Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 8.kolo 18.02.18

V předposledním osmém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. E - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Lanškroun C - Česká Třebová B 4:1, Svitavy B - Polička E 2:3, Choceň - Polička D 2:3, Němčice volno
Vedoucí Polička C již soutěž dohrála a bude muset čekat na výsledek posledního zápasu Němčic (ty by však k prvenství musely vysoko vyhrát!).


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 18. 02. 2018
Volný los – TJ Sokol Němčice ŠK Ústí nad Orlicí E – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Švec Jiří
1. Smola J. V 1804 1:0 Burian M. 1777
2. Šmajzrová V. H 1693 1/2 Navrátil M. 1697
3. Mastný T. 1691 0:1 Šmíd F. 1750
4. Švec J. 1428 0:1 Novotný J. 1486
5. Holásek T. 1152 0:1 Pavlů P. 1552
1.5 : 3.5
TJ Lanškroun C – Proplast Česká Třebová B ŠK Svitavy B – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Davídek Miroslav
1. Doleček M. 1667 1/2 Borek P. V 1842 1. Kotva M. V 1931 0:1 Stodola M. V 1983
2. Kolomý A. 1670 1/2 Flídr R. 1000 2. Davídek M. 1356 0:1 Stodola J. 1433
3. Kalousová J. 1426 1:0 Nikolinko T. 1231 3. Velešík M. 1576 1:0 Martínek M. 1470
4. Křivohlávek J. 1442 1:0 Nikolinko A. 1000 4. Pazderský J. 1000 0:1 Šafář V. 1042
5. Lapáček L. 1465 1:0 Nastoupil A. 1096 5. Kýr M. 1159 1:0 Langrová I. 1410
4 : 1 2 : 3
ŠK Choceň – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Janeček František
1. Kučera J. H 1946 0:1 Sodomka A. V 1912
2. Vavroušek P. 1713 1:0 Smejkal J. V 1751
3. Janeček F. 1665 0:1 Buchta M. 1691
4. Nedelčev R. 1563 0:1 Kašpar J. 1622
5. Flos P. 1311 1:0 Jirek Z. 1522
2 : 3
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička D 8 6 1 1 19 25.5 : 14.5 23
2. TJ Sokol Němčice 7 5 1 1 16 21.5 : 13.5 16
3. Sokol Městečko Trnávka 7 4 2 1 14 22 : 13 16
4. ŠK Choceň 7 4 0 3 12 22.5 : 12.5 20
5. TJ Lanškroun C 7 3 0 4 9 16 : 19 10
6. TJ Štefanydes Polička E 7 3 0 4 9 14 : 21 10
7. ŠK Svitavy B 7 2 1 4 7 16 : 19 14
8. ŠK Ústí nad Orlicí E 7 2 0 5 6 16.5 : 18.5 14
9. Proplast Česká Třebová B 7 0 1 6 1 6 : 29 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.