Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 9.kolo 04.03.18

V posledním devátém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky : Kunvald C - Letohrad B 3:2, Kunvald D - Mistrovice B 0:5, Mistrovice C - Jablonné n/O. 3,5:1,5, Žamberk B - Červená Voda 2,5:2,5, Kunvald B volno
Dostihy tří družstev 'až do cílové rovinky' přinesly vítězství družstvu Sokol Mistrovice B - Blahopřejeme !!!, o což se postarali jejich oddíloví kolegové Mistrovice C porazivší doposud vedoucí Jablonné n/O..


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 04. 03. 2018
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – volný los ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Krčmář S. 1536 1:0 Sysr P. 1536
2. Bém T. 1479 0:1 Janeček O. 1496
3. Hejkrlík P. 1376 0:1 Lorenc J. 1444
4. Michalička V. 1373 1:0 Sysr V. 1099
5. Křehký R. 1176 1:0 Lorencová J. 1395
3 : 2
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – Sokol Mistrovice B Sokol Mistrovice C – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Langr Petr
1. Dvořák E. V 1659 0:1 Ježek J. V 1730 1. Dušek J. H 1724 1/2 Filip L. 1837
2. Řehák J. 1482 0:1 Glöckner J. 1864 2. Kalousek M. H 1773 1:0 Vaníček J. H 1724
3. Biedla V. 1299 0:1 Bouchal L. V 1728 3. Hanák V. 1492 1/2 Vorlíček P. 1658
4. Gajdoš J. 1000 0:1 Bouchal T. 1546 4. Langr P. 1531 1/2 Hejl P. 1597
5. Štambaský B. 1000 0:1 Ježek J. 1000 5. Kristl V. 1556 1:0 Kubíček V. 1637
0 : 5 3.5 : 1.5
SK + Sokol Žamberk B – ŠS Červená Voda
Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Martinec J. 1776 1/2 Matoulek V. 1531
2. Kopal V. 1545 1:0 Valenta L. 1408
3. Mazura J. 1579 1/2 Budař J. 1331
4. Charvát V. 1366 1/2 Hošpes J. 1000
5. Hurdes E. 1411 0:1 Pauk J. 1000
2.5 : 2.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice B 8 6 0 2 18 26 : 14 23
2. Sokol Mistrovice C 8 6 0 2 18 24.5 : 15.5 20
3. TJ Jablonné nad Orlicí 8 5 1 2 16 24 : 16 18
4. SK + Sokol Žamberk B 8 5 1 2 16 22.5 : 17.5 16
5. TJ Spartak Letohrad B 8 3 1 4 10 19.5 : 20.5 17
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 8 3 1 4 10 17.5 : 22.5 14
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 8 2 1 5 7 19.5 : 20.5 14
8. ŠS Červená Voda 8 1 3 4 6 17 : 23 12
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 8 1 0 7 3 9.5 : 30.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.