Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 9.kolo 04.03.18

V posledním devátém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - Choceň 1,5:3,5, Česká Třebová B - Svitavy B 0,5:1,5, Městečko Trnávka - Lanškroun C 1,5:3,5, Němčice - Ústí n/O. E 3,5:1,53, Polička D volno
Vítězem se stala TJ Štefanydes Polička D - Blahopřejeme !!! i když měla volno, protože její jediný pronásledovatel Němčice zvítězily jen 3,5:1,5, což jim se stejným bodovým ziskem ale o 0,5 bodu ve score méně na prvenství nestačilo.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 04. 03. 2018
TJ Štefanydes Polička D – volný los TJ Štefanydes Polička E – ŠK Choceň
Rozhodčí: Schaffer David
1. Schaffer D. V 1652 1/2 Vavroušek P. 1720
2. Brokl D. V 1528 0:1 Janeček F. 1656
3. Stodola J. 1416 0:1 Šmejdíř W. 1466
4. Martínek M. 1414 0:1 Flos P. 1342
5. Langrová I. 1406 1:0 Doseděl Z. 1559
1.5 : 3.5
Proplast Česká Třebová B – ŠK Svitavy B Sokol Městečko Trnávka – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1. Klatka M. V 1513 0:1 Kotva M. V 1917 1. Burian M. 1774 0:1 Kupsa M. V 1823
2. Vencl J. 1443 1/2 Ďuriančík M. 1564 2. Navrátil M. 1697 1/2 Kolomý A. 1712
3. Nikolinko T. 1208 0:1 Bulva F. 1429 3. Šmíd F. 1767 1/2 Kalousová J. 1436
4. Nikolinko A. 1000 0:1 Velešík M. 1590 4. Novotný J. 1503 1/2 Pilný J. 1450
5. Drobný P. 1000 0:1 Moravec J. 1202 5. Pavlů P. 1555 0:1 Šebrle J. V 1698
0.5 : 4.5 1.5 : 3.5
TJ Sokol Němčice – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Racek Josef
1. Pail M. 1834 1:0 Šmajzrová V. H 1734
2. Racek J. 1609 1/2 Švec J. 1433
3. Myška F. 1632 1:0 Holásková V. 1381
4. Jasanský K. H 1700 0:1 Dudla M. 1635
5. Bureš M. H 1538 1:0 Šmajzrová D. 1097
3.5 : 1.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Štefanydes Polička D 8 6 1 1 19 25.5 : 14.5 23
2. TJ Sokol Němčice 8 6 1 1 19 25 : 15 19
3. ŠK Choceň 8 5 0 3 15 26 : 14 23
4. Sokol Městečko Trnávka 8 4 2 2 14 23.5 : 16.5 16
5. TJ Lanškroun C 8 4 0 4 12 19.5 : 20.5 12
6. ŠK Svitavy B 8 3 1 4 10 20.5 : 19.5 18
7. TJ Štefanydes Polička E 8 3 0 5 9 15.5 : 24.5 11
8. ŠK Ústí nad Orlicí E 8 2 0 6 6 18 : 22 15
9. Proplast Česká Třebová B 8 0 1 7 1 6.5 : 33.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.