Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 2.kolo 12.11.17

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Hlinsko C 2:3, Miřetice - Krucemburk 1,5:3,5, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice D 4:1, Chotěboř C - Rapid Pardubice F 4:1, Železné hory B - Polabiny H 4:1, Krouna volno
Po druhém kole je v čele trojice družstev s plným počtem bodů v pořadí Rapid Pardubice E, Chotěboř C a Hlinsko C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 12. 11. 2017
Volný los – TJ Sokol Krouna TJ ŠO Chrudim C – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Němec B. V 1861 1/2 Stránský L. 1522
2. Sokol P. 1528 1:0 Severýn J. 1421
3. Bureš Z. 1591 1/2 Štěrba B. 1507
4. Zelený F. 1498 0:1 Indra A. 1613
5. Němec V. V 1686 0:1 Indrová J. 1562
2 : 3
NOPO Miřetice – TJ Sokol Krucemburk Rapid Pardubice E – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Janoušek Petr Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Janoušek P. 1578 1:0 Michal M. H 1705 1. Hon J. V 1787 1/2 Joukl J. V 1652
2. Kůs M. 1498 1/2 Kašpar L. 1632 2. Joukl M. V 1617 1/2 Fiala J. 1519
3. Šebek M. 1342 0:1 Kačor P. 1624 3. Kalhous M. 1537 1:0 Macek J. 1527
4. Samková P. 1276 0:1 Chvojka M. 1502 4. Kolomý R. 1442 1:0 Kurka P. 1000
5. Janoušek J. 1000 0:1 Hrančík J. 1133 5. Vinš K. 1332 1:0 Kočí L. 1000
1.5 : 3.5 4 : 1
TJ CHS Chotěboř C – Rapid Pardubice F Železné hory B – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Ďoubal Petr Rozhodčí: Jura Jiří
1. Fiala M. V 1846 0:1 Svítil R. V 1724 1. Jura J. V 1494 1:0 Nešpůrek J. 1633
2. Pejřimovská V. 1409 1:0 Stehlík P. V 1424 2. Roub R. 1392 1/2 Vorel B. 1519
3. Jun R. 1216 1:0 Píšová A. 1087 3. Roub R. 1290 1/2 Nešpůrek J. H 1209
4. Klabeneš P. 1410 1:0 Hanousek J. 1000 4. Burda J. 1000 1:0 Nešpůrek V. 1131
5. Pejřimovský T. 1246 1:0 Čapoun K. 1000 5. Tyč J. 1085 1:0 Plíva P. 1092
4 : 1 4 : 1
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Rapid Pardubice E 2 2 0 0 6 8 : 2 6
2. TJ CHS Chotěboř C 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 7
3. ŠO Hlinsko C 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 6
4. Železné hory B 1 1 0 0 3 4 : 1 3
5. TJ ŠO Chrudim C 2 1 0 1 3 6 : 4 4
6. NOPO Miřetice 2 1 0 1 3 5 : 5 4
7. TJ Sokol Krucemburk 2 1 0 1 3 4.5 : 5.5 3
8. TJ Sokol Krouna 1 0 0 1 0 0.5 : 4.5 0
9. Rapid Pardubice D 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1
9. 2222 ŠK Polabiny H 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1
11. Rapid Pardubice F 2 0 0 2 0 2 : 8 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.