Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 5.kolo 07.01.18

V pátém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Česká Třebová B - Městečko Trnávka 0:5, Polička E - Němčice 1,5:3,5, Polička D - Ústí n/O. E 3:2, Choceň - Lanškroun 3,5:1,5, Svitavy B volno.
Po polovině soutěže vedou Němčice s plným počtem bodů a pětibodovým náskokem na druhou Poličku D.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 07. 01. 2018
ŠK Svitavy B – volný los ŠK Choceň – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Janeček František
1. Vavroušek P. 1714 1:0 Kalousová J. 1363
2. Janeček F. 1654 1:0 Pilný J. 1469
3. Nedelčev R. 1567 1/2 Křivohlávek J. 1434
4. Šmejdíř W. 1477 0:1 Lapáček L. 1452
5. Flos P. 1283 1:0 Svatoš M. 1097
3.5 : 1.5
TJ Štefanydes Polička D – ŠK Ústí nad Orlicí E TJ Štefanydes Polička E – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Houška František
1. Sodomka A. V 1926 1:0 Smola J. V 1815 1. Brokl D. V 1530 1/2 Pail M. 1842
2. Smejkal J. V 1794 0:1 Šmajzrová V. H 1656 2. Stodola J. 1435 0:1 Pěkník M. 1815
3. Buchta M. 1689 1:0 Švec J. 1418 3. Martínek M. 1453 1:0 Racek J. 1632
4. Stodola Z. 1599 1:0 Leksová S. 1391 4. Langrová I. 1428 0:1 Myška F. 1630
5. Houška F. 1146 0:1 Holásek T. 1131 5. Jílek P. 1000 0:1 Jasanský K. H 1711
3 : 2 1.5 : 3.5
Proplast Česká Třebová B – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Flídr R. 1000 0:1 Burian M. 1777
2. Vencl J. 1461 0:1 Navrátil M. 1700
3. Nikolinko T. 1238 0:1 Izák M. 1495
4. Tapušík E. 1336 0:1 Novotný J. 1486
5. Drobný P. 1000 0:1 Pavlů P. 1552
0 : 5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 5 5 0 0 15 17.5 : 7.5 15
2. TJ Štefanydes Polička D 5 3 1 1 10 15 : 10 14
3. ŠK Choceň 5 3 0 2 9 16 : 9 14
4. Sokol Městečko Trnávka 5 2 2 1 8 15 : 10 11
5. ŠK Svitavy B 4 2 1 1 7 12.5 : 7.5 11
6. TJ Štefanydes Polička E 4 2 0 2 6 10.5 : 9.5 7
7. TJ Lanškroun C 4 1 0 3 3 6 : 14 3
8. ŠK Ústí nad Orlicí E 4 0 0 4 0 5.5 : 14.5 4
9. Proplast Česká Třebová B 4 0 0 4 0 2 : 18 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.