Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 2.kolo 11.11.18

Ve druhém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Kunvald B - Kunvald C 3:2, Kunvald D - Ústí n/O. E 3:2, Mistrovice C - Červená Voda 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 3:2, Letohrad B - Mistrovice B 3:2


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – ŠK Ústí nad Orlicí E TJ Jablonné nad Orlicí – SK+Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Filip Libor
1. Dvořák E. 1673 1:0 Švec J. 1467 1. Filip L. 1835 1/2 Kacálek K. 1797
2. Řehák J. 1131 1/2 Leksová S. 1356 2. Vorlíček P. 1657 1:0 Kopal V. 1551
3. Biedla V. 1320 1/2 Kobr M. 1490 3. Trampota L. 1647 1:0 Mazura J. 1559
4. Obermajerová G. 1174 0:1 Píše M. 1276 4. Kubíček V. 1625 1/2 Charvát V. 1366
5. Haas M. 1119 1:0 Holásek T. 1130 5. Halmazňa J. 1544 0:1 Martinec J. 1745
3 : 2 3 : 2
Sokol Mistrovice C – Šachový spolek Červená Voda TJ Spartak Letohrad B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Langr Petr Rozhodčí: Janota Jiří
1. Kalousek M. H 1765 1/2 Valenta L. 1387 1. Petráček J. 1663 1:0 Ježek J. 1566
2. Palla S. H 1679 1:0 Brychta A. 1604 2. Lorenc J. 1420 0:1 Kristl V. 1565
3. Glöckner J. 1833 1:0 Matoulek V. 1537 3. Sysr V. 1118 1:0 Kokula F. 1386
4. Valenta R. 1571 0:1 Budař J. 1343 4. Sysrová E. 1100 0:1 Baláš V. 1039
5. Hanák V. 1501 1:0 Kašecký T. 1000 5. Lorencová J. 1366 1:0 Prokopec F. 1103
3.5 : 1.5 3 : 2
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C
Rozhodčí: Hodek Roman
1. Hodek R. 1652 1/2 Rusz G. 1532
2. Krčmář S. 1541 1/2 Rusz R. 1505
3. Tobiška J. 1504 1:0 Michalička V. 1373
4. Hejkrlík P. 1336 1/2 Šejnoha L. 1364
5. Mlynář M. 1433 0:1 Křehký R. 1208
2.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 2 1 1 0 4 6 : 4 3
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 4
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 2 1 0 1 3 7 : 3 6
4. Sokol Mistrovice B 2 1 0 1 3 6 : 4 6
5. Šachový spolek Červená Voda 2 1 0 1 3 5 : 5 4
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 2 1 0 1 3 5 : 5 4
7. Sokol Mistrovice C 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 4
8. TJ Jablonné nad Orlicí 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 3
8. TJ Spartak Letohrad B 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 3
10. SK+Sokol Žamberk B 2 0 0 2 0 2 : 8 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.