Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 6.kolo 21.01.19

V šestém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Kunvald B - Ústí n/O. E 1:4, Kunvald C - Žamberk B 2,5:2,5, Kunvald D - Mistrovice C 2:3, Mistrovice B - Červená Voda 1,5:3,5, Letohrad B - Jablonné n/O. 1,5:3,5
V čele tabulky zůstávají Mistrovice C s bodovým náskokem před Ústím n/O. E, poslední je stále Žamberk B.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 01. 2019
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – Sokol Mistrovice C TJ Spartak Letohrad B – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Sysr Pavel
1. Dvořák E. 1680 0:1 Kalousek M. H 1750 1. Sysr P. 1537 1/2 Vorlíček P. 1680
2. Řehák J. 1428 1:0 Glöckner J. 1832 2. Janeček O. 1470 1:0 Trampota L. 1657
3. Biedla V. 1302 0:1 Valenta R. 1544 3. Pulkrábek A. 1646 0:1 Bouchal T. H 1532
4. Haas M. 1128 0:1 Langr P. 1531 4. Sysr V. 1468 0:1 Kubíček V. 1615
5. Novotný S. 1227 1:0 Řehák M. 1139 5. Lorencová J. 1374 0:1 Halmazňa J. 1635
2 : 3 1.5 : 3.5
ŠO K a.s. Kunvald B – ŠK Ústí nad Orlicí E ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – SK+Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Hodek R. 1656 0:1 Smola J. V 1822 1. Rusz G. 1553 0:1 Šulc J. 1640
2. Štěpán S. 1579 1/2 Švec J. 1486 2. Rusz R. 1505 1/2 Mazura J. 1551
3. Krčmář S. 1548 0:1 Holásková V. 1325 3. Michalička V. 1367 1/2 Charvát V. 1388
4. Tobiška J. 1498 1/2 Kobr M. 1330 4. Šejnoha L. 1357 1/2 Janeček M. 1473
5. Hejkrlík P. 1330 0:1 Volf J. V 1951 5. Rusz V. 1082 1:0 Zucha I. 1098
1 : 4 2.5 : 2.5
Sokol Mistrovice B – Šachový spolek Červená Voda
Rozhodčí: Bouchal Lukáš
1. Bouchal L. V 1764 1:0 Valenta L. 1388
2. Špinler B. 1449 0:1 Brychta A. 1603
3. Ježek J. 1548 0:1 Ludvik F. 1593
4. Kristl V. 1576 1/2 Matoulek V. 1543
5. Prokopec F. 1090 0:1 Bednarz R. 1582
1.5 : 3.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 6 4 1 1 13 17 : 13 13
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 6 4 0 2 12 20.5 : 9.5 16
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 3 2 1 11 16.5 : 13.5 10
4. Šachový spolek Červená Voda 6 3 1 2 10 17 : 13 15
5. TJ Jablonné nad Orlicí 6 3 1 2 10 15.5 : 14.5 11
6. Sokol Mistrovice B 6 3 0 3 9 16.5 : 13.5 14
7. TJ Spartak Letohrad B 6 3 0 3 9 14 : 16 11
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 2 2 2 8 13 : 17 9
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 6 1 0 5 3 11 : 19 9
10. SK+Sokol Žamberk B 6 0 1 5 1 9 : 21 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.