Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 7.kolo 03.02.19

V sedmém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Červená Voda - Kunvald D 2:3, Ústí n/O. E - Kunvald C 5:0, Žamberk B - Mistrovice B 2:3, Mistrovice C - Letohrad B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Kunvald B 3,5:1,5
Dvě kola před koncem jsou v čele stále Mistrovice C o bod před Ústím n/O. E.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
Šachový spolek Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald D SK+Sokol Žamberk B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Brychta A. 1617 0:1 Dvořák E. 1645 1. Kopal V. 1535 1:0 Ježek J. V 1794
2. Matoulek V. 1532 1/2 Řehák J. 1447 2. Šulc J. 1636 0:1 Janota J. V 1535
3. Bednarz R. 1591 1/2 Řehák J. 1361 3. Mazura J. 1540 0:1 Ježek J. 1541
4. Štelbaský M. 1000 0:1 Biedla V. 1294 4. Charvát V. 1387 0:1 Kristl V. 1578
5. Hošpes J. 1000 1:0 Novotný S. 1227 5. Janeček M. 1474 1:0 Baláš V. 1088
2 : 3 2 : 3
ŠK Ústí nad Orlicí E – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Švec Jiří Rozhodčí: Filip Libor
1. Smola J. V 1819 1:0 Rusz G. 1542 1. Filip L. 1819 1/2 Hodek R. 1641
2. Dudla M. 1661 1:0 Rusz R. 1492 2. Vorlíček P. 1694 1/2 Krčmář S. 1530
3. Leksová S. 1396 1:0 Michalička V. 1363 3. Trampota L. 1637 1/2 Tobiška J. 1497
4. Kylar P. V 1758 1:0 Šejnoha L. 1357 4. Černohous J. 1680 1:0 Mlynář M. 1433
5. Šmajzrová D. 1386 1:0 Křehký R. 1523 5. Filip D. 1249 1:0 Vymetálek T. 1538
5 : 0 3.5 : 1.5
Sokol Mistrovice C – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí: Langr Petr
1. Kalousek M. H 1757 1:0 Sysr P. 1545
2. Palla S. H 1694 1:0 Janeček O. 1475
3. Valenta R. 1548 1:0 Lorenc J. 1420
4. Langr P. 1520 1/2 Pulkrábek A. 1628
5. Řehák M. 1139 0:1 Sysr V. 1456
3.5 : 1.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 7 5 1 1 16 20.5 : 14.5 16
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 7 5 0 2 15 25.5 : 9.5 21
3. TJ Jablonné nad Orlicí 7 4 1 2 13 19 : 16 13
4. Sokol Mistrovice B 7 4 0 3 12 19.5 : 15.5 17
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 7 3 2 2 11 16.5 : 18.5 10
6. Šachový spolek Červená Voda 7 3 1 3 10 19 : 16 16
7. TJ Spartak Letohrad B 7 3 0 4 9 15.5 : 19.5 12
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 7 2 2 3 8 14.5 : 20.5 9
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 7 2 0 5 6 14 : 21 11
10. SK+Sokol Žamberk B 7 0 1 6 1 11 : 24 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.