Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 5.kolo 06.01.19

V pátém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Mistrovice B - Kunvald D 3,5:1,5, Červená Voda - Kunvald C 4:1, Žamberk B - Kunvald B 2:3, Ústí n/O. E - Letohrad B3,5:1,5, Jablonné n/O. - Mistrovice C 2,5:2,5
V čele tabulky zůstávají Mistrovice C a Kunvald C, když o jejich pořadí rozhodují až pomocná hodnocení.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 06. 01. 2019
Sokol Mistrovice B – ŠO K a.s. Kunvald D Šachový spolek Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald C
Rozhodčí: Janota Jiří Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Janota J. V 1521 1:0 Dvořák E. 1680 1. Brychta A. 1603 1:0 Rusz G. 1553
2. Špinler B. 1449 1/2 Řehák J. 1428 2. Ludvik F. 1593 1:0 Rusz R. 1505
3. Ježek J. 1548 1:0 Řehák J. 1372 3. Matoulek V. 1543 0:1 Bém T. 1499
4. Kristl V. 1576 1:0 Biedla V. 1302 4. Bednarz R. 1582 1:0 Michalička V. 1367
5. Kokula F. 1374 0:1 Hrdina F. 1096 5. Hošpes J. 1000 1:0 Šejnoha L. 1357
3.5 : 1.5 4 : 1
SK+Sokol Žamberk B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav Rozhodčí: Švec Jiří
1. Šulc J. 1640 0:1 Štěpán S. 1579 1. Smola J. V 1822 0:1 Maceška B. V 1760
2. Mazura J. 1551 0:1 Krčmář S. 1548 2. Dudla M. 1653 1:0 Sysr P. 1537
3. Janeček M. 1473 1/2 Tobiška J. 1498 3. Švec J. 1486 1:0 Janeček O. 1470
4. Držmíšek J. H 1130 1/2 Mlynář M. 1433 4. Leksová S. 1388 1/2 Petráček J. 1692
5. Zucha I. 1098 1:0 Pácha L. 1559 5. Kylar P. V 1748 1:0 Lorencová J. 1374
2 : 3 3.5 : 1.5
TJ Jablonné nad Orlicí – Sokol Mistrovice C
Rozhodčí: Filip Libor
1. Filip L. 1813 1/2 Kalousek M. H 1750
2. Vorlíček P. 1680 1:0 Palla S. H 1701
3. Trampota L. 1657 1/2 Glöckner J. 1832
4. Kubíček V. 1615 1/2 Langr P. 1531
5. Filip D. 1129 0:1 Hanák V. 1501
2.5 : 2.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 5 3 1 1 10 14 : 11 10
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 5 3 1 1 10 14 : 11 9
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 5 3 0 2 9 16.5 : 8.5 13
4. Sokol Mistrovice B 5 3 0 2 9 15 : 10 13
5. TJ Spartak Letohrad B 5 3 0 2 9 12.5 : 12.5 10
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 5 2 2 1 8 12 : 13 9
7. Šachový spolek Červená Voda 5 2 1 2 7 13.5 : 11.5 12
8. TJ Jablonné nad Orlicí 5 2 1 2 7 12 : 13 8
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 1 0 4 3 9 : 16 7
10. SK+Sokol Žamberk B 5 0 0 5 0 6.5 : 18.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.