Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 1.kolo 21.10.18

V prvním kole Krajské soutěže sever sezony 2018/19 byly dosaženy tyto výsledky :
Červená Voda - Jabonné n/O. 3,5:1,5, Žamberk B - Ústí n/O. E 0:5, Kunvald B - Kunvald D 3:2, Kunvald C - Letohrad B 3,5:1,5, Mistrovice B - Mistrovice C 4:1


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
ŠO K a.s. Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald D ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Štěpán S. 1590 0:1 Dvořák E. 1676 1. Rusz G. 1545 1/2 Sysr P. 1520
2. Krčmář S. 1537 1:0 Řehák J. 1468 2. Rusz R. 1507 1/2 Janeček O. 1463
3. Tobiška J. 1513 1:0 Řehák J. 1131 3. Bém T. 1469 1:0 Sysr V. 1118
4. Hejkrlík P. 1360 0:1 Biedla V. 1296 4. Michalička V. 1373 1:0 Sysrová E. 1100
5. Mlynář M. 1433 1:0 Štambaský B. 1000 5. Šejnoha L. 1364 1/2 Lorencová J. 1366
3 : 2 3.5 : 1.5
Sokol Mistrovice B – Sokol Mistrovice C Šachový spolek Červená Voda – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Janota Jiří Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Bouchal L. V 1683 1:0 Kalousek M. H 1777 1. Valenta L. 1395 0:1 Vorlíček P. 1649
2. Janota J. V 1487 1:0 Glöckner J. 1849 2. Brychta A. 1592 1:0 Trampota L. 1671
3. Špinler B. 1452 1:0 Valenta R. 1583 3. Ludvik F. 1609 1/2 Bouchal T. H 1552
4. Ježek J. 1590 0:1 Langr P. 1523 4. Matoulek V. 1537 +:- Halmazňa J. 1544
5. Baláš V. 1039 1:0 Hanák V. 1501 5. Bednarz R. 1547 1:0 Kubíček V. 1637
4 : 1 3.5 : 1.5
SK+Sokol Žamberk B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Švec Jiří
1. Mazura J. 1563 0:1 Smola J. V 1807
2. Šípek V. H 1000 0:1 Švec J. 1437
3. Knízner M. H 1000 0:1 Kobr M. 1490
4. Janeček M. 1490 0:1 Kylar P. V 1717
5. Držmíšek J. H 1121 -:+ Holásková M. 1197
0 : 5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí E 1 1 0 0 3 5 : 0 5
2. Sokol Mistrovice B 1 1 0 0 3 4 : 1 4
3. Šachový spolek Červená Voda 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
4. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 2
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 1 0 0 3 3 : 2 3
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 0 0 1 0 2 : 3 2
7. TJ Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
8. TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 0
9. Sokol Mistrovice C 1 0 0 1 0 1 : 4 1
10. SK+Sokol Žamberk B 1 0 0 1 0 0 : 5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.