Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 6.kolo 21.01.18

V šestém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Choceň 0,5:4,5, Lanškroun C - Polička D 1,5:3,5, Ústí n/O. E - Polička E 5:0, Němčice - Česká Třebová B 2,5:2,5, Městečko Trnávka volno
V čele soutěže i přes ztrátu dvou bodů zůstávají Němčice, jejichž náskok na druhou Poličku D se tak snížil na tři body.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
Volný los – Sokol Městečko Trnávka TJ Sokol Němčice – Proplast Česká Třebová B
  Rozhodčí: Racek Josef
1. Pail M. 1842 1/2 Borek P. V 1842
2. Racek J. 1632 1/2 Klatka M. V 1280
3. Myška F. 1630 1/2 Vencl J. 1461
4. Dubišar J. 1000 1:0 Nikolinko T. 1238
5. Kapoun M. 1000 0:1 Tapušík E. 1336
2.5 : 2.5
ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Štefanydes Polička E TJ Lanškroun C – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Švec Jiří Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Smola J. V 1815 1:0 Brokl D. V 1530 1. Doleček M. 1665 1/2 Sodomka A. V 1926
2. Šmajzrová V. H 1656 1:0 Stodola J. 1435 2. Kalousová J. 1363 1/2 Smejkal J. V 1794
3. Mastný T. 1683 1:0 Martínek M. 1453 3. Pilný J. 1469 0:1 Buchta M. 1689
4. Švec J. 1418 1:0 Šafář V. 1040 4. Šebrle J. 1715 0:1 Kašpar J. 1596
5. Holásková V. 1347 1:0 Langrová I. 1428 5. Křivohlávek J. 1434 1/2 Stodola Z. 1599
5 : 0 1.5 : 3.5
ŠK Svitavy B – ŠK Choceň
Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Kotva M. V 1948 0:1 Kučera J. H 1923
2. Krušina A. 1589 0:1 Vavroušek P. 1714
3. Ďuriančík M. 1498 0:1 Janeček F. 1654
4. Bulva F. 1443 0:1 Flos P. 1283
5. Bednář P. 1000 1/2 Doseděl Z. 1559
0.5 : 4.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 6 5 1 0 16 20 : 10 16
2. TJ Štefanydes Polička D 6 4 1 1 13 18.5 : 11.5 16
3. ŠK Choceň 6 4 0 2 12 20.5 : 9.5 18
4. Sokol Městečko Trnávka 5 2 2 1 8 15 : 10 11
5. ŠK Svitavy B 5 2 1 2 7 13 : 12 11
6. TJ Štefanydes Polička E 5 2 0 3 6 10.5 : 14.5 7
7. ŠK Ústí nad Orlicí E 5 1 0 4 3 10.5 : 14.5 9
8. TJ Lanškroun C 5 1 0 4 3 7.5 : 17.5 3
9. Proplast Česká Třebová B 5 0 1 4 1 4.5 : 20.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.