Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 3.kolo 26.11.17

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid Pardubice F - Železné hory B 2:3, Rapid Pardubice D - Chotěboř C 2,5:2,5, Krucemburk - Rapid Pardubice E 3,5:1,5, Hlinsko C - Miřetice 1:4, Krouna - Chrudim C 1:4, Polabiny H volno
Po třech kolech je samostatně v čele Chotěboř C se sedmi body následovaná celou smečkou šesti (!) družstev se šesti body !


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
2222 ŠK Polabiny H – volný los Rapid Pardubice F – Železné hory B
Rozhodčí: Svítil Radek
1. Svítil R. V 1724 1/2 Tyč M. V 1713
2. Stehlík P. V 1424 1/2 Polách J. H 1637
3. Hong B. 1000 0:1 Tyč J. 1085
4. Hong Y. 1000 1:0 Bureš D. 1059
5. Hudec M. 1000 0:1 Tyč K. 1021
2 : 3
Rapid Pardubice D – TJ CHS Chotěboř C TJ Sokol Krucemburk – Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Kurka Petr Rozhodčí: Chvojka Milan
1. Joukl J. V 1652 1/2 Fiala M. V 1846 1. Michal M. H 1705 1/2 Veselý E. H 1757
2. Macek O. V 1545 1:0 Jun R. 1524 2. Kačor P. 1624 1/2 Joukl M. V 1617
3. Fiala J. 1519 0:1 Jun R. 1216 3. Kafka R. 1601 1/2 Kalhous M. 1537
4. Macek J. 1527 0:1 Klabeneš P. 1410 4. Chvojka M. 1502 1:0 Kolomý R. 1442
5. Kurka P. 1000 1:0 Jun R. 1096 5. Mottl J. H 1556 1:0 Kocian Š. 1185
2.5 : 2.5 3.5 : 1.5
ŠO Hlinsko C – NOPO Miřetice TJ Sokol Krouna – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Indrová Jana Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Londin M. 1744 0:1 Janoušek P. 1578 1. Štorek L. H 1628 0:1 Němec B. V 1861
2. Vojanec H. 1656 1/2 Janoušek L. 1473 2. Holík P. 1397 0:1 Sokol P. 1528
3. Ročňák M. 1472 0:1 Kůs M. 1498 3. Jirmásek V. 1472 1:0 Zelený F. 1498
4. Neumann M. 1284 1/2 Šebek M. 1342 4. Netolický J. 1439 0:1 Chvojka J. 1563
5. Říha P. 1000 0:1 Samková P. 1276 5. Šenkýř J. 1213 0:1 Králová G. H 1316
1 : 4 1 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř C 3 2 1 0 7 10 : 5 9
2. TJ ŠO Chrudim C 3 2 0 1 6 10 : 5 8
3. Rapid Pardubice E 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 6
4. Železné hory B 2 2 0 0 6 7 : 3 5
5. NOPO Miřetice 3 2 0 1 6 9 : 6 7
6. ŠO Hlinsko C 3 2 0 1 6 8.5 : 6.5 6
7. TJ Sokol Krucemburk 3 2 0 1 6 8 : 7 5
8. Rapid Pardubice D 3 0 1 2 1 5 : 10 3
9. 2222 ŠK Polabiny H 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1
10. Rapid Pardubice F 3 0 0 3 0 4 : 11 2
11. TJ Sokol Krouna 2 0 0 2 0 1.5 : 8.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.