Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 2.kolo 12.11.17

Ve druhém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Česká Třebová B - Polička D 0:5, Městečko Trnávka - Choceň 3:2, Němčice - Svitavy B 3,5:1,5, Ústí n/O. E - Lanškroun C 2:3, Polička E volno
Po dvou kolech je na prvním místě tabulky Polička D s lepším skorem před Němčicemi (oba s plným počtem bodů).


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 12. 11. 2017
Volný los – TJ Štefanydes Polička E Proplast Česká Třebová B – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Vencl J. 1482 0:1 Sodomka A. V 1915
2. Nikolinko T. 1258 0:1 Smejkal J. V 1822
3. Nikolinko A. 1000 0:1 Buchta M. 1675
4. Tapušík E. 1358 0:1 Kašpar J. 1628
5. Nastoupil A. 1100 0:1 Jirek Z. 1553
0 : 5
Sokol Městečko Trnávka – ŠK Choceň TJ Sokol Němčice – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Racek Josef
1. Burian M. 1772 1:0 Marinov P. H 1746 1. Pail M. 1846 1:0 Kotva M. V 1983
2. Šmíd F. 1743 1/2 Vavroušek P. 1701 2. Pěkník M. 1812 0:1 Krušina A. 1579
3. Novotný J. 1510 0:1 Janeček F. 1627 3. Racek J. 1639 1:0 Davídek M. 1353
4. Pavlů P. 1511 1:0 Šmejdíř W. 1488 4. Myška F. 1630 1/2 Svatoš Z. 1677
5. Balajka R. 1000 1/2 Flos P. 1267 5. Bureš M. H 1533 1:0 Václavík P. 1064
3 : 2 3.5 : 1.5
ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Švec Jiří
1. Smola J. V 1809 1/2 Kalousová J. 1352
2. Švec J. 1456 0:1 Pilný J. 1452
3. Dudla M. 1639 1:0 Křivohlávek J. 1450
4. Leksová S. 1397 0:1 Horák V. 1283
5. Kobr M. 1329 1/2 Chládek J. 1321
2 : 3
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička D 2 2 0 0 6 8.5 : 1.5 8
2. TJ Sokol Němčice 2 2 0 0 6 7 : 3 5
3. Sokol Městečko Trnávka 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 4
4. ŠK Choceň 2 1 0 1 3 5.5 : 4.5 4
5. TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 2
6. ŠK Svitavy B 2 0 1 1 1 4 : 6 3
7. ŠK Ústí nad Orlicí E 1 0 0 1 0 2 : 3 1
8. TJ Štefanydes Polička E 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
9. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 1.5 : 8.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.