Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Krajského přeboru mládeže 2018/19 21.05.19

Finale Krajského přeboru mládeže pro sezonu 2018/19 kategorií H/D 10,12,14 a 16 se uskutečnilo ve dnech 18.-19.května 2019 v Poličce a spolu s otevřeným turnajem se ho zúčastnilo celkem 54 hráčů a hráček.
V Kategorii do 10 let zvítězil Jan Hrdlička ze Železných hor, druhý byl Jakub Peňáz z Litomyšle a třetí skončil Rostislav Jun z Chotěboře.
V kategorii do 12 let byl první Jiří Bouška z Polabin před Robertem Junem a Radkem Nejedlým (oba Chotěboř).
V kategorii do 14 let se vítězem stal Martin Stoček před Markem Juchelkou (oba Polabiny), třetí byl Michal Ďuriančík ze Svitav.
V kategorii do 16 let zvítězil Jan Jiroušek z Polabin před Janem Rožkem ze Železných hor a Ondřejem Půlpánem z Polabin.
Všichni medailisté si vybojovali postup na Mistrovství Čech mládeže a přidají se k nim ještě další hráči podle postupového klíče (postupující jsou vyznačeni tučně).
V doprovodném Openu se vítězem stal Vojtěch Horák před Julií Kalousovou (oba Lanškroun), třetí skončil František Bulva ze Svitav.


Finále KP mládeže PDŠS 2019
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Čas na rozmyšlenou : 2 x 40 minut +30s/tah
Místo : Restarauce Plůtek Polička
Datum : 2019/05/18
Kategorie do 10 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 1 Hrdlička Jan  1186 Šachový spolek Železné hory 6 18
2 7 Peňáz Jakub  1000 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 14
3 8 Jun Rostislav  1205 TJ CHS Chotěboř 5 12,5
4 2 Petrík Jozef  1100 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 10
5 5 Zucha Ilja  1119 SK Žamberk 3 10,5
6 6 Večeřová Hana  1100 TJ Lanškroun 3 5
7 3 Machovec Vojtěch  1000 ŠO Hlinsko 1 3
8 4 Picek Josef  1000 ŠO Hlinsko 1 1
Kategorie do 12 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 5 Bouška Jiří  1410 2222 Šk Polabiny, Z.S. 6 17,5
2 2 Jun Robert  1376 TJ CHS Chotěboř 5,5 16,25
3 7 Nejedlý Radek  1222 TJ CHS Chotěboř 4,5 12
4 8 Večeř Martin  1208 TJ Lanškroun 3,5 9,5
5 6 Horák Prokop  1005 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 6,5
6 4 Šlosar Jan  1195 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 6,75
7 3 Nejedlý Lukáš  1178 TJ CHS Chotěboř 2 6
8 1 Holásek Tomáš  1021 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 2,5
Kategorie do 14 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 8 Stoček Martin  1596 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 16,75
2 6 Juchelka Marek  1772 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 15,25
3 7 Ďuriančík Michal  1679 ŠK Svitavy 4,5 14,25
4 1 Třasáková Adéla  1554 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 10,75
5 5 Pejřimovská Viola Ruby  1507 TJ CHS Chotěboř 3 7,5
6 3 Šulcová Tereza Radmila  1466 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 5
7 4 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1454 TJ CHS Chotěboř 1,5 2,75
8 2 Nešpůrek Jakub  1300 Šachový spolek Železné hory 0,5 2,25
Kategorie do 16 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 5 Jiroušek Jan  1898 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 18,25
2 3 Rožek Jan  1218 Šachový spolek Železné hory 5 14,75
3 4 Půlpán Ondřej  1510 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 11,75
4 8 Píše Michal  1418 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 9,75
5 6 Lihotský Lukáš  1250 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 9,25
6 1 Leksová Soňa  1370 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 7,75
7 7 Václavík Patrik  1277 ŠK Svitavy 2,5 6,75
8 2 Moravec Jakub  1329 TJ Lanškroun 1,5 4,75
Open
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 3 Horák Vojtěch  1544 TJ Lanškroun 7 0
2 2 Kalousová Julie  1556 TJ Lanškroun 5 1
3 1 Bulva František  1611 ŠK Svitavy 5 0
4 6 Kobr Matěj  1354 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0
5 12 Včela Martin  1134 TJ CHS Chotěboř 4,5 0
6 8 Šafář Václav  1234 TJ Štefanydes Polička 4,5 0
7 11 Brázda Zdeněk  1182 ŠK Svitavy 4,5 0
8 5 Stehlík Pavel  1410 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4 0
9 4 Holásková Veronika  1474 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0
10 15 Macan Tomáš  1112 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0
11 10 Nešpůrek Vojtěch  1187 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0
12 7 Tran Tuan Anh  1307 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0
13 17 Bouška Jonáš  1035 ŠO Hlinsko 3 0
14 16 Vymazal Marek  1100 ŠK Svitavy 3 0
15 22 Urban Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 3 0
16 18 Fousek Petr  1000 TJ CHS Chotěboř 3 0
17 14 Bohuňovská Tereza  1118 ŠK Svitavy 2,5 0
18 13 Holásková Markéta  1126 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0
19 9 Nikolinko Tomáš  1224 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0
20 20 Tichý Pavel  1000 ŠO Hlinsko 2 0
21 21 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 2 0
22 19 Tichá Karolína  1000 ŠO Hlinsko 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.