Rous Matěj  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 19,5 21 5
40 47 Větr Tobiáš  0 ŠK Svitavy 2 19,5 20 4,5
41 46 Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2 18,5 19 4,5
42 35 Kafková Hedvika  0 ŠO Hlinsko 2 18 18,5 3
  43 Štaud Jakub  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 18 18,5 3
44 44 Tichá Karolína  0 ŠO Hlinsko 2 17,5 19 5,5
45 38 Pernica Jakub  0 ŠK Svitavy 2 13,5 14 4,5
46 41 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 1 17 17,5 3,5
47 42 Šilhavý Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 1 16,5 17,5 3,5
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jun Rudolf  2298 TJ CHS Chotěboř 7 27,5 30,5 30,5
2 2 Jiroušek Jan  1805 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 28 31,5 24,5
3 3 Půlpán Ondřej  1554 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28,5 31,5 16,25
4 6 Leksová Soňa  1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 28 29,5 14,25
5 9 Lihotský Lukáš  1375 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 26 27,5 15
6 5 Píše Michal  1517 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28,5 31,5 14
7 4 Šulcová Tereza Radmila  1534 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26 28,5 14,25
8 8 Sysr Vít  1420 TJ Spartak Letohrad 4 25 26,5 10,5
9 10 Václavík Patrik  1363 ŠK Svitavy 4 24,5 26 13
10 7 Moravec Jakub  1459 TJ Lanškroun 4 23,5 26,5 12,5
11 11 Šulc Jiří  1339 ŠO Hlinsko 4 23 26 13,25
12 14 Kýr Michal  1253 ŠK Svitavy 3,5 23,5 26 10,5
13 19 Jindřišková Charlotte  1136 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 18 19,5 9
14 12 Rožek Jan  1336 Šachový spolek Železné hory 3 22,5 24 8
15 13 Málková Barbora  1327 TJ Lanškroun 3 22,5 24 6,75
16 15 Holásková Markéta  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 19,5 21 6,25
17 20 Hrdlička Jakub  1131 Šachový spolek Železné hory 3 18,5 20 6
18 17 Minář Milan  1212 TJ Lanškroun 3 18,5 20 4,5
19 23 Lauer Marek  0 Šachový spolek Železné hory 3 16,5 18 4,5
20 16 Dušek Bohuslav  1230 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 21 22,5 6,75
21 18 Novotný Samuel  1141 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1,5 19 20,5 2,25
22 24 Málek Ondřej  0 Šachový spolek Železné hory 1,5 18,5 20 4,25
23 21 Vymazal Marek  1106 ŠK Svitavy 1,5 18 19,5 2,75
24 22 Táborský Jan  1013 ŠK Svitavy 1,5 16 17,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.