Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 8.kolo 17.02.19

V osmém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky :
Červená Voda - Žamberk B 5:0, Kunvald B - Mistrovice C 2,5:2,5, Kunvald C - Jablonné n/O. 0:5, Kunvald D - Letohrad B 1:4, Mistrovice B - Ústí n/O. E 5:0
Mistrovice C se i nadále udržely na prvním místě tabulky a o jejich případném postupu tak rozhodne až poslední kolo.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
ŠO K a.s. Kunvald D – TJ Spartak Letohrad B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – Sokol Mistrovice C
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Dvořák E. 1645 1/2 Sysr P. 1545 1. Štěpán S. 1590 1/2 Dušek J. H 1739
2. Řehák J. 1447 0:1 Janeček O. 1475 2. Krčmář S. 1530 1/2 Valenta R. 1548
3. Biedla V. 1294 0:1 Sysr V. 1456 3. Tobiška J. 1497 1/2 Langr P. 1520
4. Obermajerová G. 1160 0:1 Sysrová E. 1082 4. Hejkrlík P. 1327 0:1 Hanák V. 1501
5. Haas M. 1128 1/2 Lorencová J. 1368 5. Mlynář M. 1433 1:0 Řehák M. 1139
1 : 4 2.5 : 2.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Mistrovice B – ŠK Ústí nad Orlicí E
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Bouchal Lukáš
1. Rusz G. 1542 0:1 Filip L. 1819 1. Ježek J. V 1794 1:0 Švec J. 1488
2. Rusz R. 1492 0:1 Vorlíček P. 1694 2. Bouchal L. V 1763 1:0 Leksová S. 1396
3. Bém T. 1510 0:1 Trampota L. 1637 3. Špinler B. 1444 1:0 Tran T. 1217
4. Šejnoha L. 1357 0:1 Bouchal T. H 1557 4. Macháček M. 1292 1:0 Šmajzrová D. 1386
5. Šejnoha J. 1064 0:1 Černohous J. 1680 5. Kristl V. 1578 1:0 Macan T. 1112
0 : 5 5 : 0
Šachový spolek Červená Voda – SK+Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Brychta A. 1617 1:0 Mazura J. 1540
2. Ludvik F. 1609 1:0 Charvát V. 1387
3. Matoulek V. 1532 1:0 Šípek V. H 1098
4. Hošpes J. 1000 1:0 Janeček M. 1474
5. Rupprich J. 1242 1:0 Zucha I. 1098
5 : 0
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 8 5 2 1 17 23 : 17 17
2. TJ Jablonné nad Orlicí 8 5 1 2 16 24 : 16 18
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 8 5 0 3 15 25.5 : 14.5 21
4. Sokol Mistrovice B 8 5 0 3 15 24.5 : 15.5 22
5. Šachový spolek Červená Voda 8 4 1 3 13 24 : 16 21
6. TJ Spartak Letohrad B 8 4 0 4 12 19.5 : 20.5 15
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 8 3 2 3 11 16.5 : 23.5 10
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 8 2 3 3 9 17 : 23 10
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 8 2 0 6 6 15 : 25 11
10. SK+Sokol Žamberk B 8 0 1 7 1 11 : 29 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.