Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 1.kolo 29.10.17

V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Chotěboř C 1,5:3,5, Rapid Pardubice F - Rapid Pardubice E 1:4, Rapid Pardubice D - Miřetice 1,5:3,5, Krucemburk - Chrudim C 1:4, Hlinsko C - Krouna 4,5:0,5, Železné hory B volno
Po prvním kole je v čele Hlinsko C s plným počtem bodů a nejvyšším skore.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 29. 10. 2017
Železné hory B – volný los 2222 ŠK Polabiny H – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Nešpůrek Jan
1. Nešpůrek P. V 1799 1/2 Fiala M. V 1842
2. Nešpůrek J. 1629 1:0 Jun R. 1240
3. Vorel B. 1545 0:1 Klabeneš P. 1355
4. Nešpůrek J. H 1209 0:1 Nejedlý L. 1082
5. Plíva P. 1092 0:1 Nejedlý R. 1000
1.5 : 3.5
Rapid Pardubice F – Rapid Pardubice E Rapid Pardubice D – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Kurka Petr
1. Svítil R. V 1713 1/2 Hon J. V 1798 1. Joukl J. V 1666 1/2 Janoušek P. 1579
2. Stehlík P. V 1419 1/2 Joukl M. V 1631 2. Fiala J. 1499 1:0 Janoušek L. 1493
3. Hong B. 1000 0:1 Kalhous M. 1545 3. Kurka P. 1000 0:1 Žídek J. H 1566
4. Hong Y. 1000 0:1 Kolomý R. 1442 4. Nevečeřal J. 1000 0:1 Samková P. 1276
5. Vančurová E. 1000 0:1 Vinš K. 1332 5. Kočí L. 1000 0:1 Janoušek J. 1000
1 : 4 1.5 : 3.5
TJ Sokol Krucemburk – TJ ŠO Chrudim C ŠO Hlinsko C – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Chvojka Milan Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Michal M. H 1711 0:1 Němec B. V 1850 1. Vojanec H. 1646 1:0 Hubený P. H 1892
2. Kačor P. 1623 1/2 Krys J. V 1635 2. Stránský L. 1535 1:0 Holík P. 1000
3. Chvojka M. 1500 1/2 Sokol P. 1531 3. Severýn J. 1409 1:0 Jirmásek V. 1497
4. Hrančík J. 1136 0:1 Bureš Z. 1588 4. Vašková M. 1365 1:0 Netolický J. 1465
5. Štorek L. 1423 0:1 Chvojka J. 1527 5. Štěrba B. 1513 1/2 Profousová V. 1406
1 : 4 4.5 : 0.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko C 1 1 0 0 3 4.5 : 0.5 4
2. Rapid Pardubice E 1 1 0 0 3 4 : 1 3
2. TJ ŠO Chrudim C 1 1 0 0 3 4 : 1 3
4. NOPO Miřetice 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
4. TJ CHS Chotěboř C 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
6. Železné hory B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Rapid Pardubice D 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
7. 2222 ŠK Polabiny H 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
9. TJ Sokol Krucemburk 1 0 0 1 0 1 : 4 0
9. Rapid Pardubice F 1 0 0 1 0 1 : 4 0
11. TJ Sokol Krouna 1 0 0 1 0 0.5 : 4.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.