Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 4.kolo 09.12.18

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Kunvald B - Červená Voda 1:4, Kunvald C - Mistrovice B 3,5:1,5, Kunvald D - Jablonné n/O. 1:4, Mistrovice C - Ústí n/O. E 3:2, Letohrad B - Žamberk B 3,5:1,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 09. 12. 2018
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Mistrovice C – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Langr Petr
1. Dvořák E. 1661 1:0 Filip L. 1831 1. Dušek J. H 1737 0:1 Smola J. V 1806
2. Řehák J. 1452 0:1 Vorlíček P. 1671 2. Kalousek M. H 1757 1/2 Dudla M. 1659
3. Řehák J. 1379 0:1 Trampota L. 1650 3. Glöckner J. 1825 1:0 Švec J. 1488
4. Biedla V. 1308 0:1 Kubíček V. 1612 4. Valenta R. 1548 1/2 Leksová S. 1379
5. Novotný S. 1250 0:1 Filip D. 1100 5. Langr P. 1531 1:0 Tran T. 1230
1 : 4 3 : 2
TJ Spartak Letohrad B – SK+Sokol Žamberk B ŠO K a.s. Kunvald B – Šachový spolek Červená Voda
Rozhodčí: Sysr Pavel Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Sysr P. 1532 1/2 Kopal V. 1537 1. Štěpán S. 1570 1:0 Valenta L. 1399
2. Janeček O. 1476 0:1 Šulc J. 1634 2. Tobiška J. 1507 0:1 Matoulek V. 1534
3. Petráček J. 1678 1:0 Mazura J. 1558 3. Hejkrlík P. 1330 1:0 Štelbaský M. 1000
4. Sysr V. 1118 1:0 Charvát V. 1388 4. Mlynář M. 1433 0:1 Hošpes J. 1000
5. Lorencová J. 1361 1:0 Janeček M. 1486 5. Vymetálek T. 1543 1/2 Rupprich J. 1237
3.5 : 1.5 2.5 : 2.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Rusz G. 1557 1/2 Špinler B. 1451
2. Rusz R. 1502 1/2 Ježek J. 1551
3. Bém T. 1472 1:0 Macháček M. 1296
4. Šejnoha L. 1364 1/2 Baláš V. 1039
5. Křehký R. 1523 1:0 Prokopec F. 1103
3.5 : 1.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 4 3 1 0 10 13 : 7 8
2. Sokol Mistrovice C 4 3 0 1 9 11.5 : 8.5 9
3. TJ Spartak Letohrad B 4 3 0 1 9 11 : 9 9
4. ŠK Ústí nad Orlicí E 4 2 0 2 6 13 : 7 10
5. Sokol Mistrovice B 4 2 0 2 6 11.5 : 8.5 10
6. TJ Jablonné nad Orlicí 4 2 0 2 6 9.5 : 10.5 7
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 4 1 2 1 5 9 : 11 7
8. Šachový spolek Červená Voda 4 1 1 2 4 9.5 : 10.5 8
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 1 0 3 3 7.5 : 12.5 6
10. SK+Sokol Žamberk B 4 0 0 4 0 4.5 : 15.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.