Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 7.kolo 03.02.19

V sedmém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky:
Česká Třebová B - Lanškroun C 2:3, Svitavy B - Polička D 2,5:2,5, Svitavy C - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Hlinsko C - Krouna 2:3, Němčice volno
Dvě kola před koncem soutěže jsou na čele Svitavy B o bod před Němčicemi (které mají odehráno o zápas méně).


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2018/2019 - PDŠS - ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
TJ Sokol Němčice - volný los ŠK Svitavy B - TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Maděra S. 1675 1/2 Navrátil L. V 1747
2. Velešík M. 1601 1/2 Buchta M. V 1728
3. Krušina A. 1557 0:1 Stodola Z. 1481
4. Bulva F. H 1615 1/2 Brokl D. 1554
5. Bednář P. 1000 1:0 Langrová I. 1442
2.5 : 2.5
ŠK Svitavy C - Sokol Městečko Trnávka ŠO Hlinsko C - TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Indrová Jana
1. Kotva M. V 1967 1/2 Grepl P. H 1901 1. Vojanec H. V 1635 0:1 Štorek L. H 1570
2. Křeček J. V 1685 0:1 Burian M. 1772 2. Severýn J. 1441 0:1 Holík P. 1406
3. Kýr M. 1270 1:0 Navrátil M. 1695 3. Vašková M. 1438 1/2 Jirmásek V. 1524
4. Brázda Z. 1150 0:1 Šmíd F. 1724 4. Bouška J. 1333 1:0 Netolický J. 1417
5. Václavík P. 1233 1:0 Lattenberg F. 1358 5. Vacek J. 1246 1/2 Profousová V. 1446
2.5 : 2.5 2 : 3
Proplast Česká Třebová B - TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr  
1. Borek P. V 1797 1:0 Kolomý A. 1713
2. Vencl J. 1437 1/2 Křivohlávek J. 1349
3. Nikolinko A. 1178 0:1 Lapáček L. 1416
4. Nikolinko T. 1172 0:1 Minář M. 1107
5. Drobný P. 1000 1/2 Jirout O. 1390
2 : 3
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Svitavy B 7 5 1 1 16 21 : 14 17
2. TJ Sokol Němčice 6 5 0 1 15 22 : 8 18
3. TJ Štefanydes Polička D 6 4 2 0 14 20 : 10 14
4. ŠK Svitavy C 6 3 2 1 11 19 : 11 17
5. Sokol Městečko Trnávka 6 2 3 1 9 18 : 12 14
6. ŠO Hlinsko C 6 2 0 4 6 14.5 : 15.5 11
7. TJ Sokol Krouna 6 1 1 4 4 10 : 20 7
8. TJ Lanškroun C 7 1 1 5 4 12 : 23 6
9. Proplast Česká Třebová B 6 0 0 6 0 3.5 : 26.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.