Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 1.kolo 29.10.17

V prvním kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Němčice 1,5:3,5, Svitavy B - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Choceň - Česká Třebová B 3,5:1,5, Polička D - Polička E 3,5:1,5, Ústí n/O. E volno
Po prvním kole jsou ve vedení tři družstva (Němčice, Choceň a Polička D) s plným bodovým ziskem a stejným skore.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 29. 10. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí E – volný los TJ Lanškroun C – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Doleček M. 1637 1/2 Pail M. 1851
2. Kalousová J. 1324 0:1 Pěkník M. 1810
3. Křivohlávek J. 1445 1/2 Racek J. 1644
4. Boháč L. 1577 1/2 Myška F. 1633
5. Lapáček L. 1465 0:1 Jasanský K. H 1700
1.5 : 3.5
ŠK Svitavy B – Sokol Městečko Trnávka ŠK Choceň – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Davídek Miroslav Rozhodčí: Janeček František
1. Kotva M. V 1987 1:0 Meleshko A. H 1911 1. Marinov P. H 1754 0:1 Borek P. V 1841
2. Krušina A. 1581 0:1 Grepl P. H 1914 2. Vavroušek P. 1707 1/2 Vencl J. 1481
3. Ďuriančík M. 1472 1:0 Navrátil M. 1701 3. Janeček F. 1625 1:0 Nikolinko T. 1266
4. Davídek M. 1353 1/2 Izák M. 1506 4. Šmejdíř W. 1488 1:0 Nikolinko A. 1000
5. Bulva F. 1448 0:1 Pavlů P. 1493 5. Flos P. 1267 1:0 Tapušík E. 1358
2.5 : 2.5 3.5 : 1.5
TJ Štefanydes Polička D – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Ryšavá Monika
1. Sodomka A. V 1926 1/2 Brokl D. V 1428
2. Smejkal J. V 1834 1:0 Stodola J. 1295
3. Buchta M. 1664 1:0 Martínek M. 1447
4. Jirek Z. 1562 1:0 Šafář V. 1076
5. Ryšavá M. 1356 0:1 Langrová I. 1428
3.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Choceň 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
1. TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
3. TJ Sokol Němčice 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 2
4. ŠK Svitavy B 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
4. Sokol Městečko Trnávka 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
6. ŠK Ústí nad Orlicí E 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. TJ Štefanydes Polička E 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
7. Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
9. TJ Lanškroun C 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.