Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 3.kolo 26.11.17

Ve třetím kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Mistrovice B - Červená Voda 3,5:1,5, Letohrad B - Žamberk B 1,5:3,5, Kunvald B - Mistrovice C 1:4, Kunvald C - Kunvald D 4:1, Jablonné n/O. volno
Po třech kolech je ve vedoucí skupině pět družstev se šesti body, jimž s nejlepším skorem vévodí Mistrovice C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
TJ Jablonné nad Orlicí – volný los Sokol Mistrovice B – ŠS Červená Voda
Rozhodčí: Bouchal Lukáš
1. Ježek J. V 1725 1:0 Brychta A. 1614
2. Glöckner J. 1900 1/2 Černohous M. 1672
3. Bouchal L. V 1688 1:0 Matoulek V. 1574
4. Bouchal T. 1507 1:0 Bednarz R. 1568
5. Dušek O. 1047 0:1 Budař J. 1274
3.5 : 1.5
TJ Spartak Letohrad B – SK + Sokol Žamberk B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – Sokol Mistrovice C
Rozhodčí: Lorenc Josef Rozhodčí: Rusz Gustav
1. Sysr P. 1554 0:1 Šulc J. 1623 1. Rusz G. V 1582 0:1 Dušek J. H 1708
2. Janeček O. 1486 0:1 Mazura J. 1554 2. Mlynář M. 1466 0:1 Kalousek M. H 1785
3. Petráček J. 1642 0:1 Mazura M. V 1871 3. Pácha L. 1545 1/2 Langr P. 1582
4. Lorenc J. 1449 1/2 Charvát V. 1343 4. Rusz R. 1507 1/2 Sklenář F. 1000
5. Lorencová J. 1401 1:0 Uřičář P. 1226 5. Haas M. 1108 0:1 Kristl V. 1555
1.5 : 3.5 1 : 4
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Krčmář S. 1542 1:0 Dvořák E. V 1655
2. Bém T. 1459 1:0 Řehák J. 1482
3. Hejkrlík P. 1367 0:1 Biedla V. 1294
4. Michalička V. 1391 1:0 Gajdoš J. 1000
5. Vymetálek T. 1540 1:0 Suchodol L. 1100
4 : 1
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 7
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 2 2 0 0 6 7 : 3 6
3. TJ Spartak Letohrad B 3 2 0 1 6 9 : 6 8
4. Sokol Mistrovice B 3 2 0 1 6 8 : 7 6
5. SK + Sokol Žamberk B 3 2 0 1 6 8 : 7 5
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 3 1 0 2 3 7.5 : 7.5 5
7. TJ Jablonné nad Orlicí 2 0 1 1 1 4.5 : 5.5 2
8. ŠS Červená Voda 2 0 1 1 1 4 : 6 3
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 0 0 3 0 2.5 : 12.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.