Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 10.kolo 25.03.18

V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Železné hory B - Rapid Pardubice E 4:1, Polabiny H - Miřetice 3:2, Rapid Pardubice F - Chrudim C 1,5:3,5, Rapid Pardubice D - Krouna 3:2, Krucemburk - Hlinsko C 1,5:3,5, Chotěboř C volno
Vedoucí Hlinsko C už nemůže být dostiženo a postupuje do Krajského přeboru 2 .třídy.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 25. 03. 2018
Volný los – TJ CHS Chotěboř C Železné hory B – Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Jura Jiří
1. Polách J. H 1629 1:0 Hon J. V 1745
2. Jura J. V 1542 1/2 Veselý E. H 1763
3. Kravařík J. 1294 1:0 Kalhous M. 1562
4. Burda J. 1000 1/2 Vinš K. 1335
5. Vojáček J. 1000 1:0 Šetina M. 1000
4 : 1
2222 ŠK Polabiny H – NOPO Miřetice Rapid Pardubice F – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Nešpůrek Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Nešpůrek P. V 1805 1/2 Janoušek P. 1655 1. Svítil R. V 1748 1:0 Němec B. V 1830
2. Nešpůrek J. 1598 1:0 Janoušek L. 1467 2. Stehlík P. V 1417 1/2 Sokol P. 1507
3. Bílek M. 1412 1/2 Kůs M. 1456 3. Hong B. 1000 0:1 Zelený F. 1471
4. Liška K. 1322 1:0 Samková P. 1317 4. Hudec M. 1000 0:1 Němec V. V 1673
5. Plíva P. 1129 0:1 Kubelka L. 1409 5. Řeháček F. 1000 0:1 Zedník D. 1241
3 : 2 1.5 : 3.5
Rapid Pardubice D – TJ Sokol Krouna TJ Sokol Krucemburk – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Kurka Petr Rozhodčí: Chvojka Milan
1. Joukl J. V 1776 1:0 Holík P. 1397 1. Michal M. H 1632 0:1 Londin M. 1725
2. Fiala J. 1542 1/2 Jirmásek V. 1504 2. Kačor P. 1630 0:1 Vojanec H. 1669
3. Macek J. 1513 1/2 Profousová V. 1420 3. Kafka R. 1592 1/2 Stránský L. 1547
4. Štekl F. 1217 1:0 Dědič T. 1067 4. Chvojka M. 1536 1:0 Indra A. 1599
5. Kočí L. 1000 0:1 Profous P. 1000 5. Hrančík J. 1117 0:1 Indrová J. 1562
3 : 2 1.5 : 3.5
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko C 10 7 2 1 23 33 : 17 25
2. TJ ŠO Chrudim C 9 6 1 2 19 26.5 : 18.5 20
3. Železné hory B 9 6 1 2 19 26.5 : 18.5 19
4. TJ Sokol Krucemburk 9 6 0 3 18 26 : 19 21
5. TJ CHS Chotěboř C 9 5 2 2 17 25.5 : 19.5 21
6. Rapid Pardubice D 9 3 2 4 11 19.5 : 25.5 13
7. NOPO Miřetice 9 3 1 5 10 20.5 : 24.5 15
8. Rapid Pardubice E 9 2 3 4 9 22 : 23 15
9. 2222 ŠK Polabiny H 9 3 0 6 9 20.5 : 24.5 13
10. TJ Sokol Krouna 9 3 0 6 9 19 : 26 13
11. Rapid Pardubice F 9 0 0 9 0 11 : 34 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.