Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 3.kolo 26.11.17

Ve třetím kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Ústí n/O. E 3,5:1,5, Choceň - Němčice 2:3, Polička D - Městečko Trnávka 2,5:2,5 , Polička E - Česká Třebová B 4,5:0,5, Lanškroun C volno
Po třech kolech vedou Němčice s plným počtem devíti bodů.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
TJ Lanškroun C – volný los ŠK Svitavy B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Kotva M. V 1983 1:0 Smola J. V 1809
2. Vodička M. V 1674 1:0 Švec J. 1456
3. Bulva F. 1430 1:0 Holásková V. 1388
4. Velešík M. 1612 1/2 Leksová S. 1397
5. Kýr M. 1144 0:1 Kobr M. 1329
3.5 : 1.5
ŠK Choceň – TJ Sokol Němčice TJ Štefanydes Polička D – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Houška František
1. Marinov P. H 1746 1:0 Pail M. 1846 1. Sodomka A. V 1915 1:0 Navrátil M. 1701
2. Vavroušek P. 1701 0:1 Pěkník M. 1812 2. Smejkal J. V 1822 0:1 Šmíd F. 1743
3. Janeček F. 1627 1:0 Racek J. 1639 3. Buchta M. 1675 1:0 Izák M. 1506
4. Nedelčev R. 1575 0:1 Myška F. 1630 4. Kašpar J. 1628 1/2 Novotný J. 1510
5. Flos P. 1267 0:1 Jasanský K. H 1697 5. Jirek Z. 1553 0:1 Pavlů P. 1511
2 : 3 2.5 : 2.5
TJ Štefanydes Polička E – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Houška František
1. Brokl D. V 1442 1:0 Vencl J. 1482
2. Stodola J. 1322 1:0 Nikolinko T. 1258
3. Martínek M. 1438 1:0 Nikolinko A. 1000
4. Šafář V. 1029 1/2 Tapušík E. 1358
5. Langrová I. 1503 1:0 Nastoupil A. 1100
4.5 : 0.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 3 3 0 0 9 10 : 5 8
2. TJ Štefanydes Polička D 3 2 1 0 7 11 : 4 10
3. Sokol Městečko Trnávka 3 1 2 0 5 8 : 7 6
4. ŠK Svitavy B 3 1 1 1 4 7.5 : 7.5 6
5. TJ Štefanydes Polička E 2 1 0 1 3 6 : 4 5
6. ŠK Choceň 3 1 0 2 3 7.5 : 7.5 6
7. TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 2
8. ŠK Ústí nad Orlicí E 2 0 0 2 0 3.5 : 6.5 2
9. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2 : 13 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.