Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž sever - 9.kolo 03.03.19

V závěrečném devátém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky:
Ústí n/O. E - Červená Voda 3:2, Žamberk B - Kunvald D 1:4, Mistrovice C - Kunvald C 3:2, Jablonné n/O. - Mistrovice B 4:1, Letohrad B - Kunvald B 2,5:2,5
Vítězství s právem postupu do Krajského přeboru 2.třídy udrželo družstvo Sokol Mistrovice C - Blahopřejeme !!!


KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
SK+Sokol Žamberk B – ŠO K a.s. Kunvald D ŠK Ústí nad Orlicí E – Šachový spolek Červená Voda
Rozhodčí: Kopal Vladimír Rozhodčí: Švec Jiří
1. Kopal V. 1549 0:1 Dvořák E. 1658 1. Švec J. 1486 1:0 Brychta A. 1616
2. Šulc J. 1623 0:1 Řehák J. 1456 2. Leksová S. 1432 0:1 Ludvik F. 1613
3. Mazura J. 1522 0:1 Řehák J. 1373 3. Tran T. 1217 1:0 Matoulek V. 1530
4. Charvát V. 1368 0:1 Dušek B. 1246 4. Šmajzrová D. 1400 0:1 Hošpes J. 1000
5. Zucha I. 1098 1:0 Haas M. 1128 5. Macan T. 1112 1:0 Kašecký T. 1000
1 : 4 3 : 2
TJ Jablonné nad Orlicí – Sokol Mistrovice B Sokol Mistrovice C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C
Rozhodčí: Filip Libor Rozhodčí: Langr Petr
1. Filip L. 1814 1:0 Špinler B. 1458 1. Palla S. H 1705 1:0 Rusz G. 1540
2. Vorlíček P. 1695 1/2 Ježek J. 1561 2. Glöckner J. 1792 0:1 Rusz R. 1471
3. Bouchal T. H 1549 1/2 Kristl V. 1588 3. Valenta R. 1554 0:1 Bém T. 1503
4. Kubíček V. 1619 1:0 Malý E. 1607 4. Langr P. 1528 1:0 Šejnoha L. 1349
5. Černohous J. 1684 1:0 Baláš V. 1088 5. Hanák V. 1521 1:0 Šejnoha J. 1064
4 : 1 3 : 2
TJ Spartak Letohrad B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Sysr Pavel
1. Maceška B. V 1780 1/2 Štěpán S. 1591
2. Sysr P. 1539 0:1 Krčmář S. 1530
3. Petráček J. 1678 1:0 Tobiška J. 1501
4. Sysr V. 1468 1:0 Hejkrlík P. 1316
5. Sysrová E. 1082 0:1 Mlynář M. 1418
2.5 : 2.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Mistrovice C 9 6 2 1 20 26 : 19 20
2. TJ Jablonné nad Orlicí 9 6 1 2 19 28 : 17 21
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 9 6 0 3 18 28.5 : 16.5 24
4. Sokol Mistrovice B 9 5 0 4 15 25.5 : 19.5 22
5. Šachový spolek Červená Voda 9 4 1 4 13 26 : 19 23
6. TJ Spartak Letohrad B 9 4 1 4 13 22 : 23 17
7. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 9 3 2 4 11 18.5 : 26.5 12
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 9 2 4 3 10 19.5 : 25.5 12
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 9 3 0 6 9 19 : 26 15
10. SK+Sokol Žamberk B 9 0 1 8 1 12 : 33 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.