Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 3.kolo 25.11.18

Ve třetím kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Červená Voda - Letohrad B 2:3, Ústí n/O. E - Jablonné n/O. 4:1, Žamberk B - Mistrovice C 1:4, Kunvald C - Kunvald D 3,5:1,5, Mistrovice B - Kunvald B 4:1
V čele tabulky je samostatně Kunvald C i přes ztrátu dvou bodů.
V čele tabulky je stále Kunvald C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 25. 11. 2018
ŠO K a.s. Kunvald C – ŠO K a.s. Kunvald D Sokol Mistrovice B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Bouchal Lukáš
1. Rusz G. 1532 1:0 Dvořák E. 1673 1. Ježek J. V 1760 1:0 Hodek R. 1652
2. Rusz R. 1505 0:1 Řehák J. 1131 2. Bouchal L. V 1703 1:0 Krčmář S. 1541
3. Bém T. 1469 1:0 Biedla V. 1320 3. Kristl V. 1565 1:0 Tobiška J. 1504
4. Michalička V. 1373 1:0 Haas M. 1119 4. Malý E. 1644 1:0 Hejkrlík P. 1336
5. Rusz V. 1079 1/2 Novotný S. 1250 5. Baláš V. 1039 0:1 Mlynář M. 1433
3.5 : 1.5 4 : 1
Šachový spolek Červená Voda – TJ Spartak Letohrad B SK+Sokol Žamberk B – Sokol Mistrovice C
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Valenta L. 1387 0:1 Maceška B. V 1754 1. Kacálek K. 1797 0:1 Dušek J. H 1734
2. Brychta A. 1604 1:0 Sysr P. 1512 2. Kopal V. 1551 0:1 Palla S. H 1679
3. Ludvik F. 1607 0:1 Janeček O. 1464 3. Mazura J. 1559 1/2 Glöckner J. 1833
4. Matoulek V. 1537 0:1 Sysr V. 1118 4. Charvát V. 1366 1/2 Langr P. 1535
5. Bednarz R. 1572 1:0 Lorencová J. 1366 5. Zucha I. 1100 0:1 Hanák V. 1501
2 : 3 1 : 4
ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Švec Jiří
1. Smola J. V 1799 1:0 Trampota L. 1647
2. Švec J. 1467 1:0 Bouchal T. H 1549
3. Leksová S. 1356 1/2 Kubíček V. 1625
4. Kobr M. 1490 1/2 Filip D. 1100
5. Tran T. 1230 1:0 Filip K. 1000
4 : 1
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 2 1 0 7 9.5 : 5.5 6
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 3 2 0 1 6 11 : 4 9
3. Sokol Mistrovice B 3 2 0 1 6 10 : 5 10
4. Sokol Mistrovice C 3 2 0 1 6 8.5 : 6.5 7
5. TJ Spartak Letohrad B 3 2 0 1 6 7.5 : 7.5 6
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 3 1 1 1 4 6.5 : 8.5 5
7. Šachový spolek Červená Voda 3 1 0 2 3 7 : 8 6
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 1 0 2 3 6.5 : 8.5 5
9. TJ Jablonné nad Orlicí 3 1 0 2 3 5.5 : 9.5 3
10. SK+Sokol Žamberk B 3 0 0 3 0 3 : 12 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.