Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 01.04.19

Poslední čtvrtý kvalifikační turnaj mládeže PDŠS v kategoriích H/D 14-16 v sezoně 2018/19 se uskutečnil v sobotu 30.března 2019 v Mistrovicích za účasti 62 hráčů a hráček.
V kategorii do 14 let zvítězil Marek Juchelka před Adélou Třasákovou (oba Polabiny) a Jakubem Nešpůrkem ze Železných hor.
V kategorii do 16 let se vítězem stal Martin Stoček před Ondřejem Půlpánem (oba Polabiny), třetí místo obsadil Jan Rožek ze Železných hor a nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z Ústí n/O..
Celkové pořadí ve všech čtyřech kategoriích (obsahující už jen registrované hráče !), naleznete ZDE.


4. Krajský přebor jednotlivců - Mistrovice 
Organizátor : TJ Sokol Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Halbrštát Karel
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : ing. Pokorný Tomáš
Čas na rozmyšlenou : 20 minut + 5 sekund
Místo : Mistrovice, tělocvična
Datum : 2019/03/30
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Juchelka Marek  1690 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 28,5 32,5
2 3 Třasáková Adéla  1673 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 32,5 37
3 4 Nešpůrek Jakub  1540 Šachový spolek Železné hory 5,5 0 31 35
4 23 Lána Vincent  1206 TJ Lanškroun 5,5 0 22,5 24
5 1 Ďuriančík Michal  1699 ŠK Svitavy 5 0 28,5 30,5
6 14 Váňa Jakub  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 26,5 28,5
7 8 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1386 TJ CHS Chotěboř 5 0 26 29
8 17 Pešek Martin Jakub  1245 ŠO Hlinsko 5 0 24,5 26
9 10 Pejřimovská Viola Ruby  1356 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 27,5 29
10 5 Sedlák Jakub  1456 TJ Lanškroun 4,5 0 26 28,5
11 15 Jun Rostislav  1275 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 23 25,5
12 12 Štolovský Vojtěch  1335 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 22,5 24,5
13 6 Šafář Václav  1430 TJ Štefanydes Polička 4 0 26 29
14 11 Tran Tuan Anh  1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 25 25,5
15 22 Jun Robert  1216 TJ CHS Chotěboř 4 0 24,5 25
16 13 Večeř Martin  1334 TJ Lanškroun 4 0 23,5 25,5
17 24 Macan Tomáš  1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22 24
18 9 Sysrová Eliška  1357 TJ Spartak Letohrad 4 0 20 22
19 20 Šmajzrová Dominika  1241 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 26 28,5
20 19 Včela Martin  1244 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 26 27,5
21 36 Pokorný Jiří  1000 TJ Lanškroun 3,5 0 25,5 27,5
22 7 Brázda Zdeněk  1388 ŠK Svitavy 3,5 0 23,5 25,5
23 16 Málek Filip  1271 TJ Lanškroun 3,5 0 23 25
24 18 Tyč Jakub  1244 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 19,5 21,5
25 26 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 22 23,5
26 29 Fajgl Patrik  1057 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 21,5 23
27 28 Bureš Daniel  1057 Šachový spolek Železné hory 3 0 21,5 23
28 30 Vágnerová Eliška  1046 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 20,5 22
29 40 Zahradník Viktor  1000 ŠO Hlinsko 3 0 20 22,5
30 34 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 3 0 18,5 20
31 25 Kalousová Eva  1100 TJ Lanškroun 2,5 0 22,5 24,5
32 21 Holásek Tomáš  1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 19 20,5
33 32 Urban Stanislav  0   2,5 0 17 18,5
34 35 Picek Josef  1000 ŠO Hlinsko 2,5 0 16 16,5
35 41 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 2 0 21 23
36 38 Tichý Pavel  1000 ŠO Hlinsko 2 0 19,5 20
37 33 Machovec Vojtěch  1000 ŠO Hlinsko 2 0 19 19,5
38 27 Sadílek Filip  1074 TJ Lanškroun 2 0 18,5 20
39 37 Tichá Karolína  1000 ŠO Hlinsko 2 0 17 17,5
40 39 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 2 0 16,5 18,5
41 31 Dospíšilová Leontýna  0   1 0 16 16,5
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg   Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Stoček Martin  1749 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 27,5 30,5
2 3 Půlpán Ondřej  1583 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 28 31
3 10 Rožek Jan  1340 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 26 28
4 6 Moravec Jakub  1510 TJ Lanškroun 4,5 0 25,5 26,5
5 4 Leksová Soňa  1546 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 25 28
6 5 Píše Michal  1545 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 24,5 26,5
7 8 Václavík Patrik  1405 ŠK Svitavy 4,5 0 24 26,5
8 7 Sysr Vít  1431 TJ Spartak Letohrad 4 0 29,5 30
9 9 Šulc Jiří  1342 ŠO Hlinsko 4 0 23,5 26
10 12 Kýr Michal  1271 ŠK Svitavy 4 0 22 24,5
11 14 Minář Milan  1198 TJ Lanškroun 4 0 19,5 20
12 15 Prokopec Filip  1193 Sokol Mistrovice 3,5 0 21 22
13 2 Lihotský Lukáš  1664 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 25,5 26,5
14 11 Málková Barbora  1338 TJ Lanškroun 3 0 24 24,5
15 13 Holásková Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 22 24,5
16 18 Vymazal Marek  1059 ŠK Svitavy 3 0 20,5 21,5
17 19 Zachař Michal  1035 ŠK Svitavy 3 0 19,5 20
18 20 Michalička Patrik  1024 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 19 19,5
19 21 Kotizová Lucie  1022 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 19 19,5
20 16 Jindřišková Charlotte  1159 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 0 18,5 19,5
21 17 Sadílek Jakub  1104 TJ Lanškroun 1 0 17,5 19,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.