Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 1.kolo 29.10.17

V prvním kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Žamberk B 2:3, Mistrovice B - Mistrovice C 1:4, Letohrad B - Kunvald D 4:1, Kunvald B - Kunvald C 2:3, Červená Voda volno
Po prvním kole jsou v čele dvě družstva (Mistrovice C a Letohrad B) s plným počtem bodů a stejným skore.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 29. 10. 2017
ŠS Červená Voda – volný los TJ Jablonné nad Orlicí – SK + Sokol Žamberk B
0 Rozhodčí: Filip Libor
1. 0 0 0 0 0 1. Filip L. 1843 1/2 Kacálek K. 1779
2. 0 0 0 0 0 2. Černohous J. 1675 1/2 Kopal V. 1529
3. 0 0 0 0 0 3. Hejl P. 1592 0:1 Mazura J. 1554
4. 0 0 0 0 0 4. Kubíček V. 1657 1/2 Janeček M. 1485
5. 0 0 0 0 0 5. Filip D. 1060 1/2 Charvát V. 1343
0 2 : 3
Sokol Mistrovice B – Sokol Mistrovice C TJ Spartak Letohrad B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Bouchal Tomáš Rozhodčí: Janeček Václav
1. Bouchal T. 1507 0:1 Dušek J. H 1708 1. Janeček V. V 1837 1:0 Dvořák E. V 1655
2. Valenta R. V 1624 0:1 Kalousek M. H 1785 2. Sysr P. 1554 1:0 Řehák J. 1482
3. Špinler B. V 1453 1/2 Langr P. 1582 3. Janeček O. 1486 1:0 Řehák J. 1135
4. Ježek J. 1000 0:1 Řehák M. 1115 4. Lorenc J. 1449 0:1 Biedla V. 1294
5. Baláš V. 1051 1/2 Pácha D. 1000 5. Lorencová J. 1401 1:0 Dušek B. 1250
1 : 4 4 : 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C  
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Štěpán S. 1613 1/2 Krčmář S. 1542
2. Rusz G. V 1582 0:1 Bém T. 1459
3. Tobiška J. 1541 1:0 Hejkrlík P. 1367
4. Mlynář M. 1466 1/2 Michalička V. 1391
5. Šejnoha J. 1073 0:1 Křehký R. 1170
2 : 3
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Spartak Letohrad B 1 1 0 0 3 4 : 1 4
2. Sokol Mistrovice C 1 1 0 0 3 4 : 1 3
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 1 0 0 3 3 : 2 2
4. SK + Sokol Žamberk B 1 1 0 0 3 3 : 2 1
5. ŠS Červená Voda 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 0 0 1 0 2 : 3 1
7. TJ Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 2 : 3 0
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 0 0 1 0 1 : 4 1
9. Sokol Mistrovice B 1 0 0 1 0 1 : 4 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.