Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 6.kolo 21.01.18

V šestém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky : Žamberk B - Kunvald D 3:2, Červená Voda - Kunvald C 2,5:2,5, Jablonné n/O. - Kunvald B 3:2, Mistrovice B - Letohrad B 4:1, Mistrovice C volno
V čele soutěže i přes volný los zůstávají Mistrovice C, na něž se bodově dotáhl Žamberk B (ale s odehraným kolem víc).


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
Volný los – Sokol Mistrovice C SK + Sokol Žamberk B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Hurdes Emil
1. Šulc J. 1644 0:1 Dvořák E. V 1624
2. Mazura J. 1567 1:0 Řehák J. 1458
3. Charvát V. 1347 1:0 Biedla V. 1335
4. Hurdes E. 1411 1:0 Gajdoš J. 1000
5. Zucha J. 1099 0:1 Dušek B. 1238
3 : 2
ŠS Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald C TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Vaníček Jan
1. Brychta A. 1580 1/2 Krčmář S. 1536 1. Vaníček J. H 1693 0:1 Hodek R. V 1638
2. Černohous M. 1661 0:1 Bém T. 1481 2. Vorlíček P. 1627 1:0 Štěpán S. 1596
3. Matoulek V. 1553 0:1 Hejkrlík P. 1334 3. Hejl P. 1576 1:0 Tobiška J. 1542
4. Bednarz R. 1544 1:0 Michalička V. 1390 4. Kubíček V. 1636 1:0 Mlynář M. 1474
5. Budař J. 1277 1:0 Zlatník J. 1102 5. Filip D. 1084 0:1 Haas M. 1107
2.5 : 2.5 3 : 2
Sokol Mistrovice B – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí: Bouchal Tomáš
1. Glöckner J. 1886 1:0 Maceška B. V 1761
2. Bouchal L. V 1725 1:0 Sysr P. 1571
3. Janota J. 1515 0:1 Janeček O. 1488
4. Bouchal T. 1554 1:0 Lorenc J. 1436
5. Valenta R. V 1578 1:0 Lorencová J. 1406
4 : 1
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 5 4 0 1 12 17.5 : 7.5 15
2. SK + Sokol Žamberk B 6 4 0 2 12 15.5 : 14.5 11
3. TJ Jablonné nad Orlicí 5 3 1 1 10 15 : 10 12
4. Sokol Mistrovice B 5 3 0 2 9 13 : 12 11
5. TJ Spartak Letohrad B 6 3 0 3 9 15 : 15 13
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 5 2 1 2 7 13.5 : 11.5 11
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 2 0 4 6 15 : 15 11
8. ŠS Červená Voda 5 1 2 2 5 11 : 14 8
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 0 0 5 0 4.5 : 20.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.