Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 4.kolo 10.12.17

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Městečko Trnávka - Polička E 2:3, Němčice - Polička D 3:2, Ústí n/O. E - Choceň 0:5, Lanškroun C - Svitavy B 0:5, Česká Třebová B volno
Po čtvrtém kole je v čele družstvo Němčic s plným počtem bodů, které má na druhého v pořadí luxusní náskok 5-ti bodů.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 10. 12. 2017
Volný los – Proplast Česká Třebová B Sokol Městečko Trnávka – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Schaffer David
1. Burian M. 1772 1/2 Schaffer D. V 1640
2. Navrátil M. 1701 1/2 Brokl D. V 1442
3. Šmíd F. 1743 1/2 Martínek M. 1438
4. Novotný J. 1510 1/2 Šafář V. 1029
5. Balajka R. 1000 0:1 Langrová I. 1503
2 : 3
TJ Sokol Němčice – TJ Štefanydes Polička D ŠK Ústí nad Orlicí E – ŠK Choceň
Rozhodčí: Racek Josef Rozhodčí: Švec Jiří
1. Pail M. 1846 0:1 Sodomka A. V 1915 1. Švec J. 1456 0:1 Marinov P. H 1746
2. Pěkník M. 1812 1:0 Smejkal J. V 1822 2. Holásková V. 1388 0:1 Vavroušek P. 1701
3. Racek J. 1639 1:0 Zeman L. H 1773 3. Dudla M. 1639 0:1 Janeček F. 1627
4. Myška F. 1630 0:1 Buchta M. 1675 4. Leksová S. 1397 0:1 Šmejdíř W. 1488
5. Bureš M. H 1533 1:0 Kašpar J. 1628 5. Píše M. 1252 0:1 Flos P. 1267
3 : 2 0 : 5
TJ Lanškroun C – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Pilný J. 1452 0:1 Kotva M. V 1983
2. Křivohlávek J. 1450 0:1 Vodička M. V 1674
3. Boháč L. 1577 0:1 Krušina A. 1579
4. Lapáček L. 1461 0:1 Ďuriančík M. 1472
5. Svatoš M. 1100 0:1 Bulva F. 1430
0 : 5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 4 4 0 0 12 13 : 7 11
2. TJ Štefanydes Polička D 4 2 1 1 7 13 : 7 12
3. ŠK Svitavy B 4 2 1 1 7 12.5 : 7.5 11
4. ŠK Choceň 4 2 0 2 6 12.5 : 7.5 11
5. TJ Štefanydes Polička E 3 2 0 1 6 9 : 6 6
6. Sokol Městečko Trnávka 4 1 2 1 5 10 : 10 6
7. TJ Lanškroun C 3 1 0 2 3 4.5 : 10.5 2
8. ŠK Ústí nad Orlicí E 3 0 0 3 0 3.5 : 11.5 2
9. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2 : 13 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.