Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 6.kolo 21.01.18

V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid Pardubice E - Chrudim C 2:3, Chotěboř C - Krouna 3:2, Železné hory B - Hlinsko C 1:4, Polabiny H - Krucemburk 1,5:3,5, Rapid Pardubice F - Rapid Pardubice D 2:3, Miřetice volno
Na čele tabulky zavládlo malé zemětřesení - po výhře nad Železnými horami C se do čela dostalo Hlinsko C pouze s jednobodovým náskokem na trojici pronásledovatelů.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
Volný los – NOPO Miřetice Rapid Pardubice E – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Hon J. V 1790 0:1 Němec B. V 1846
2. Joukl M. V 1664 0:1 Krys J. V 1640
3. Kalhous M. 1526 1:0 Sokol P. 1538
4. Kolomý R. 1419 0:1 Bureš Z. 1576
5. Dědek P. 1290 1:0 Zelený F. 1480
2 : 3
TJ CHS Chotěboř C – TJ Sokol Krouna Železné hory B – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Ďoubal Petr Rozhodčí: Tyč Miroslav
1. Fiala M. V 1852 1:0 Šťulík J. H 1775 1. Tyč M. V 1723 0:1 Vojanec H. 1637
2. Pejřimovská V. 1414 1:0 Štorek L. H 1620 2. Jura J. V 1518 1:0 Stránský L. 1564
3. Jun R. 1237 0:1 Holík P. 1410 3. Burda J. 1000 0:1 Severýn J. 1407
4. Klabeneš P. 1454 1:0 Jirmásek V. 1516 4. Vojáček J. 1000 0:1 Holfeuer A. 1538
5. Pejřimovský T. 1240 0:1 Netolický J. 1426 5. Tyč J. 1259 0:1 Indrová J. 1556
3 : 2 1 : 4
2222 ŠK Polabiny H – TJ Sokol Krucemburk Rapid Pardubice F – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Svítil Radek
1. Vorel B. 1523 1/2 Michal M. H 1663 1. Svítil R. V 1750 0:1 Joukl J. V 1677
2. Bílek M. 1428 0:1 Kačor P. 1630 2. Stehlík P. V 1419 0:1 Fiala J. 1499
3. Kantor T. 1349 0:1 Chvojka M. 1525 3. Píšová A. 1081 0:1 Štekl F. 1222
4. Nešpůrek J. H 1213 1:0 Hrančík J. 1133 4. Hudec M. 1000 1:0 Nevečeřal J. 1000
5. Nešpůrek V. 1131 0:1 Štorek L. 1391 5. Řeháček F. 1000 1:0 Kočí L. 1000
1.5 : 3.5 2 : 3
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko C 6 4 1 1 13 19 : 11 15
2. TJ ŠO Chrudim C 5 4 0 1 12 16.5 : 8.5 14
3. TJ Sokol Krucemburk 6 4 0 2 12 16.5 : 13.5 12
4. Železné hory B 5 4 0 1 12 14 : 11 10
5. TJ CHS Chotěboř C 6 3 1 2 10 16 : 14 14
6. Rapid Pardubice E 6 2 1 3 7 16 : 14 11
7. Rapid Pardubice D 6 2 1 3 7 13 : 17 9
8. TJ Sokol Krouna 5 2 0 3 6 11 : 14 9
9. NOPO Miřetice 5 2 0 3 6 11 : 14 8
10. 2222 ŠK Polabiny H 5 1 0 4 3 10.5 : 14.5 7
11. Rapid Pardubice F 5 0 0 5 0 6.5 : 18.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.