Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 9.kolo 03.03.19

V závěrečném devátém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky:
Česká Třebová B - Městečko Trnávka 2:3, Svitavy C - Němčice 3,5:1,5, Hlinsko C - Polička D 2:3, Lanškroun C - Krouna 3:2, Svitavy B volno
Závěrečné pořadí skončilo takřka 'mrtvým během' tří družstev, mezi nimiž při stejném bodovém zisku rozhodovalo až skore. To mělo nejlepší družstvo SK Svitavy C, které se tak stalo vítězem s právem postupu do Krajského přeboru 2.třídy - Blahopřejeme !!!


KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
ŠK Svitavy B – volný los ŠK Svitavy C – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Kotva M. V 1965 1:0 Pail M. 1839
2. Vodička M. V 1718 1/2 Pěkník M. 1800
3. Ďuriančík M. 1537 1:0 Myška F. 1633
4. Kýr M. 1340 1:0 Racek J. 1603
5. Václavík P. 1233 0:1 Bureš M. H 1517
3.5 : 1.5
ŠO Hlinsko C – TJ Štefanydes Polička D Proplast Česká Třebová B – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Indra Antonín Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Vašek P. 1482 0:1 Smejkal J. V 1735 1. Klatka M. V 1437 0:1 Grepl P. H 1917
2. Indra A. 1534 0:1 Buchta M. V 1712 2. Nikolinko A. 1162 0:1 Burian M. 1762
3. Osička P. 1506 1:0 Stodola Z. 1504 3. Nikolinko T. 1168 1:0 Pavlů P. 1529
4. Neumann M. 1340 0:1 Brokl D. 1533 4. Tapušík E. 1128 0:1 Novotný J. 1500
5. Šulc J. 1303 1:0 Šafář V. 1068 5. Drobný P. 1000 1:0 Balajka R. 1194
2 : 3 2 : 3
TJ Lanškroun C – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Doleček M. V 1675 1:0 Štorek L. H 1589
2. Kalousová J. 1577 0:1 Holík P. 1436
3. Horák V. 1559 0:1 Jirmásek V. 1524
4. Pilný J. 1462 1:0 Dědič T. 1071
5. Křivohlávek J. 1351 1:0 Profous P. 1000
3 : 2
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Svitavy C 8 5 2 1 17 26 : 14 23
2. TJ Štefanydes Polička D 8 5 2 1 17 24.5 : 15.5 18
3. ŠK Svitavy B 8 5 2 1 17 23.5 : 16.5 19
4. TJ Sokol Němčice 8 5 1 2 16 26 : 14 21
5. Sokol Městečko Trnávka 8 3 4 1 13 23.5 : 16.5 19
6. ŠO Hlinsko C 8 2 1 5 7 19 : 21 15
7. TJ Sokol Krouna 8 2 1 5 7 16 : 24 13
8. TJ Lanškroun C 8 2 1 5 7 15 : 25 9
9. Proplast Česká Třebová B 8 0 0 8 0 6.5 : 33.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.