Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 7.kolo 04.02.18

V sedmém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Svitavy B 4:1, Polička E - Lanškroun C 0,5:4,5, Česká Třebová B - Ústí n/O. E 0,5:4,5, Městečko Trnávka - Němčice 3,5:1,5, Choceň volno
V čele tabulky došlo ke střídání, když doposud vedoucí Němčice vystřídala díky lepšímu skore Polička D, poslední beznadějně zůstává Česká Třebová B se ziskem pouhého jednoho bodu.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 04. 02. 2018
ŠK Choceň – volný los TJ Štefanydes Polička D – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Houška František
1. Sodomka A. V 1912 1:0 Kotva M. V 1931
2. Smejkal J. V 1751 0:1 Ďuriančík M. 1518
3. Buchta M. 1691 1:0 Davídek M. 1356
4. Kašpar J. 1622 1:0 Bulva F. 1404
5. Stodola Z. 1534 1:0 Kýr M. 1159
4 : 1
TJ Štefanydes Polička E – TJ Lanškroun C Proplast Česká Třebová B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Stodola Marek Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Stodola M. V 1983 0:1 Kupsa M. V 1807 1. Klatka M. V 1523 0:1 Mastný T. 1691
2. Stodola J. 1433 0:1 Šebrle J. 1705 2. Vencl J. 1458 0:1 Švec J. 1428
3. Martínek M. 1470 0:1 Boháč L. 1564 3. Nikolinko T. 1231 0:1 Holásková V. 1368
4. Šafář V. 1042 0:1 Lapáček L. 1465 4. Nikolinko A. 1000 0:1 Kobr M. 1272
5. Langrová I. 1410 1/2 Krištof J. 1614 5. Tapušík E. 1336 1/2 Píše M. 1241
0.5 : 4.5 0.5 : 4.5
Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Racek Josef
1. Meleško A. H 1908 1/2 Pail M. 1831
2. Grepl P. H 1913 1/2 Pěkník M. 1817
3. Burian M. 1777 1:0 Racek J. 1615
4. Navrátil M. 1697 1/2 Myška F. 1630
5. Šmíd F. 1750 1:0 Bureš M. H 1538
3.5 : 1.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička D 7 5 1 1 16 22.5 : 12.5 20
2. TJ Sokol Němčice 7 5 1 1 16 21.5 : 13.5 16
3. ŠK Choceň 6 4 0 2 12 20.5 : 9.5 18
4. Sokol Městečko Trnávka 6 3 2 1 11 18.5 : 11.5 13
5. ŠK Svitavy B 6 2 1 3 7 14 : 16 12
6. ŠK Ústí nad Orlicí E 6 2 0 4 6 15 : 15 13
7. TJ Lanškroun C 6 2 0 4 6 12 : 18 7
8. TJ Štefanydes Polička E 6 2 0 4 6 11 : 19 7
9. Proplast Česká Třebová B 6 0 1 5 1 5 : 25 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.